Προς το περιεχόμενο

Μαγεια ματι χαρτια και φλυτζανι


onty

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν, για να λύσουμε την απορία: αν βάλεις υγρό πιάτων στο νερό, το λάδι διαλύεται με ελάχιστο ανακάτεμα. Ασε που αντί για λάδι μπορείς να βάλεις κατευθείαν υγρό από τα λιντλ, είναι τόσο αραιό και κιτρινιάρικο που μοιάζει.

Ναι αλλά αυτό θα το κάνει κάποιος που θέλει να σε κοροϊδέψει ή που θέλει να γελοιοποιήσει το θέμα. Η θεία - γιαγιά που το πιστεύει δεν έχει λόγο να το κάνει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν πιστευω αλλα μου ειχε συμβει το εξης..Με ειχε βαλει μια τσιγγανα να γραψω σε δικο μου χαρτι με δικο μου στιλο κατι και το εκλεισα στο χερι μου.Αυτη ουτε που το αγγιξε.Και μου λεει αμα ηταν για καλο αυτο που επαθες θα σβηστει αμα ηταν για κακο θα μεινει.Και ανοιγω το χερι μου και ειχαν σβηστει τα γραμματα και ειχε κατι κηλιδες σαν αιμα το χαρτι.Χεστηκα επανω μου.Αμα εχετε γνωστους στη Χιο ρωτηστε τους θα την ξερουν γιατι εχει κανει διαφορα.Δε ξερω πως το εκανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά αυτό θα το κάνει κάποιος που θέλει να σε κοροϊδέψει ή που θέλει να γελοιοποιήσει το θέμα. Η θεία - γιαγιά που το πιστεύει δεν έχει λόγο να το κάνει!

 

Για αυτό χρειαζόμαστε βίντεο ώστε να αξιολογήσουμε το φαινόμενο.

 

Εγω δεν πιστευω αλλα μου ειχε συμβει το εξης..Με ειχε βαλει μια τσιγγανα να γραψω σε δικο μου χαρτι με δικο μου στιλο κατι και το εκλεισα στο χερι μου.Αυτη ουτε που το αγγιξε.Και μου λεει αμα ηταν για καλο αυτο που επαθες θα σβηστει αμα ηταν για κακο θα μεινει.Και ανοιγω το χερι μου και ειχαν σβηστει τα γραμματα και ειχε κατι κηλιδες σαν αιμα το χαρτι.Χεστηκα επανω μου.Αμα εχετε γνωστους στη Χιο ρωτηστε τους θα την ξερουν γιατι εχει κανει διαφορα.Δε ξερω πως το εκανε

 

Ταχυδακτυλουργικό λέγεται, κι εμένα μια φορά μου είχε ζητήσει ένα τσιγάρο μια, το έκοψε, έβαλε το φίλτρο στο χέρι μου και όταν το άνοιξα είχε εξαφανιστεί το φίλτρο και κράταγα μια μαύρη μπαλίτσα.

 

Καλά είναι να κάνουν τέτοια, να χρησιμοποιούν τα ταλέντα τους για να σε κλέβουν είναι το κακό. Τοπικός κοσμηματοπώλης μου είχε πει ότι κοίταγε το βίντεο από τις κάμερες σε αργή κίνηση για μήνες και δεν κατάφερε να βρει πως τον έκλεψε η γύφτισσα που δήθεν κοίταγε κοσμήματα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το ξερω οτι ηταν ταχυδαχτυλουργικο αλλα πως το εκανε??Ολα μονος μου τα εκανα και εκλεισα το χαρτι στη γροθια μου δυνατα και αυτη απλα εβαλε απο πανω τα χερια της μετα.Λες να με υπνωτισε??Τεσπα μου ζητησε και 10 ευρω μετα και δε της εδωσα τιποτα και μου εριξε καταρα στα γυφτικα η παλιομουμια αλλα δεν επαθα τιποτα οποτε μουφα μαγισα ηταν στανταρ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε τώρα κι εσύ...'Αμα ξέραμε πως γίνεται θα κάναμε show στο Vegas. 'Η έστω κανένα παιδικό πάρτι. 'Η θα κλέβαμε κοσμηματοπωλεία, κάτι τέλος πάντων.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που με σκιαζει πιο πολυ ειναι οι κουκλες ομοιώματα με τριχες και καρφιτσες.

