Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Note 3 PRO 32/3 @geekbuying @ 151 euros /161 euros με εξτρα


Agathoklis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν εχω δει πουθενα να λεει αυτο οτι εχει την Β20.

Ουτε καν στο επισημο της χιαομι.

Αν πας στις πρώτες δέκα σελίδες τα ίδια υποστήριζαν και οι μισοί για το redmi note 3 pro.

 

Google is your friend

 

1) redmi 3s (2/16) https://www.aliexpress.com/item/Official-Global-version-Xiaomi-Redmi-3S-Octa-core-Mobile-Phone-Snapdragon-430-4100mAh-5-0-2GB/32712177101.html

2) redmi 3s (3/32) https://www.aliexpress.com/item/Official-Global-version-Xiaomi-Redmi-3S-Octa-core-Mobile-Phone-Snapdragon-430-4100mAh-5-0-3GB/32719437593.html

 

Το geekbuying  έχει και τις δύο εκδόσεις επίσης, απλά δεν ενημέρωσαν την σελίδα όπως είχε γίνει και στην αρχή με το κινητό του τίτλου. Όποιος θέλει βέβαια να το πάρει από το geekbuying ας ρωτήσει πρώτα για να είναι σίγουρος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 766
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν πας στις πρώτες δέκα σελίδες τα ίδια υποστήριζαν και οι μισοί για το redmi note 3 pro.

 

Google is your friend

 

1) redmi 3s (2/16) https://www.aliexpress.com/item/Official-Global-version-Xiaomi-Redmi-3S-Octa-core-Mobile-Phone-Snapdragon-430-4100mAh-5-0-2GB/32712177101.html

2) redmi 3s (3/32) https://www.aliexpress.com/item/Official-Global-version-Xiaomi-Redmi-3S-Octa-core-Mobile-Phone-Snapdragon-430-4100mAh-5-0-3GB/32719437593.html

 

Το geekbuying έχει και τις δύο εκδόσεις επίσης, απλά δεν ενημέρωσαν την σελίδα όπως είχε γίνει και στην αρχή με το κινητό του τίτλου. Όποιος θέλει βέβαια να το πάρει από το geekbuying ας ρωτήσει πρώτα για να είναι σίγουρος.

Ελα μπράβο και το έψαχνα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζα οτι υποστηριζε γενικα το 3S.

Δε διευκρινησε κανεις οτι βγηκε διαφορετικη εκδοση ,οπως στο νοτε 3.

Ετσι το έκαναν promotion έχεις απόλυτο δίκαιο, ότι υποστηρίζει τα πάντα. Ίσως απλα στο redmi 3s ανάλογα την rom που βάζεις (Global ή Global special edition) να παίρνει και τις αντίστοιχες μπάντες, διαφορετικά δεν είχε νόημα να πουν ότι υποστηρίζει και να πουλάν, μέχρι τώρα, κινητά τα οποία ΔΕΝ υποστηρίζουν  τελικώς τις συγκεκριμένες μπάντες.

 

Τρέχα γύρευε τώρα τι συμβαίνει πραγματικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το χρυσο ειναι ομορφο που το βλεπω.

 

βεβαια δεν το εχω ακομη στα χερια μου για να πω αποψη.

 

απορω ποσες παραγγελιες ειχαν και αργουν τοσο μια αποστολη κινητου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηρα εγω, και το παρηγγειλαν επιτοπου αλλοι 3 φιλοι μου

και μια φιλη μου πηρε και το 3s το μη Note.

 

πρεπει να χουν χεστει να πουλανε

το κινητο ειναι το καλυτερο VFM Κινητο ever.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω να πω λιγο για όσους φιλους δεν γνωριζουν απο κινεζομαγαζα. 99% των κινητων που ερχονται απο εξω, ακομα και σφραγισμενα εχουν VENDOR rom. Αυτο σημαινει οτι δεν εχουν τη μανισια αλλα μια πειραγμενη rom απο τα κωλομαγαζα με malware spyware και αλλα τετοια ομορφα.

 

Μπορει στην αρχη να ειστε τσιριμπιμ τσιριμπομ αλλα μετα θα σας φταινε τα κινεζικα, οποτε ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους πληρεστατους οδηγους που υπαρχουν στο ελληνικο φορουμ, βαλτε OFFICIAL rom για αρχη και αν ειστε στα κεφια ξεκλειδωστε και το κινητο για να παιρνει custom roms που το κανει πραγματικο value for money και οχι ενα κινουμενο bloatware.

 

Οσοι το περιμενετε καντε τη διαδικαδια του unlock application και γενικα ενημερωθειτε για αυτο που παιρνετε. Αν δε μπει χερι κατα πασα πιθανοτητα θα εχετε προβληματα στο μελλον οποτε καντε οτι χρειαζεται απο την αρχη για να εχετε μια πραγματικη κινηταρα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο vick παντως που εχεις επιλογη να επιλεξεις,βαζεις official και θα ερθει με Official.-

Στα υπολοιπα ,μπορεις να τους το ζητησεις.

Τωρα το πως θα το στειλουν,ειναι αλλο θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...