Προς το περιεχόμενο

Φιλί διαρκεϊας σε δημόσιο χώρο με κόσμο τριγύρω, γιατί?


redhotstef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για μενα που ειμαι αντρας και γουστάρω τις γυναικες μια χαρα φυσιολογικο ειναι.

 

Τωρα εντάξει δεν θα επεκταθω σε τέτοιου ειδους συζητησεις εχω την αποψη μου οπως την έχετε και οι ομοφυλοφιλοι.

 

Εγω παντως θα προσπαθουσα να πεισω 2 τέτοιες αν ηταν φιλικές ... δεν θα πηγαινα να πεισω κανα φρικιο με κολληματα εννοειται που εχει το μισο κεφάλι ξυρισμενο και με κοιτάει με δολοφονικο υφος.

 

Τωρα το τι θα εκαναν οι φιλικες... δικο τους θεμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μενα που ειμαι αντρας και γουστάρω τις γυναικες μια χαρα φυσιολογικο ειναι.

 

Τωρα εντάξει δεν θα επεκταθω σε τέτοιου ειδους συζητησεις εχω την αποψη μου οπως την έχετε και οι ομοφυλοφιλοι.

 

Εγω παντως θα προσπαθουσα να πεισω 2 τέτοιες αν ηταν φιλικές ... δεν θα πηγαινα να πεισω κανα φρικιο με κολληματα εννοειται που εχει το μισο κεφάλι ξυρισμενο και με κοιτάει με δολοφονικο υφος.

 

Τωρα το τι θα εκαναν οι φιλικες... δικο τους θεμα.

Μην μπούμε στην διαδικασία του τι είναι φυσιολογικό... Δηλαδή αν εγώ σε πάρω μάτι είναι όλα καλά???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην μπούμε στην διαδικασία του τι είναι φυσιολογικό... Δηλαδή αν εγώ σε πάρω μάτι είναι όλα καλά???

 

Με τη συγκαταθεση τους θα γινοταν. Για αυτο και ειπα θα "εψηνα..." θα προσπαθουσα δηλαδη να τις πεισω αν ηθελα. Πιο πολυ αν ηταν αμφισεξουαλικες. Για τερμα λεσβιες αποκλειεται το ξερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει αρσενικο που να μην εχει αυτην την φαντασιωση. Δεν ειναι κακο απλα η πραγματικοτητα απο αυτο που εχει δει στην τσοντα διαφερει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή αν εγώ σε πάρω μάτι είναι όλα καλά???

Με τη συγκαταθεση τους θα γινοταν. Για αυτο και ειπα θα "εψηνα..." θα προσπαθουσα δηλαδη να τις πεισω αν ηθελα. Πιο πολυ αν ηταν αμφισεξουαλικες. Για τερμα λεσβιες αποκλειεται το ξερω.

Καποιος υπεκφεύγει της ερώτησης  φίλος

 

Δεν υπαρχει αρσενικο που να μην εχει αυτην την φαντασιωση.

Ποιος το λεει αυτο ?

Το να πάρω μάτι δυο γυναίκες ποσώς με ενδιαφέρει δεν μου καίγεται καρφάκι , το να συμμετέχω και εγώ οκ τότε αλλάζει το θέμα  ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιος υπεκφεύγει της ερώτησης  φίλος

 

Ποιος το λεει αυτο ?

Το να πάρω μάτι δυο γυναίκες ποσώς με ενδιαφέρει δεν μου καίγεται καρφάκι , το να συμμετέχω και εγώ οκ τότε αλλάζει το θέμα  ..

Για την φιλικη συμμετοχη λεω εξαρχης,οχι για το ματι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιος υπεκφεύγει της ερώτησης  φίλος

 

Ποιος το λεει αυτο ?

Το να πάρω μάτι δυο γυναίκες ποσώς με ενδιαφέρει δεν μου καίγεται καρφάκι , το να συμμετέχω και εγώ οκ τότε αλλάζει το θέμα  ..

 

Οχι δεν υπεκφευγω. Απο εμενα δεν θα ειχε συγκατάθεση σαν ομοφυλοφιλος να με βλέπει.Ειμαι πολυ ανοιχτος στο σεξ σε πολλα πραγματα αλλα οχι σε γκεϋ καταστασεις και ρολος υποταγης του άντρα βεβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν υπεκφευγω. Απο εμενα δεν θα ειχε συγκατάθεση σαν ομοφυλοφιλος να με βλέπει.Ειμαι πολυ ανοιχτος στο σεξ σε πολλα πραγματα αλλα οχι σε γκεϋ καταστασεις και ρολος υποταγης του άντρα βεβαια.