Εμένα πάλι με σκιάζουν τα άτομα που πιστεύουν σε αυτά.

Μήπως μπαίνετε και στο esoterica.gr?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που με σκιαζει πιο πολυ ειναι οι κουκλες ομοιώματα με τριχες και καρφιτσες.

 

Το πιο κοντινό σε τέτοιο είναι μια φορά που κάποιος είχε πετάξει διαμελισμένες πλαστικές κούκλες μωρά στην είσοδο.

 

Κάπως έτσι:

 

7baf15bfe7dcdae24e853e94619c3a13.jpg

 

Μετά κάποιος τα μάζεψε, δεν τα είδα όταν γύρισα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δω εφιαλτη σημερα θα σου ζητησω τα ρεστα

Εμένα πάλι με σκιάζουν τα άτομα που πιστεύουν σε αυτά.

Μήπως μπαίνετε και στο esoterica.gr?

Οχι δεν το ξερω. Θα το κοιταξω αν ειναι και θα το βαλω σελιδοδεικτη διπλα στο el.gr και στο makeleio.gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι με σκιάζουν τα άτομα που πιστεύουν σε αυτά.

Μήπως μπαίνετε και στο esoterica.gr?

Ζούνε ανάμεσα μας revolver :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι τραγικο να εισαι πανω απο 20 και να μην ξερεις τι γινεται οταν ριχνεις λαδι σε νερο? Και νομιζες τοσα χρονια τι κανει η γιαγια..

Και μετα αναρωτιωμαστε πως εφτασε η Ελλαδα σε τετοιο σημειο... Περιφανος που ειμαι Ελληνας αλλα ντρεπομαι για την γενια μου πραγματικα... Μην το παρεις προσωπικα, απλα ησουν ενα ακομα παραδειγμα...

Και όμως θα το πάρω προσωπικά. Εχεις δίκιο. Απο εμένα έφτασε εδώ που έφτασε η Ελλάδα τοσα χρονια, ΕΙΔΙΚΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ. Είναι νόμος να ξέρεις την αντίδραση του λαδιου μέσα στο νερό αν είσαι πανω απο 20. Ειδικα αν είσαι 40 και δεν ξέρεις τι κανει το λάδι στο νερό, αυτοκτονησε μην εισαι βαρος στην κοινωνια! Ρε τα πιστεύετε αυτά που λέτε εδώ μέσα? παίρνετε τίποτα; Ευτυχώς έχουμε κάτι ατομα επιστήμονες σοβαρούς και ξερολες εξυπνακηδες στην Ελλάδα σαν εσένα και πάμε μπροστα. Τώρα όσον αφορα εμένα, απο την στιγμή που δεν ξέρεις τι κάνω και το αν προσφέρω στην κοινωνία, καλυτερα να μην με φέρεις ως παράδειγμα.

 

Στο θεμα μας τωρα μην βγουμε off topic. Ναι. Εννοώ οτι διαλύονταν στο νερό. Δεν έκανε κηλίδες όπως είναι το φυσιολογικό. Και αυτό γινόταν τις πρωτες φορες. Χωρίς να μπει υγρό πιατων

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι τραγικο να εισαι πανω απο 20 και να μην ξερεις τι γινεται οταν ριχνεις λαδι σε νερο? Και νομιζες τοσα χρονια τι κανει η γιαγια..

Και μετα αναρωτιωμαστε πως εφτασε η Ελλαδα σε τετοιο σημειο... Περιφανος που ειμαι Ελληνας αλλα ντρεπομαι για την γενια μου πραγματικα... Μην το παρεις προσωπικα, απλα ησουν ενα ακομα παραδειγμα...

Η γενια μας εφτασε εδω που εφτασε γιατι αντι να την πιασει καποιος απο το χερι να της προσφερει γνωση , πατησε πανω στην αγνοια της και παιζοντς το παντογνωστης και μορφωμενος την οδηγησε σε δρομους ανασφαλειας και αμφιβολιας. Τεσπα εσυ φαινεται εχεις γνωση πανω στο λαδι. Βαλε λαδι και ελα βραδυ ξερεις τι παει να πει; Προσεχε γιατι το λαδι γλιστραει πολυ ειδικα αμα ειναι ψιλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...