Προς το περιεχόμενο

Το εντυπωσιακό Nubia Z11 έρχεται επιτέλους στην Ευρώπη. Πρώτη επαφή [Video]


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια δεν αξιζει να ασχολειστε αλλο. Βλεπει οτι ειναι μονος εναντιον ολων και το συνεχιζει γιατι οι παρωπιδες ειναι βιδωμενες με αυτοδιατρητες. Του παρεθεσα λινκ οτι το οις ειναι καλυτερο απο το εις και η απαντηση του ηταν εσυ δεν ηξερες το οις. Του παρεθεσα λινκ οτι το f1.8 g5 ειναι καλυτερο απο το f2.0 ή ο.τι αλλο εχει το νουμπια ,απλα δεν απαντησε. Μονο για ψυχολογικα και ο.τι αλλο μειωτικο ξερει να απαντα. Απορω,δεν το βλεπει οτι ειναι μονος;;. Νομιζει οτι 50 κανουν λαθος και αυτος το σωστο;. Μην απαντησεις... Δεν θα το δω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 128
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια δεν αξιζει να ασχολειστε αλλο. Βλεπει οτι ειναι μονος εναντιον ολων και το συνεχιζει γιατι οι παρωπιδες ειναι βιδωμενες με αυτοδιατρητες. Του παρεθεσα λινκ οτι το οις ειναι καλυτερο απο το εις και η απαντηση του ηταν εσυ δεν ηξερες το οις. Του παρεθεσα λινκ οτι το f1.8 g5 ειναι καλυτερο απο το f2.0 ή ο.τι αλλο εχει το νουμπια ,απλα δεν απαντησε. Μονο για ψυχολογικα και ο.τι αλλο μειωτικο ξερει να απαντα. Απορω,δεν το βλεπει οτι ειναι μονος;;. Νομιζει οτι 50 κανουν λαθος και αυτος το σωστο;. Μην απαντησεις... Δεν θα το δω

 

λολ, είσαι και ψευταράκος, δε πειράζει έχει πλάκα η φάση, ειδικά αν δεν είσαι τρολ:

1o ψέμα:

δεν ήξερες καν οτι υπάρχει το eis και μάλιστα με διόρθωσες λέγοντας μου πως λέγεται ois.

2ο ψέμα:

πουθενά δεν είπα οτι είναι καλύτερο το eis, απλά σου είπα πως σε σχέση με το κινητό σου το nubia έχει και τα 2. Κλάψε στη γωνιά σου τώρα.

3ο ψέμα:

Δεν αναγνώρισα τα λάθη μου; Σου ανέφερα 3 μέλη που με διόρθωσαν και το αναγνώρισα σε αντίθεση με εσένα που κάνεις κωλοτούμπα τώρα στο τι ακριβώς μου είπες για το eis και το ois.

 

 

5.3 με 5.5 ....λολ. Επισης δεν λεγεται eis ,αλλα ois και εχει και το g5. Μπορω να σου ανεβασω screenshot να το δεις ή απλα πας εδω http://m.gsmarena.com/lg_g5-7815.php . Το g5 εχει 1.8 διαφραγμα.

 

 

Πάμε και στην υπερβολή με τα 50 άτομα: Έχει απλά πλάκα γιατί απο τη 2η-3η σελίδα και μετά μόνο για το κινητό δε μιλάμε και είμαστε μόνο στο κοντράρισμα. Και η ομορφιά είναι που εσύ και άλλοι 2 (το πολύ) αρπαχτήκατε, πήγατε να το παίξετε άντρες, υφάκι κτλ και τώρα αρχίσατε τα "δε σε παίζω".

 

Φίλε είσαι σε φόρουμ το οποίο έχει παρακμάσει απο μπότορες που εδώ και 5-6 χρόνια απλά πετάτε τις ίδιες καραμέλες στα ίδια θέματα, δεν παραδέχεστε ποτέ λάθη (σε αντίθεση με εμένα, όσο και αν δεν έχεις την ωριμότητα να το παραδεχτείς) και όταν δείτε πως κανα δυο είναι εύκολοι στόχοι αρχίζετε τον κανιβαλισμό.

 

Στο ξαναλέω για 10η φορά και πάλι θα το αγνοήσεις επειδή δε σε παίρνει: αναγνώρισα σε 3 συνφορουμίτες που ΔΕΝ συμφωνούσαν μαζί μου πως είχα άδικο επειδή μου απάντησαν με επιχειρήματα.

 

Εγώ τουλάχιστον το απολαμβάνω να σου ρίχνω τα άκυρα, να σε χαλάει και να κάνεις κωλοτούμπες μετά νομίζοντας πως θα βρεις πρεστίζ εδώ μέσα. Μπορούμε να το συνεχίσουμε όοοοσο θέλετε :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάμε και στην υπερβολή με τα 50 άτομα: Έχει απλά πλάκα γιατί απο τη 2η-3η σελίδα και μετά μόνο για το κινητό δε μιλάμε και είμαστε μόνο στο κοντράρισμα.