φιλε θα τον έψηνα χαλαρα και για μάτι αυτον αλλα το κακο με αυτον ειναι οτι ειναι και ουγκ ειναι και καραstr8 γενικα ειναι φρικιά (για εμας τους gay παντα) :cry: :cry:  δηλαδη με το που τoυς κοιτας σε κοβουν με δολοφονικο υφος α΄σχετα αν το βραδυ για να ικανοποιηθουν θα χρησιμοποιήσουν την παλαμη τους. Σάϊκο.

 

σε στυλ αφου θα το χρησιμοποιησεις που θα το χρησιμοποιήσεις τι σε πειραζει αμα ειναι αλλουνου! χαχα

 

κολληματα φιλε. Τα κολληματα μας εχουν καταστρεψει. 

 

πως σου φαίνεται???  :fear:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε θα τον έψηνα χαλαρα και για μάτι αυτον αλλα το κακο με αυτον ειναι οτι ειναι και ουγκ ειναι και καραstr8 γενικα ειναι φρικιά (για εμας τους gay παντα) :cry: :cry: δηλαδη με το που τoυς κοιτας σε κοβουν με δολοφονικο υφος α΄σχετα αν το βραδυ για να ικανοποιηθουν θα χρησιμοποιήσουν την παλαμη τους. Σάϊκο.

 

σε στυλ αφου θα το χρησιμοποιησεις που θα το χρησιμοποιήσεις τι σε πειραζει αμα ειναι αλλουνου! χαχα

 

κολληματα φιλε. Τα κολληματα μας εχουν καταστρεψει.

 

πως σου φαίνεται??? :fear:

Πέθανα xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου φαινεται καλο γιατι δεν γουσταρω τις ειρωνιες. Αν σε ενοχλει κατι θα το πεις στα ισια πρωτον και δευτερον η λεσβια που με κοιτάζει με υφάκι δολοφονικο εχει το προβλημα οχι εγω με αυτην. Μια φορα μαλιστα ειχα πει σε μια αν τρεχει τιποτα με την παρτη μου και κοιτάει ετσι.

 

Κατα τα αλλα οκ αμα κάποια δεν γουσταρει μπορει να αρνηθει ευγενικα οπως ειπαμε και πριν ανθρωποι ειμαστε οχι ζώα και φρικια να κοιτάμε με δολοφονικο υφος. Εμενα μου την σπάνε αυτα. Αυτο δεν εχω να συζητησω κατι αλλο δικαιωμα σου να εχεις διαφορετικά γουστα και αποψεις οπως και δικο μου. Καλο απογευμα.

 

ΥΓ Οι ματιές μου ηταν απλές φυσικά αλλα κάποια ατομα επειδη έχουν φάει τραμπουκισμο κουβαλάνε απωθημένα δεν φταιω εγω ομως αν καποτε δεν απαντησαν σε κάποιους που τους εθιξαν οπως επρεπε. Εμενα αμα με θιξεις θα σου απαντησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου φαινεται καλο γιατι δεν γουσταρω τις ειρωνιες. Αν σε ενοχλει κατι θα το πεις στα ισια πρωτον και δευτερον η λεσβια που με κοιτάζει με υφάκι δολοφονικο εχει το προβλημα οχι εγω με αυτην. Μια φορα μαλιστα ειχα πει σε μια αν τρεχει τιποτα με την παρτη μου και κοιτάει ετσι.

Εχω λιωσει στο γελιο σημερα με την παρτη σου!!Δεν υπαρχεις!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω λιωσει στο γελιο σημερα με την παρτη σου!!Δεν υπαρχεις!

 

Δεν μασάω εγω απο μαλακιες. Θα κοψει να κοιτάει αμα δεν γουστάρει. Εκει που ειμαι ευγενικος και υπομονετικος μπορει να φορτώσω αποτομα. Οταν εχω λογο βεβαια.

 

Και εμενα μου έχουν κανει γελοιες προτασεις. Λες ενα ευχαριστω δεν θελω και τελος. Αν συνεχισει μετα αυτος ειναι ο μαλακας ή η μαλακω της υποθεσης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει αρσενικο που να μην εχει αυτην την φαντασιωση. Δεν ειναι κακο απλα η πραγματικοτητα απο αυτο που εχει δει στην τσοντα διαφερει.

Δε θα μας τα γκρεμισεις ολα εσυ, εεε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...