Προς το περιεχόμενο

Επίσημο το Galaxy Note 7, αδιάβροχο με αναγνώριση ίριδας και ανανεωμένο TouchWiz UI


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 165
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Ωραιοτατο μου φανηκε. Ειναι σιγουρα ενα S7 Edge με πενακι, αλλα νομιζω πολλοι φαν της σειρας (αναμεσα τους κι εγω) δεν πηγαν στο Edge για αυτον ακριβως τον λογο, την ελλειψη S pen, οποτε η ελευση του καλυπτει αυτο το κενο.

 

Κατατα, ο σαρωτης ιριδας δε με πεθαινει, δεν τον απορριπτω αφου υπαρχει, ειναι καλος wow factor, αλλα μεχρι εκει, και το δαχτυλικο αποτυπωμα μια χαρα ασφαλες ηταν. 

 

ΕΔΙΤ: Ευτυχως που εβαλαν παλι την καρτα μνημης, epic fail αυτο κατα τη γνωμη μου στο Note 5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκευτομαι σοβαρα την αγορα του , απλα με απασχολει το ,,αν το 2017 θα παρει καμια αναβαθμιση .

Αλλα τι λεω η samsung φημηζεται για την συνεπεια της στις αναβαθμισεις !!!! 

Ωραιο design παντως πρωτοποριακο ...ολοιδιο και  ασχημο οπως καθε κινητο της την τελευταια δυετια ....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενα πολλα περισσοτερα.Μεγαλη απογοητευση.Εβαλε specs που υπηρχαν εδω και μηνες με ενα iris scanner που το βρισκω τελειως αχρηστο.Βασικα ειναι ενα s7 edge με πενακι μεγαλυτερη χωριτικοτητα και iris scanner.Παει και φετος ακομα ενα απογοητευτικο note μετα το αθλιο 5αρι.

 

Για το note 8 θα δουμε μεγαλες αλλαγες με 4k 6gb ram καλυτερη οθονη.Κριμα.

Γιατι ολοι μπερδευεται την αναβαθμηση σε σχεση με την s σειρα?αναβαθμιση απο το νοτε 5 δεν εγινε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκευτομαι σοβαρα την αγορα του , απλα με απασχολει το ,,αν το 2017 θα παρει καμια αναβαθμιση .

Αλλα τι λεω η samsung φημηζεται για την συνεπεια της στις αναβαθμισεις !!!! 

Ωραιο design παντως πρωτοποριακο ...ολοιδιο και  ασχημο οπως καθε κινητο της την τελευταια δυετια ....

Και για πές μας λοιπόν αν το θεωρείς ασχημο design ποιο δηλαδή θεωρείς πρωτοποριακό και όμορφο κινητό.Για πές μας ειλικρινά έχω την απορεία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για πές μας λοιπόν αν το θεωρείς ασχημο design ποιο δηλαδή θεωρείς πρωτοποριακό και όμορφο κινητό.Για πές μας ειλικρινά έχω την απορεία. 

iphone 6,6s,7 που ολα τα android το αντιγραφουν....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

iphone 6,6s,7 που ολα τα android το αντιγραφουν....

 

Μεγάλο τρολ. Μην ασχολείστε

 

 

Πάντως ούτε εμένα με ξετρέλανε το νέο note κι είναι πλέον 50-50 να αναβαθμισω από το 4 που ήδη έχω. Περίμενα περισσότερα γενικά. Οψομεθα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύχομαι να πάει όπως του αξίζει δηλαδή άπ@το! Μας κοροιδεύει εντελώς η samsung βάζοντας ίδιους επεξεργαστές και ram με τα s7 και μικρότερη μπαταρία από το s7 edge! Και η ονομασία όχι note 7 δεν θα έπρεπε να είναι αλλά ούτε note 5,5!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειπαμε οτι στο Αμερικα θα διατεθει με τον snapdragon 820, οτι εχει 3,5 jack, οτι θα δινει δωρο μαζι 15gb cloud, οτι θα δινει δωρο 256gb sd δωρο μαζι ή gear fit 2 (ισως μονο αμερικα ή σε προπαραγγελιες), και οτι η οθονη ειναι πλεον HDR!!!!! Κι εγω περιμενα τον 823 snapdragon και 6 ραμ αλλα δεν πειραζει ειναι εργαλειο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...