Πώς να μην είσαι στο κοντράρισμα όταν ο διάλογος εξελίχθηκε κάπως έτσι;

 

-Νούμπια μπέζελες, 500/600 ευρώ.

-Ακριβό.

-Είσαι αρχοντοχωριάτης, το κινητό είναι vfm.

-Μα...

-Είσαι κολλημένος.

-Ναι αλλά...

-Είσαι στρουγκανόβλαχος.

-Καλά.

-Καραμελίτσα και μόστρα.

-... :X

-Έχω επιχειρήματα! B)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ομορφο κινητο απο μια αξια εταιρια γνωστη απο το 2010 με τα εξαιρετικα vfm zte blade.Χαρακτηριστικα ναυαρχιδας αλλα εχει και ιδιες τιμες με s7/s7 edge που δεν νομιζω κανεις να προτιμησει αυτα απο τα εξαιρετικα s7.Στο 400αρι θα πουλουσε και στα 300 θα εκανε θραυση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ φιλε... Στο εγραψα... Μην απαντησεις,δεν θα το δω.... Βλεπω οτι κατι εγραψες αλλα οχι τι. Κοινως σε εχω συνδεσει. Αν νομιζεις οτι θα σου χαριστω γελιεσαι. Ενα ξιπασμενο ανθρωπακι εισαι που βγαζει τα κομπλεξ του φορτωνοντας τα σε αλλους. Και οπως εγραψε και ο κυριλεμαν παραθετωντας το ποστ σου,ναι,απο την 2η σελιδα ειμαστε σε αντιπαραθεση εξαιτιας σου. Ή μηπως θα ισχυριστεις οτι ειμαστε σε αντιπαραθεση εξαιτιας των 50;. Για αποφυγη παρεξηγησεων, να επισημανω οτι το ποστ δεν ανεφερεται στον king2009 αλλα στο γνωστο προσωπο. Απλα δεν εγινε παραθεση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς να μην είσαι στο κοντράρισμα όταν ο διάλογος εξελίχθηκε κάπως έτσι;

 

-Νούμπια μπέζελες, 500/600 ευρώ.

-Ακριβό.

-Είσαι αρχοντοχωριάτης, το κινητό είναι vfm.

-Μα...

-Είσαι κολλημένος.

-Ναι αλλά...

-Είσαι στρουγκανόβλαχος.

-Καλά.

-Καραμελίτσα και μόστρα.

-... :X

-Έχω επιχειρήματα! B)

 

ν-οστή φορά: το σημείο που αναγνώρισα πως έκανα λάθος σε πραγματικά χρήσιμα μέλη (καμία σχέση δηλαδή με εσένα και τον "δεν σε παίζω" απο πάνω) που με αληθινά επιχειρήματα μου έδειξαν πραγματικά ότι υπάρχουν καλύτερες επιλογές αποφεύγεις.

 

Και επιβεβαιώνεις το στρουγκανόβλαχος μια και βασίζεσαι στο πέσιμο απο 5-10 που χαλάστηκαν με το ύφος μου, με επιχειρήματα κατευθείαν απο τα σκουπίδια :)

 

Αλλά είπαμε παρουσίασε το όπως σε βολεύει, το σημαντικό είναι ότι ασχολείσαι ακόμα και επιμένεις στον κανιβαλισμό.

 

Ο Luffy χαλάστηκε με τη δική μου γενίκευση όχι με άλλων 10 της πάστας σου. Φυσικό, πιο εύκολα ξεκινάς αντιπαράθεση μαζί με άλλους 10 απέναντι σε 1 με ότι αφορμή βρείς πρόχειρη (ήταν και άσχετη με το θέμα).

 

Ρε συ φιλε... Στο εγραψα... Μην απαντησεις,δεν θα το δω.... Βλεπω οτι κατι εγραψες αλλα οχι τι. Κοινως σε εχω συνδεσει. Αν νομιζεις οτι θα σου χαριστω γελιεσαι. Ενα ξιπασμενο ανθρωπακι εισαι που βγαζει τα κομπλεξ του φορτωνοντας τα σε αλλους. Και οπως εγραψε και ο κυριλεμαν παραθετωντας το ποστ σου,ναι,απο την 2η σελιδα ειμαστε σε αντιπαραθεση εξαιτιας σου. Ή μηπως θα ισχυριστεις οτι ειμαστε σε αντιπαραθεση εξαιτιας των 50;. Για αποφυγη παρεξηγησεων, να επισημανω οτι το ποστ δεν ανεφερεται στον king2009 αλλα στο γνωστο προσωπο. Απλα δεν εγινε παραθεση

 

δε πειράζει αγορίνα μου και τα ψεματάκια σου είπες και πρώτος τη μαγκιά σου τη πούλησες πάνω σε επιχειρήματα που άλλοι έδωσαν για εσένα, και τις κωλοτούμπες σου τις έριξες χωρίς να αναγνωρίσεις ότι έκανες λάθος. Αυτή τη λούπα όσο τραβήξει ξανά και ξανά θα σου την κοπανάω, τα παιδιαρίσματα αν διαβάζεις αυτά που γράφω πραγματικά είναι αδιάφορο για ελεϊνούς ψεύτες σαν και εσένα.

