Προς το περιεχόμενο

Το εντυπωσιακό Nubia Z11 έρχεται επιτέλους στην Ευρώπη. Πρώτη επαφή [Video]


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άπατο θα πάει με τέτοια τιμή! Και αυτό όχι τόσο λόγο χαρακτηρίστηκών αλλά λόγο υποστήριξης. Έχω στα χέρια μου το z11 mini και ακόμη δεν μπορώ να βρω multirom που να έχει Ελληνικά μέσα. ...

Ισο για το ονομαnubia δεν είναι καινούργιο, η σειρά αυτή έχει βγάλει πολύ καλά τηλέφωνα ειδικά σε κάμερα. Δες z7 & z9.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 128
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άπατο θα πάει με τέτοια τιμή! Και αυτό όχι τόσο λόγο χαρακτηρίστηκών αλλά λόγο υποστήριξης. Έχω στα χέρια μου το z11 mini και ακόμη δεν μπορώ να βρω multirom που να έχει Ελληνικά μέσα. ... Ισο για το ονομαnubia δεν είναι καινούργιο, η σειρά αυτή έχει βγάλει πολύ καλά τηλέφωνα ειδικά σε κάμερα. Δες z7 & z9.

 

Βασίλη ανανέωσεις που βγάζει η εταιρία μιας και το έχεις; Μια φορά το χρόνο και αν; Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol ρε φίλε μη κάνεις προβολή πάνω μου τα θέματα σου. Τη γενίκευση πως το κάνω σε όλους που διαφωνούν που το είδες; Σε εσένα και τον άλλον που μόνο χαρακτηρισμούς αντί για επιχειρήματα είχε την είπα.

 

Οι leo066, ianpan24, Fulgore μου έδειξαν πολιτισμένα και με επιχειρήματα που κάνω λάθος και το αναγνώρισα.

Οπότε τι φαντασιοπληξίες γράφεις;

 

Εδώ εσύ έκανες λάθος και έκραξες εμένα, τόσο τελειωμένος είσαι.

 

Τυπε ,εχεις κανα μαγαζι και σκοπευεις να πουλησεις nubia ?? σε βλεπω πολυ αγριεμενο στο να απαντας σε καθε σχολιο αρνητικο για το nubia προσπαθωντας να αποδειξεις οτι αξιζει χωρις καν να το εχεις πιασει στα χερια σου.....απο ενα αρθρο εχεις ξεκινησει ενα τρενακι απαντησεων για καθε σχολιο που θεωρεις αρνητικο......ειτε εχεις μαγαζι ειτε ψυχολογικο το προβλημα ειτε απλα επειδη δεν εχεις να κανεις κατι αλλο ....δεν εξηγειται αλλιως τυπε .....ελπιζω να ειναι το τελευταιο απο ολα οποτε παω πασο !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυπε ,εχεις κανα μαγαζι και σκοπευεις να πουλησεις nubia ?? σε βλεπω πολυ αγριεμενο στο να απαντας σε καθε σχολιο αρνητικο για το nubia προσπαθωντας να αποδειξεις οτι αξιζει χωρις καν να το εχεις πιασει στα χερια σου.....απο ενα αρθρο εχεις ξεκινησει ενα τρενακι απαντησεων για καθε σχολιο που θεωρεις αρνητικο......ειτε εχεις μαγαζι ειτε ψυχολογικο το προβλημα ειτε απλα επειδη δεν εχεις να κανεις κατι αλλο ....δεν εξηγειται αλλιως τυπε .....ελπιζω να ειναι το τελευταιο απο ολα οποτε παω πασο !!!

 

Τυπάρα μου είσαι εκτός, παραδέχθηκα πως τελικά δεν είναι vfm από την 3η σελίδα, μετά απλά γλεντούσα τύπους σαν και εσένα στο τρολάρισμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

δινεις τα ιδια και ισως λιγο παραπανω απο 500 και παιρνεις brand smartphone ομως τυπε.....με ιδια σχεδον χαρακτηριστικα πανω κατω....οχι nubia ....απλα με 500 ευρω δεν θα πουλησει ευκολα στην δυση ,δεν λεω οτι δεν ειναι καλο ,λεω οτι σε τοσα χρηματα εχεις επιλογες brands ομως εξισου καλα .....δεν θα κατσει ο αμερικανος να ψειρισει την μαιμου ενα πιξελ πανω ενα πιξελ κατω στην καμερα ,ουτε εαν εχει 3gb ram ή 4 gb ....ο ελληνας απο την αφραγκια του θα το κανει και θα ψειρισει την μαιμου και οταν το αγορασει θα κοιταξει να το κρατησει πενταετια ....με πεντακοκια ευρω ειναι προφανες οτι δεν απευθυνονται σε "ψιλικατζηδες" αλλα σε αυτους που εχουν οικονομικη ανεση και αυτος που εχει οικονομικη ανεση αλλαζει κινητο ανα ετος αντε δυο το πολυ ....συν οτι ο ανετος θελει και μοστρα brand και οχι nubia !! 

Για ολα τα παραπάνω μοιάζουμε με τους ..Κινέζους ! ! Ο έλληνας ,όπως και ο κινέζος της Κίνας ( και όχι του Μανχάταν) , μιά ζωή θα ΄ναι  ψιλικατζής , άφραγκος , κακομοίρης & θα ΄΄ξεψειρίζει΄΄ τη  ..μα΄ι΄μού στα  σπέκς.

Οποιος έχει άνεση ξεχωρίζει με τα φράγκα & την ..τηλεφωνάρα του και δεν μοστράρει ...κινεζιές Νουμπίρου , Νούμπια ή ό,τι άλλο μπροστά σε γκόμενα γιατί θα φάει ..άκυρο από τον τύπο με το S7 ή το άπλ. Γιατί η γυναίκα είναι καί μυστήριο καί άπληστο όν. Πού πάς ρε Καραβάγγο ;;;!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή το άλλο πάλι. Για δοκίμασε να κάνεις δώρο για τη γιορτή της γκόμενας τον κινεζο-Νουμπίρου με τα 500 ευρώ & πές της και πόσο το πήρες , όταν σε ρωτήσει... Και αν δεν σου φέρει τον ..Νουμπίρου  στο κεφάλι ( για να μή γράψω τίποτ΄άλλο & δεν κάνει ) , γράψε μου. Το χάσαμε το κορμί , πατριώ---τηηηη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...