Προς το περιεχόμενο

Τζίβες και Ψείρες! :(


GoVeg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!

 

Έχω τζίβες 5μιση χρόνια και ο χειρότερός μου φόβος ήταν να κολλήσω ψείρες, πράγμα που συνέβη εν τέλει και το ανακάλυψα χθες.

 

Υπάρχει κάποιο άτομο που να έχει αντιμετωπίσει το ίδιο πρόβλημα και να μπορεί να μου προτείνει κάτι??? Γιατί πήρα ένα φάρμακο αλλά δε νομίζω πως κάνει δουλειά μέσα στις τζίβες.

 

Βοήθεια pleaaaazzzzze, δε θέλω να τις κόψω :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 211
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αν δεν ψήνεστε να προτείνετε όντως κάτι μπορείτε να μην απαντήσετε κιόλας. Δεν καταλαβαίνω γιατί να μπεις στον κόπο να στείλεις. Πρέπει να βαριέστε πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν ψήνεστε να προτείνετε όντως κάτι μπορείτε να μην απαντήσετε κιόλας. Δεν καταλαβαίνω γιατί να μπεις στον κόπο να στείλεις. Πρέπει να βαριέστε πολύ

 

Έρχεσαι εδώ μέσα, φτιάχνεις λογαριασμό, ανοίγεις τέτοιο θέμα και δεν θες απαντήσεις από τους  θαμώνες του φόρουμ που είναι εδώ χρόνια;;;;

 

Ο saxos55 σου έδωσε την λύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. ποι@ είπε ότι δεν το πλένω; Κανονικά τα λούζω. Εξάλλου οι ψείρες δεν πάνε μόνο στα βρώμικα μαλλιά. Εάν έρχεσαι σε επαφή και με μικρές ηλικίες είναι πολύ πιθανό να κολλήσεις. Απλά δεν είχα πάντα λεφτά να σκάω για ειδικά προληπτικά σαμπουάν.

 

Εν πάση περιπτώσει, έστειλα μήπως κάποιο άτομο ξέρει να προτείνει κάτι, όχι για να απολογηθώ γιατί έκανα τζίβες τα μαλλιά μου. 

 

2. δε με ενδιαφέρουν οι "θαμώνες του φόρουμ" αν δεν προσφέρουν ουσιαστικά στο σκοπό ενός φόρουμ (bottom up διαδικασία, αν σας λέει κάτι) 

 

Συγγνώμη για τον τρόπο που "μιλάω" αν ενοχλεί κάποι@ς. Απλά ζητάω αλήθεια κάποια γνώμη.

 

3. Πετρέλαιο? Όντως? Θα το έχω στο νου μου σαν έσχατη λύση, τι να πω, μην πάρω καμια φωτιά κιόλας :P οι τζίβες είναι σαν ξερά χόρτα!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...