Προς το περιεχόμενο

Επίσημο το Galaxy Note 7, αδιάβροχο με αναγνώριση ίριδας και ανανεωμένο TouchWiz UI


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν η samsung σεβόταν τους καταναλωτές θα έβαζε τον snapdragon 821 ή 823 ή τον exynos 8893, 6gb ram που έχει έτοιμα τα modules εδώ και μήνες και ειδικά από την στιγμή που τόση ram έχουν βάλει μέχρι και οι κινέζοι στα τηλέφωνά τους! Επίσης 4000mah μπαταρία έπρεπε να έχει οποσδήποτε! Με αναλύσεις καμερών που είναι 3 χρόνια πίσω(άσχετα αν είναι κορυφαίες, κορυφαίες θα μπορούσαν να είναι και σε υψηλότερα mp), με υπέρυθρες, ράδιο και αποσπώμενη μπαταρία δεν θα ασχοληθώ, γιατί η samsung έχει χάσει την μπάλα και πουλάει φίκια για μεταξωτές κορδέλες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 165
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είναι πολύ πιθανό να μην πάει καλά στις πωλήσεις, αλλά η επιτυχία των s7/edge θα υπερκαλύψει την όποια χασούρα.

Ναι σωστα επισης σε 3 μηνες θα κλεισει η σαμμι χαλια μαυρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για έναν που δεν έχει s7 edge αξίζει η μετάβαση μάλλον η Samsung θέλει να πιάσει και τους καταναλωτές που είχαν note και θέλουν το s Pen εξάλλου το s7 πήγε πολύ καλά έστω και ένα 30% να πουλήσει από το Note θα έχει καταφέρει της περισσότερες πωλεισεις της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα αυτο με την ίριδα με προβληματίζει.. Δεν νομίζω να δουλέψει καλα θα μοιάζει σαν εκείνα τα παλιά με αναγνώριση προσωπου.. Κατα τα αλλα great phone Samsung!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ περίμενα Kaby Lake και πάει και μου βάζει τον Snapdragon 820. Οι αναλύσεις των καμερών έπρεπε να είναι τουλάχιστον 21MP όπως το ψέμα που βάζει η Sony κι ας είναι σκατά η ποιότητα. 4GB RAM δεν μου φτάνουν ούτε τις ρυθμίσεις να ανοίξω. Για το ράδιο ακόμα δεν έχω συνέλθει από το σοκ από μακρινό 2013 που το έβγαλε από το S4. Η μπαταρία έπρεπε να είναι τουλάχιστον 5000mAh όπως των Κινέζων που χάνει την ισχύ της σε διάστημα 3 μηνών. Και το τζάμι πίσω έπρεπε να βγαίνει να βάζω μόνος μου μπαταρία ή να το έκανε όπως η LG με το G5 με την αποτυχία από κάτω που σπάει το κλιπ από τη μία μεριά. 

 

Πολύ κακή αναβάθμιση του Note 5 σε γενικές γραμμές, τα κινητά μεταξύ είναι παρόμοια εκτός από οθόνη, Gorilla Glass 5, επεξεργαστή, κάμερες, μπαταρία, θύρα usb, αισθητήρες και δυνατότητες. Γενικά ολόιδια.

 

Μαύρο από εμένα στην Samsung. 

  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ περίμενα Kaby Lake και πάει και μου βάζει τον Snapdragon 820. Οι αναλύσεις των καμερών έπρεπε να είναι τουλάχιστον 21MP όπως το ψέμα που βάζει η Sony κι ας είναι σκατά η ποιότητα. 4GB RAM δεν μου φτάνουν ούτε τις ρυθμίσεις να ανοίξω. Για το ράδιο ακόμα δεν έχω συνέλθει από το σοκ από μακρινό 2013 που το έβγαλε από το S4. Η μπαταρία έπρεπε να είναι τουλάχιστον 5000mAh όπως των Κινέζων που χάνει την ισχύ της σε διάστημα 3 μηνών. Και το τζάμι πίσω έπρεπε να βγαίνει να βάζω μόνος μου μπαταρία ή να το έκανε όπως η LG με το G5 με την αποτυχία από κάτω που σπάει το κλιπ από τη μία μεριά. 

 

Πολύ κακή αναβάθμιση του Note 5 σε γενικές γραμμές, τα κινητά μεταξύ είναι παρόμοια εκτός από οθόνη, Gorilla Glass 5, επεξεργαστή, κάμερες, μπαταρία, θύρα usb, αισθητήρες και δυνατότητες. Γενικά ολόιδια.

 

Μαύρο από εμένα στην Samsung. 

έγραψες !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ιριδα μονο για εφε ,καμια ουσια για να μην πω οτι ειναι κ πιο δυσχρηστο συστημα απο τα δακτυλικα αποτυπωματα

 

κατα τα αλλα δεν ειναι top notch οπως περιμενεις απο ενα note

 

θα ειναι κ φαρμακειο τον πρωτο καιρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι όμως ,λίγες ώρες μετά τη παρουσία του "περίφημου" και "υπερασφαλους" σαρωτή ίριδας του Note 7 ,βρέθηκε τρόπος ξεκλειδώματος !!!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

DemolitionMan_007.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ταπεινη μου γνωμη θα ηταν και εμενα τουλάχιστον να ειχε sd 821 (βελτιωμενη εκδοση του 820) και 6gb ram. Οχι οτι 4 ειναι λιγα αλλα να δικαιολογηθει οτι εκτος απο ενα απλο s7 edge εχει καποια διάφορα στο hardware. Ημουν αναμεσα σε νοτε 7 και iphone 7 plus. Απο το πρωτο δεν μπορω να πω ενθουσιαστηκα. Εν αναμονη για customer reviews κλπ. Μπορει να αγοραζω συσκευες των 700 ευρω αλλα το κανω καθε 3 χρονια με αναλογη αποταμιευση μηνες πριν. Προς αποφυγη παρεξηγησεων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ περίμενα Kaby Lake και πάει και μου βάζει τον Snapdragon 820. Οι αναλύσεις των καμερών έπρεπε να είναι τουλάχιστον 21MP όπως το ψέμα που βάζει η Sony κι ας είναι σκατά η ποιότητα. 4GB RAM δεν μου φτάνουν ούτε τις ρυθμίσεις να ανοίξω. Για το ράδιο ακόμα δεν έχω συνέλθει από το σοκ από μακρινό 2013 που το έβγαλε από το S4. Η μπαταρία έπρεπε να είναι τουλάχιστον 5000mAh όπως των Κινέζων που χάνει την ισχύ της σε διάστημα 3 μηνών. Και το τζάμι πίσω έπρεπε να βγαίνει να βάζω μόνος μου μπαταρία ή να το έκανε όπως η LG με το G5 με την αποτυχία από κάτω που σπάει το κλιπ από τη μία μεριά.

 

Πολύ κακή αναβάθμιση του Note 5 σε γενικές γραμμές, τα κινητά μεταξύ είναι παρόμοια εκτός από οθόνη, Gorilla Glass 5, επεξεργαστή, κάμερες, μπαταρία, θύρα usb, αισθητήρες και δυνατότητες. Γενικά ολόιδια.

 

Μαύρο από εμένα στην Samsung.

θες να πεις οτι τα κινεζικα δεν εχουν καλη μπαταρια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...