Προς το περιεχόμενο

Τζίβες και Ψείρες! :(


GoVeg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 211
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

In before the lock φάση :)

στη θέση τ op θα είχα ζητήσει lock αρκετά post πριν , ορισμένοι καταντάν κουραστικοί 

εντάξει να γίνει κ καλαμπούρι όταν απαντηθεί το ερώτημα του άλλου χωρίς προσβολές αλλα να καθόμαστε να συζητάμε τα γούστα του κάθε άκυρου insomniac που δεν του αρέσει το τάδε μαλλί 10 σελίδες νταξ 

 

εντομεταξύ χθες βράδυ πέθανα στο ξύσιμο, ευτυχώς σήμερα φαίνεται να μου πέρασε .. σε μια φάση εκεί που είχα ξαπλώσει άναψα το φως κ άρχισα να ψάχνω το γάτο μου μπας κ έχει ψύλλους και με κόλλησε , αν και του έχω βάλει φάρμακο δεν ήμουν σίγουρος , παράνοια  :lol:  

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω να κολλήσω ψείρες από την 1η δημοτικού.

Γενικά πέφτει λούσιμο κάθε μέρα.Δεν ξέρω αν αυτός είναι ο κύριος λόγος της απουσίας τους αλλά τουλάχιστον το σκαλπ παραμένει καθαρό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη τωρα με τις ψείρες, τη γκομενα σου τη πηδάς;

Αφού είναι κοπέλα.

Αν και παίζει και το άλλο.....

giphy.gif

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες και μαγκισσες να σας βάλουμε τσολιάδες στο κεφάλι μας για να μας πείτε πως να έχει το μαλλί του ο καθένας.

Και μετά να σας βάλουμε τσολιάδες και στα απ αυτά μας να ελέγχετε μην έχουμε πιάσει και καμία ψείρα εκεί. Τόσο κόμπλεξ και βλακεία συμπτυγμένη μόνο πίσω από το βάθρο του πληκτρολογίου βρίσκεις.

 

Όχι όποιος έχει τζιβα δεν είναι απαραίτητα βρωμιάρης.

Όχι όποιος έχει τζιβα δεν θα κολλήσει ψείρες απαραίτητα.

Όχι οποίος έχει τζιβα δεν θα σας πηδήξει τη γκόμενά/γκομενο ούτε θα αναπνεύσει περισσότερο οξυγόνο. Οπότε γκετ ε λάιφ που λένε στην εξωτική Πορταριά.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες και μαγκισσες να σας βάλουμε τσολιάδες στο κεφάλι μας για να μας πείτε πως να έχει το μαλλί του ο καθένας.

Και μετά να σας βάλουμε τσολιάδες και στα απ αυτά μας να ελέγχετε μην έχουμε πιάσει και καμία ψείρα εκεί. Τόσο κόμπλεξ και βλακεία συμπτυγμένη μόνο πίσω από το βάθρο του πληκτρολογίου βρίσκεις.

 

Όχι όποιος έχει τζιβα δεν είναι απαραίτητα βρωμιάρης.

Όχι όποιος έχει τζιβα δεν θα κολλήσει ψείρες απαραίτητα.

Όχι οποίος έχει τζιβα δεν θα σας πηδήξει τη γκόμενά/γκομενο ούτε θα αναπνεύσει περισσότερο οξυγόνο. Οπότε γκετ ε λάιφ που λένε στην εξωτική Πορταριά.

σιγα μην μας φαει την γκομενα καποιος που εχει τζιβα.. ημαρτον :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω γνωρισει τζιβατο που δεν ηταν τιποτα απο μπαφιαρης,βιγκαν,αναρχοχιπης,τεμπελης,χιπης,ερημιτης,οπαδος ασιατικων θρησκειων,αυτοπροσδιοριζομενος,ακτιβιστης,φιλοζωος και φιλοσοφος.Για αυτο μην μενετε στην πρωτη εντυπωση...

Αλλα συνηθως μια μαλακια στο κεφαλι τους την εχουν κυριολεκτικα και μεταφορικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω γνωρισει τζιβατο που δεν ηταν τιποτα απο μπαφιαρης,βιγκαν,αναρχοχιπης,τεμπελης,χιπης,ερημιτης,οπαδος ασιατικων θρησκειων,αυτοπροσδιοριζομενος,ακτιβιστης,φιλοζωος και φιλοσοφος.Για αυτο μην μενετε στην πρωτη εντυπωση...

 

Αλλα συνηθως μια μαλακια στο κεφαλι τους την εχουν κυριολεκτικα και μεταφορικα.

η εξαιρεση που επιβεβαιωνει τον κανονα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω γνωρισει τζιβατο που δεν ηταν τιποτα απο μπαφιαρης,βιγκαν,αναρχοχιπης,τεμπελης,χιπης,ερημιτης,οπαδος ασιατικων θρησκειων,αυτοπροσδιοριζομενος,ακτιβιστης,φιλοζωος και φιλοσοφος.Για αυτο μην μενετε στην πρωτη εντυπωση...

 

Μήπως ήταν πασταφαριανός ή Apple fanboy;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω να κολλήσω ψείρες από την 1η δημοτικού.

Γενικά πέφτει λούσιμο κάθε μέρα.Δεν ξέρω αν αυτός είναι ο κύριος λόγος της απουσίας τους αλλά τουλάχιστον το σκαλπ παραμένει καθαρό.

Eιναι αρκετα δυσκολο να κολλησεις ψειρες μετα το δημοτικο  :P Εκτος αν εχεις μικρα παιδια στο σπιτι ή στο εργασιακο περιβαλλον. Αλλιως σημαινει πως κατι παει στραβα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...