Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Note 3 PRO 32/3 @geekbuying @ 151 euros /161 euros με εξτρα


Agathoklis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θεωρώ πως με τα νέα που κυκλοφορούν είναι ρίσκο να πάρεις κινητό χωρίς την 800 μπάντα. Γι' αυτό τόσο καιρό δίσταζα να το αγοράσω.

 

Άντε να δούμε πότε θα έρθει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 766
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

ρε παιδιά, μπήκα σε αυτο το λινκ ..

 

και ειναι ολα Ρώσικα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ στα αγγλικά

απο την φαινομενικα πολυ καλη eternal την εχω πατησει και εγω και φιλος.Οποτε προσοχη.Βεβαια δεν εχασα λεφτα λογω alipay.Απο τον αλλο πωλητη εχω αγορασει το 3s international και ολα κομπλε σε ολα του αριστος σφραγισμενο κινητο και πολυ γρηγορος.

 

Ενοω αυτον---

https://www.aliexpress.com/item/Official-Global-Version-Xiaomi-Redmi-Note-3-3i-pro-prime-special-Version-Smartphone-5-5-Inch/32717858702.html?spm=2114.13010608.0.63.lzZWOH

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψάχνομαι να τα αγοράσω από αλλού γιατί δεν απαντάνε στα email και οταν απαντάνε λένε μπούρδες.

 

Μακάρι να τα εχει το vickmall να τα πάρω από εκεί.

Αυτός Δηλαδή ειναι ο άλλος πωλητής ??

 

Official Global Version Xiaomi Redmi Note 3 3i pro prime special Edition Smartphone 5.5 Inch 3GB 32GB 16.0MP

http://s.aliexpress.com/EbMb2EJz

(from AliExpress Android)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο την φαινομενικα πολυ καλη eternal την εχω πατησει και εγω και φιλος.Οποτε προσοχη.Βεβαια δεν εχασα λεφτα λογω alipay.

Τι πρόβλημα είχες;

ψάχνομαι να τα αγοράσω από αλλού γιατί δεν απαντάνε στα email και οταν απαντάνε λένε μπούρδες.

 

Μακάρι να τα εχει το vickmall να τα πάρω από εκεί.

Αυτός Δηλαδή ειναι ο άλλος πωλητής ??

 

Official Global Version Xiaomi Redmi Note 3 3i pro prime special Edition Smartphone 5.5 Inch 3GB 32GB 16.0MP

http://s.aliexpress.com/EbMb2EJz

(from AliExpress Android)

Εγώ δεν είχα ποτέ θέμα με eternal team. Βασικά τον προτιμαω κ όλας γτ κατά περιόδους βγάζει καλές προσφορές. Το μόνο " αρνητικό" είναι ότι ή συσκευασία είναι κατώτερη από άλλους πωλητές αλλά κ πάλι κομπλε για να προστατεύσει το κινητό.

 

Κ ο άλλος που ρωτάς είναι αλλος πωλητής, ξεκίνησε από promotion του aliexpress. (Πριν κανένα 2μηνο) Για φίλο που πήρα κομπλε μου φάνηκε κ αυτός.

 

Δεν μου έχει κάτσει κάποια στραβη ευτυχώς για να δω ποσο αξιόπιστοι είναι στην πράξη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι πρόβλημα είχες;

παραγγειλα meizu mx5 και μου εστειλαν ενα φακελο με φουσκαλιτσεσ χαχαχαχαχαχαχα

κι εγω κι ο φιλος τα ιδια-παντα στο ιδιο τηλεφωνο και αυτο που μου ειπαν ειναι οτι καποιος το εκλεψε απο την μεταφορικη-που ενοειται ηταν ψεμα δεν ειχε ανοιχτει πουθενα να το κλεψαν μονοι τους πιθανοτερο μου φαινεται αλλα και παλι λεφτα δεν εχασα.Ενοειται οτι πριν αυτη την παραγγελια ειχα πολλες αλλες στην eternal χωρις κανενα προβλημα.Αλλα τωρα να περιμενεις και να μη σ ρθει τπτ εστω κι αν παρεις τα λεφτα δεν ειναι οτι καλυτερο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραγγειλα meizu mx5 και μου εστειλαν ενα φακελο με φουσκαλιτσεσ χαχαχαχαχαχαχα

κι εγω κι ο φιλος τα ιδια-παντα στο ιδιο τηλεφωνο και αυτο που μου ειπαν ειναι οτι καποιος το εκλεψε απο την μεταφορικη-που ενοειται ηταν ψεμα δεν ειχε ανοιχτει πουθενα να το κλεψαν μονοι τους πιθανοτερο μου φαινεται αλλα και παλι λεφτα δεν εχασα.

Μεταξύ μας δεν ξέρω ποιος φταίει αλλά είναι χαζό να το κάνει επίτηδες γιατί σε τέτοιες περιπτώσεις δεν υπάρχει περίπτωση να την σκαπουλαρει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταξύ μας δεν ξέρω ποιος φταίει αλλά είναι χαζό να το κάνει επίτηδες γιατί σε τέτοιες περιπτώσεις δεν υπάρχει περίπτωση να την σκαπουλαρει :P

τους εχω κανει και report και εγω και ο φιλος με unboxing και ολα τα απαραιτητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φτιάχνει κάποιος ένα thread για αξιόπιστους πωλητές συγκεκριμένα του ali?

 

 

Έψαχνα χθες να βρώ το κινητό στο Hong Kong η Taiwan επίσημο site της Xiaomi καο δεν το έβρισκα.

Μόνο το 3s είχε.

Κοίταζα μπας και εμφανίστηκε κάνα άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για ελλαδα ειναι καλυτερη η εκδοση international επειδή εχει 800mhz στο 4G?

 

εχει rom η international εκδοση? patchαρεται ευκολα ή θα εχω θεματα λογο διαφορετικού modem?

γιατι υπαρχει μονο στο geekbying και οχι στο vickmall?

 

η απλη εκδοση παιζει με cosmote 4g?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για ελλαδα ειναι καλυτερη η εκδοση international επειδή εχει 800mhz στο 4G?

 

εχει rom η international εκδοση? patchαρεται ευκολα ή θα εχω θεματα λογο διαφορετικού modem?

γιατι υπαρχει μονο στο geekbying και οχι στο vickmall?

 

η απλη εκδοση παιζει με cosmote 4g?

Κοιτα εφοσον ειναι διαθεσιμη εκδοση με την 800αρα και δεν εχει και καμια σοβαρη διαφορα στη τιμη,τη προτιμας εννοειται.

Δεν εχουν βγει ακομα ρομ για αυτην ,αλλα θα βγουν.

Υπαρχει και στο vickmall αν δεις.

Ναι παιζει cosmote κανονικοτατα.

Εγω εχω 4G οπουδηποτε εχω δοκιμασει.

Αλλα καλυτερα την 800αρα αφου ειναι διαθεσιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...