Προς το περιεχόμενο

Kingston HYPERX Cloud Core στα 41,70 ευρώ @ Gearbest.


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τις επιλογές στο 2ο spoiler για registered κλπ σε ποιό στάδιο στις εμφανίζει;Μετά απο το καλάθι αγοράς;Γιατί στο καλάθι μου βγάζει τιμή 36,39€ με το κουπόνι και όταν κλικάρω στο PayPal βγάζει τιμή 49,99€;

Δεν κλικάρεις στο PayPal,αλλά στο proceed to checkout, και μετά στο βγάζει κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πακετο ενω εφτασε μεσα σε 12 μερες στην Ελλαδα, τωρα ειναι τα ζωα μου αργα...
Απο την μικρη εμπειρια μου, το κλεισιμο απο αεροδρομιο και η μεταφορα στο κεντρο διαλογης γινεται εντος της ημερας, ενω τωρα τους παιρνει μια μερα για το καθε ενα βηματακι....
Απο αλλο κινεζομαγαζο, με Singapore Post σε 7 ημερες ηταν σπιτι το πακετο.

Τι να πει κανεις με τα ΕΛΤΑ Αυγουστιατικα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπειδη ψηθηκα και εγω.. Αλλα εχω να παραγγειλω απο Κινα πανω απο 2 χρονια.. Πως θα το παραγγειλω στην χαμηλοτερη τιμη+μεταφορικα, Ομως με την μεγαλυτερη ασφαλεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα το serial number και έχουμε την απάντηση από Kingston : 

Dear Dimitri,
 
Thank you for contacting HyperX.
 
Based on the information provided your product seems to be genuine.
 
Please provide details of point of purchase and we will assist you further.
 
Kind regards,
 
Nadia Dabbene


HyperX Customer Service
 
Τώρα τους έγραψα ότι τα αγόρασα από το gearbest.com και τους έδωσα το link να δούμε τι θα μου απαντήσουν.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Έστειλα το serial number και έχουμε την απάντηση από Kingston : 

Dear Dimitri,
 
Thank you for contacting HyperX.
 
Based on the information provided your product seems to be genuine.
 
Please provide details of point of purchase and we will assist you further.
 
Kind regards,
 
Nadia Dabbene

 

HyperX Customer Service
 
Τώρα τους έγραψα ότι τα αγόρασα από το gearbest.com και τους έδωσα το link να δούμε τι θα μου απαντήσουν.

 

 

Απλά να πω εδώ κάτι. Το ότι το serial number αντιστοιχεί σε official προϊόν της Kingston, αυτό δεν μειώνει την πιθανότητα να πρόκειται για refurbished headset. Απλά να δεις τι θα απαντήσει και σχετικά με το gearbest.

Το PC σου πότε το περιμένεις να το πάρεις από το service;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα τελικα σημερα.. (14 ημερολογιακες ημερες)
Αν δεν ειναι μαιμου τοτε εχουν κανει πολυ καλη δουλεια οι κινεζοι :P

 

Μεχρι σημερα ειχα τα AKG512 αγορασμενα πριν απο 5 χρονια περιπου οποτε θα τα συγκρινω με αυτα.

Ειμαι με την onboard καρτα ηχου και μαλιστα την κωλο VIA....

 

Τα HyperX τα νοιωθω πιο στιβαρα και πιο βαρια, εχουν πολυ καλυτερο isolation και αγκαλιαζουν πιο "σωστα" τα αυτια.

Φαινεται πολυ solid κατασκευη και πολυ προσεγμενη, για gaming headset εχω ενθουσιαστει μιας και περιμενα πολυ κατωτερες εντυπωσεις -τουλαχιστον- στο θεμα της ποιοτητας του ηχου.
Ειναι πολυ πιο δυνατα απο τα AKG (ισως γιατι τα ειχα ξεσκισει?dunno) και το μπασο απλα δεν το περιμενα ΤΟΣΟ καλο,
καθαρος ηχος αν και ισως δεν με τρελαινουν τα μεσαια του.
Overall για μενα ειναι πολυ καλα και επιμενω οτι δεν ειχα ελπιδες να τα εχω για να ακουω μουσικη oντας gaming headset.

Το mic φαινεται καλο αλλα οχι κατι ιδιαιτερο, την δουλεια του την κανει καθαρα στο gaming.

Αν και περιμενω εντυπωσεις απο τους teammates.

 

8/10 χωρις δευτερη σκεψη. Τα reviews ηταν on point.

 

Στελνω και εγω στην Kingston.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα τελικα σημερα.. (14 ημερολογιακες ημερες)

Αν δεν ειναι μαιμου τοτε εχουν κανει πολυ καλη δουλεια οι κινεζοι :P

 

Μεχρι σημερα ειχα τα AKG512 αγορασμενα πριν απο 5 χρονια περιπου οποτε θα τα συγκρινω με αυτα.

Ειμαι με την onboard καρτα ηχου και μαλιστα την κωλο VIA....

 

Τα HyperX τα νοιωθω πιο στιβαρα και πιο βαρια, εχουν πολυ καλυτερο isolation και αγκαλιαζουν πιο "σωστα" τα αυτια.

Φαινεται πολυ solid κατασκευη και πολυ προσεγμενη, για gaming headset εχω ενθουσιαστει μιας και περιμενα πολυ κατωτερες εντυπωσεις -τουλαχιστον- στο θεμα της ποιοτητας του ηχου.

Ειναι πολυ πιο δυνατα απο τα AKG (ισως γιατι τα ειχα ξεσκισει?dunno) και το μπασο απλα δεν το περιμενα ΤΟΣΟ καλο,

καθαρος ηχος αν και ισως δεν με τρελαινουν τα μεσαια του.

Overall για μενα ειναι πολυ καλα και επιμενω οτι δεν ειχα ελπιδες να τα εχω για να ακουω μουσικη oντας gaming headset.

Το mic φαινεται καλο αλλα οχι κατι ιδιαιτερο, την δουλεια του την κανει καθαρα στο gaming.

Αν και περιμενω εντυπωσεις απο τους teammates.

 

8/10 χωρις δευτερη σκεψη. Τα reviews ηταν on point.

 

Στελνω και εγω στην Kingston.

 

Μακάρι να μου έρθουν και μένα σε 15 μέρες!!! Αλλά δεν το βλέπω!! Ευελπιστώ τέλος της άλλης βδομάδας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, επειδή δεν έχω ξανά αγοράσει εκτώς ΕΕ, με την επιλογή αποστολής "Registered Air Mail - Netherlands Registered" υπάρχει περίπτωση το δέμα να περάσει τελωνείο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, επειδή δεν έχω ξανά αγοράσει εκτώς ΕΕ, με την επιλογή αποστολής "Registered Air Mail - Netherlands Registered" υπάρχει περίπτωση το δέμα να περάσει τελωνείο;

Όχι καμμία.Περνάνε transit μέσω Ευρωπαϊκών ταχυδρομείων, και η αποστολή φαίνεται ότι έγινε από Ερώπη.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...