Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Note 3 PRO 32/3 @geekbuying @ 151 euros /161 euros με εξτρα


Agathoklis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 766
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τωρα το ειδα

http://www.vickmall.com/official-international-version-xiaomi-redmi-note-3-pro-3gb-32gb-snapdragon-650-hexa-core-miui-v7-16-0mp-touch-id-5-5-inch-fhd-4000mah-battery-grey.html

Αλλά δεν δίνω 20€ παραπάνω.

Το χρώμα δεν με ενδιαφέρει

Για το μαγαζί θα έδινα μέχρι 7€ διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα το ειδα

http://www.vickmall.com/official-international-version-xiaomi-redmi-note-3-pro-3gb-32gb-snapdragon-650-hexa-core-miui-v7-16-0mp-touch-id-5-5-inch-fhd-4000mah-battery-grey.html

Αλλά δεν δίνω 20€ παραπάνω.

Το χρώμα δεν με ενδιαφέρει

Για το μαγαζί θα έδινα μέχρι 7€ διαφορά.

Μόνο και μόνο για το design & decoration στις φωτογραφίες και την υποστήριξη για τους Έλληνες  πιστεύω ότι τα αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο και μόνο για το design & decoration στις φωτογραφίες και την υποστήριξη για τους Έλληνες  πιστεύω ότι τα αξίζει.

Πιστεύεις ότι είναι τυχαία η υποστήριξη ΜΟΝΟ για τους Έλληνες και το Promotion που γίνεται σε όλα τα site από x,y συγκεκριμένα άτομα; :)

 

Ή τυχαίο ότι σχεδόν όλα τα post που γίνονται σε ξένα forum για το vickmall είναι από Έλληνες;

Εκτός και αν είναι ένα site που το ανακαλύψαμε μόνο οι Ελληνες, τότε πάω πάσο :D 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύεις ότι είναι τυχαία η υποστήριξη ΜΟΝΟ για τους Έλληνες και το Promotion που γίνεται σε όλα τα site από x,y συγκεκριμένα άτομα; :)

 

Ή τυχαίο ότι σχεδόν όλα τα post που γίνονται σε ξένα forum για το vickmall είναι από Έλληνες;

Εκτός και αν είναι ένα site που το ανακαλύψαμε μόνο οι Ελληνες, τότε πάω πάσο :D

δεν εχει τυχαια τοσο κοσμο απο ελληνες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύεις ότι είναι τυχαία η υποστήριξη ΜΟΝΟ για τους Έλληνες και το Promotion που γίνεται σε όλα τα site από x,y συγκεκριμένα άτομα; :)

 

Ή τυχαίο ότι σχεδόν όλα τα post που γίνονται σε ξένα forum για το vickmall είναι από Έλληνες;

Εκτός και αν είναι ένα site που το ανακαλύψαμε μόνο οι Ελληνες, τότε πάω πάσο :D

Τί σημαίνει αυτό τώρα; Τίποτα δεν είναι τυχαίο ούτε είπε κανείς αυτό πιο πάνω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή δεν βρίσκω μεταχειρισμένο για άμεση αγορα και έχω θέμα με το revolut(δεν έχω ευκαιρία κινητό με android :-) )

Να το πάρω λέτε από banggood με χρεωστική Πειραιως?

 

Έχω ακούσει ότι το banggood είναι το μόνο που δεχετε Ελληνικες καρτες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Τί σημαίνει αυτό τώρα; Τίποτα δεν είναι τυχαίο ούτε είπε κανείς αυτό πιο πάνω.

To ανάφερα στο γεγονός σε αυτό που λένε περί "πιο ασφαλούς site" και γιατί συμβαίνει και αναπαράγεται αυτό.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή δεν βρίσκω μεταχειρισμένο για άμεση αγορα και έχω θέμα με το revolut(δεν έχω ευκαιρία κινητό με android :-) )

Να το πάρω λέτε από banggood με χρεωστική Πειραιως?

 

Έχω ακούσει ότι το banggood είναι το μόνο που δεχετε Ελληνικες καρτες..

 

Δεν μπορείς να στείλεις έμβασμα στο Paypal έστω; Κρίμα να χάσεις

- την 6 μηνη προστασία

- την επιστροφή των μεταφορικών αν χρειαστεί αντικατάσταση/σέρβις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορείς να στείλεις έμβασμα στο Paypal έστω; Κρίμα να χάσεις

- την 6 μηνη προστασία

- την επιστροφή των μεταφορικών αν χρειαστεί αντικατάσταση/σέρβις

Μωρέ δίκιο έχεις, αλλά με το σημερα-αυριο έχω μεινει 2 βδομάδες χωρίς λειτουργικό κινητο-ειμαι με ένα galaxy mini, με πρόβλημα στο ακουστικό και πρέπει να κουβαλάω ακουστικά, είναι πιο αργό από τον θάνατο και επειδή είχε μνήμη 180mb δεν πέρνει καμία εφαρμογη-.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ δίκιο έχεις, αλλά με το σημερα-αυριο έχω μεινει 2 βδομάδες χωρίς λειτουργικό κινητο-ειμαι με ένα galaxy mini, με πρόβλημα στο ακουστικό και πρέπει να κουβαλάω ακουστικά, είναι πιο αργό από τον θάνατο και επειδή είχε μνήμη 180mb δεν πέρνει καμία εφαρμογη-.

Μπορείς να κάνεις κανονικά πλέον αγορά μέσω paypal και ελληνικής κάρτας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...