Προς το περιεχόμενο

iOS 10 στις 13 Σεπτεμβρίου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπήρχαν θέματα με τις μεγάλες αναβαθμίσεις όταν γίνονταν ota. Στο 9αρι είχε θέμα το γυροσκόπιο σε μένα.

Δεν μου έτυχε από το iOS 6 και μετά τι να πω. Το μόνο θέμα που είχε και έχει είναι η iOS 9 σε 4S και Mini Που τα καθάρισε κυριολεκτικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 141
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δε θα βγει νεο air. Εγω τισμπησα το νεο 9.7 προ με 128 γιγα κι ειναι πραγματικο εργαλειο. Φυσικα δε περιμενα κατι λιγοτερο απο την απλ.

 

Πολυ πολυ πρακτικο και βολικο το multitasking στην ιδια οθονη

Με εχεις τρελανει .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις μπερδευτεί με το Android μου φαίνεται... οι εφαρμογές δεν αφήνουν Junk Files μετά την διαγραφή τους, επίσης ποτέ δεν είχαν τα iPhone πρόβλημα με ενημερώσεις OTA αφού ανέκαθεν όλες οι ενημερώσεις OTA ήταν.

Δεν έχω φτάσει ακομα στήν ηλικία που να μπερδευω τόσο απλά τα πράγματα. Ξέρω πολύ καλά τι λέω. Και ποτέ μην λες ποτέ, μην ορκίζεσαι για χάρη μιας OS και προσπαθείς να αποδείξεις ότι δεν βγάζει ποτέ κανένα πρόβλημα, στο κάτω κάτω είναι προγράμμα γραμμένο με κώδικα, άρα κάποια στιγμή θα βγάλει κάτι, δεν γίνεται να δουλεύει για πάντα άριστα χωρίς να παρουσιάσει κανένα σφάλμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω 5s θα έχω πρόβλημα ;Θα μου την τρέχει κανονικά η θα κολάει;;;;;

Το είχα σε 5S από την 2η Beta και μετά μέχρι σήμερα που είναι η GM Version. Δεν έχει θέμα, μια χαρά είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μάθατε; Το καλογραμμένο IOS χρειάζεται 3Giga Ram και τετραπύρηνους επεξεργαστές πλέον...

Ωχ δεν μπορώ να διαβάζω άλλο άκυρα σχόλια, δες την αρχιτεκτονική του επεξεργαστή και πως είναι οι πύρινες και μετά σχολίασε, αλλά να υποθέσω ούτε που μπήκες στον κόπο να το ψάξεις ή να δεις την χθεσινή Keynote, φτάνει να ρίξεις λάσπη όπως μερικοί άλλοι δίχως την παραμικρή ιδέα. 

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίδαξέ με!

 

Δεν χρειάζεσαι δάσκαλο.    

Όπως σου είπε, δες το χθεσινό keynote.

Εξηγεί γιατί μπήκε 3gb μνήμη μόνο στο 7 plus και τι κάνουν οι +2 πυρήνες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς πόσο ελεύθερο χώρο θα απαιτείται για να γίνει η εγκατάσταση του iOS 10; Γιατί με 1GB ελεύθερο χώρο που έχω εγώ δεν με βλέπω καλά????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μενει να δουμε αν θα καταστρεψει το iphone 5 οπως εκανε πριν απο αυτο το Ios 9 στο iphone 4s και το ios7 στο Iphone 4.

Το 3gs ξεχασες, μακραν η χειροτερη περιπτωση αποτυχημενου update

Καταρχάς... το εάν σας "κατέστρεψε" (καρα-βάρυνε) την παμπάλαια συσκευή σας ένα νεότατο (και άκρως βαρύτερο) λειτουργικό...

...είναι καθαρά λόγο επιλογή σας!!!

 

Εγώ στην γυναίκα μου (που της έχω δώσει το παμπάλαιο 4s μου), της είχα ΑΚΟΜΑ την 6άρα πάνω έως πριν μια μέρα πριν αποσυρθεί η 7άρα, που ΠΑΡΑΠΟΝΕΘΗΚΕ η ίδια (για διάφορα features που δεν είχε) και παρά τις αντιρήσεις μου, της έβαλα τελικά την 7.

 

Δεν καταλαβαίνετε, ότι οι συσκευές λειτουργούν με ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ λειτουργικό; Ότι όταν παλιώνουν ΔΕΝ γίνεται να τους βάζεις νεότερο λειτουργικό; Είναι σαν να πας σε... "Ντε-Σεβό" να βάλεις υπερσύγχρονο υπολογιστή και ηλεκτρικά! Έχει νόημα;

 

 

Aν το παραληρημα απο πανω παει στην apple τοτε συμφωνω 100%, δεν την πααλευουν καστανο εκει στο cupertino.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεσαι δάσκαλο.    

Όπως σου είπε, δες το χθεσινό keynote.

Εξηγεί γιατί μπήκε 3gb μνήμη μόνο στο 7 plus και τι κάνουν οι +2 πυρήνες

Παιδες και οι exynos για παραδειγμα το ιδιο κανουν. Οι μισοι πυρηνες ειναι για high performance και οι υπολοιποι για low-power.

 

Δεν ανακαλυψε την αμερικη η apple με αυτο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω να βρω τα νέα χαρακτηριστικά του iOS 10 που δικαιολογούν την υποτιθέμενη αύξηση σε απαιτήσεις. Γενικά ψάχνω να βρω νέα χαρακτηριστικά στο iOS 10. Ποιος μπορεί να με βοηθήσει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει καποιος που ξερει να μου απαντησει στα εξης:

 

1) τι παραπανω θα επρεπε να εχει ενα λειτουργικο συστημα για να ειναι αρεστο;

2)τι παραπάνω έχει το λειτουργικο anrdoid;

 

ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...