 

Το σημαντικό είναι ότι τον κανιβαλισμό τον συνεχίζεται μια χαρά και από ανακρίβειες το πάτε τρένο. Οι ίδιοι που μιλάτε στο ίδιο ύφος με εμένα παραμένετε και οι ίδιοι που δεν έχετε δώσει απολύτως ΚΑΝΕΝΑ επιχείρημα έως τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος θελει 6 αρα ραμ στο κινητο ...ελεος υπαρχει και κατι που λεγεται λαπτοπ...

μα γιατί το λες αυτό ? πως θα τρέχει το fb και το viber ?

και το άλλο ? πλέον τις γκόμενες δεν της κερνάς για να της ρίξεις της λες απλά τη ram έχεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει ελπιδα

 

η συζήτηση έχει σταματήσει να αφορά το κινητό εδώ και πολλά ποστ. Όχι φυσικά χάρη σε εσένα, 0 επιχειρήματα πάνω στην πραγματική είδηση, μόνο αντιπαράθεση μαζί με άλλους της πλέμπας.

 

Είπαμε κάποια όντως χρήσιμα μέλη με έπεισαν και αναγνώρισα το λάθος μου. Απλά η πάστα σου προσπαθεί ακόμα να κανιβαλήσει.

κινεζία εεε... ας γυρίσουν το κινήτο τους μερικά άτομα....

design in california.. assembled in china :)

06-12-2012-16-07-44.jpg

 

Μάταια τα γράφεις φίλε, απλά απόλαυσε τη μετατροπή του insomnia σε 4chan.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναιρεσε το δηθεν λαικ σου φιλε... Δεν το γουσταρω αν με πιανεις. Να δεις ψυχιατρο συντομα.... Οι φαντασιωσεις σου σε καταδιωκουν. Παντου δρακοι που θελουν να σε κατασπαραξουν. Και πολλη σημασια σου δωσαμε ανθρωπαριο. Πλεον θα πολεμησεις τους δρακους σου μονος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναιρεσε το δηθεν λαικ σου φιλε... Δεν το γουσταρω αν με πιανεις. Να δεις ψυχιατρο συντομα.... Οι φαντασιωσεις σου σε καταδιωκουν. Παντου δρακοι που θελουν να σε κατασπαραξουν. Και πολλη σημασια σου δωσαμε ανθρωπαριο. Πλεον θα πολεμησεις τους δρακους σου μονος

Τόσο πολύ σε ετσουξε το ταπωμα για το κινητό σου και που πέρασες το eis για typo του ois (είπαμε όσο ασχολείσαι ξανά και ξανά θα στα χτυπαω) που από τη μια δεν ασχολείσαι και από την άλλη με ένα λαικ φυτιλιασες πάλι, είσαι για πολύ γλέντι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Luffy χαλάστηκε με τη δική μου γενίκευση όχι με άλλων 10 της πάστας σου. Φυσικό, πιο εύκολα ξεκινάς αντιπαράθεση μαζί με άλλους 10 απέναντι σε 1 με ότι αφορμή βρείς πρόχειρη (ήταν και άσχετη με το θέμα).

 

Γιατί εσύ χαλιέσε όταν άλλοι 10 της "δικής σου πάστας" γενικεύουν αντίστοιχα σε άλλα θέματα με ό,τι αφορμή βρουν πρόχειρη (και άσχετη με το θέμα)?

 

Είναι λίγο περίεργο να θεωρείτε φυσιολογικές και δίκαιες τις γενικεύσεις σε κάποιο θέμα με την Apple και να σας φένονται άδικες και προσβλητικές σε κάποιο θέμα με Android. Και να πω ότι ήταν 50-50 να πάει στο καλό. 

 

 

Δες τι πανυγήρι θα γίνει την επόμενη Τετάρτη και εδώ θα είμαστε να το συζητήσουμε. Θα δούμε πόσοι και ποιας "πάστας" (για να έρθω στα λόγια σου) κάνουν γενικεύσεις και γενικώς είναι προκατειλημμένοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΡΕ ΞΕΚΟΛΛΑΤΕ ΚΑΙ ΑΦΗΣΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ!!!! ΚΑΝΤΕ ΕΝΑ THREAD ΝΑ ΤΗΝ ΛΕΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΙΠΑΤΕ ΣΤΟ INSOMNIA!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...