Προς το περιεχόμενο

Επίσημο το Galaxy Note 7, αδιάβροχο με αναγνώριση ίριδας και ανανεωμένο TouchWiz UI


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περιμενα πολλα περισσοτερα.Μεγαλη απογοητευση.Εβαλε specs που υπηρχαν εδω και μηνες με ενα iris scanner που το βρισκω τελειως αχρηστο.Βασικα ειναι ενα s7 edge με πενακι μεγαλυτερη χωριτικοτητα και iris scanner.Παει και φετος ακομα ενα απογοητευτικο note μετα το αθλιο 5αρι.

 

Για το note 8 θα δουμε μεγαλες αλλαγες με 4k 6gb ram καλυτερη οθονη.Κριμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε με παραξενο αλλα αυτο με την ίριδα δε μου πολυαρεσει..

δεν εχεις δικιο...το χρησιμοποιω στο surface και ειναι πραγματικα σωτηριο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κορυφαιο ειναι παρολο που προσωπικα δεν χρειαζχομαι κατι τετοιο.

 

Αλλα ποσα ετη φωτος μπροστα ειναι οι διαφημισης της apple, παντα νομιζεις οτι σου παρουσιαζουν κατι το εξωγηινο. :-D Ασχετα με το τι ειναι στη πραγματικοτητα. Της samsung ειναι μια κλασσικη διαφημιση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοτσανες .... δεν χαρακτηρισα εσενα , αλλα την Samsung που βγαζει το ενα μοντελο μετα το αλλο .... συγγνωμη αν καποιος εχασε την δουλεια του στην Κορεα κι θικτηκες παντως .

 

Το να βγάζει η κάθε εταιρεία πολλά μοντέλα τιμολογικα από φθηνά μέχρι ακριβά είναι καλό γτ θα μπορέσουμε όλοι η άνθρωποι να πάρουμε ένα κινητακι ανάλογα την τσέπη μας..

 

Το να γκρινιάζουν κάποια σαν και εσένα και να κατηγορεί ότι βγάζει πολλά είναι χαζομάρα..

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

S7 edge με πενάκι, τίποτα περισσότερο ή λιγότερο.

Αυτή η λαμπερή αισθητική-μπιζουδάκι της Samsung τα τελευταία χρόνια μου φαίνεται κάπως. Δεν με πειράζει να το βλέπω στους άλλους, αλλά εγώ ντρέπομαι να το έχω στην κατοχή μου χωρίς, έστω, μία θήκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρα πολυ καλη προταση. Φανταζομαι η οθονη θα ειναι απο αλλο πλανητη. Για την μπαταρια ειναι λογικο να ειναι μικροτερη απο το edge γιατι υπαρχει το πενακι που πιανει χωρο. Περιμενα 6gb ram αλλα δεν νομιζω να υπαρχει θεμα με τα 4. Καμερα το ιδιο καλη με το s7. 64gb εσωτερικος αποθηκευτικος ειναι υπεραρκετα. Μπραβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι κι από εμένα, παραμένω σε παλαιότερο Note...

 

Σαν εμπειρία χρήσης δε πρόσθεσε κάτι κατά τη γνώμη μου έτσι όπως διαβάζω το άρθρο...Άσε που απεχθάνομαι αυτή τη χρονική στιγμή το ξεκλείδωμα με το iris scanner...

 

Προσωπική γνώμη πάντα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο κινητό δεν λεω αλλα όταν ειδα ίδιο επεξεργαστή και 4 ραμ ενω πάμε πλέον στα 6 εκει μου την χάλασα ενω σκεφτόμουν για προπαραγγελία στην ουσία μετα απο κάποιους μήνες κυκλοφοριας του s7 ειναι σαν να ειδα ενα s7 με στιλό και τιποτα παραπάνω η άποψη μου ειναι οτι πλέον τα 300€ περισσότερα απο το s7 γιατι σίγουρα 850€ θα κάνει μέσα στο νερό δεν δικαιολογούνται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολόκληρη τρύπα δίπλα στο USB βρε δεν την είδες?

επειδη στο video , δειχνει το παληκαρι να τα βαζει σε κουτακι κι επειδη κι η apple δεν θα βαλει καλωδια ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...