Προς το περιεχόμενο

PlayStation VR Topic [PS VR]


vste

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκέφτομαι να αγοράσω κάνα game τύπου trine που είναι φτιαγμένο κ για 3d ξέρει κάποιος αν στο vr θα μπορεί να παίξει κ σε 3d όπως παίζουν δηλαδή και οι ταινίες στο vr αν είναι 3d.

Το έχω εδώ κ λίγες μέρες κ έχω ξετρελαθεί  με astrobot  moss  κ θέλω να βρω κ άλλα τέτοια παιχνίδια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 698
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Tresorikos είπε

Σκέφτομαι να αγοράσω κάνα game τύπου trine που είναι φτιαγμένο κ για 3d ξέρει κάποιος αν στο vr θα μπορεί να παίξει κ σε 3d όπως παίζουν δηλαδή και οι ταινίες στο vr αν είναι 3d.

Το έχω εδώ κ λίγες μέρες κ έχω ξετρελαθεί  με astrobot  moss  κ θέλω να βρω κ άλλα τέτοια παιχνίδια 

Kαλοπαιχνιδο :)

Δεν παιζει απο οσο γνωριζω το trine σε 3d στο PSVR, αλλα και να επαιζε δεν ειναι το ιδιο. Τα astrobot και moss ειναι VR games, το trine απλα εχει το 3d εφε.

 

δες αυτο

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ έχω παίξει αρκετά το astro το τελειώνω σύντομα.. Το πήρε το μάτι μου αυτό που ανέβασες.. Έχω την εντύπωση ότι κ το star child ίσως είναι καλό. 

Ξέρω ότι το trine ΔΕΝ είναι για vr αλλά επειδή το έχω παίξει σε 3d tv κ ήταν καλό σκέφτομαι  ότι αφού το vr παίζει ταινίες σε 3d μήπως αφήνει να το παίξεις κ αυτό σε 3d. Δεν το θεωρώ παράλογο να γίνεται.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Nαι δεν παιζει το trine 3D.

το  starchild νομιζω δεν εχει κυκλοφορησει ακομα.

Αν θελεις προτασεις για παιχνιδια ανα genre με ρωτας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
4 ώρες πριν, leonidas_fs είπε

Καλημέρα παιδιά, με ενδιαφέρει και μενα η αγορά του PS4 Pro + VR Headset, υπάρχουν παιχνίδια καλά που να υποστηρίζουν το VR?

Είναι απίστευτο κ είναι το μέλλον των παιχνιδιών..  Λένε ότι θα το στηρίξουν κ στο ps5. Αν κ γω πιστεύω μόλις βγει vr2  μπορεί να μας αδειάσει η Sony... 

Παιχνίδια πολύ δυνατά είναι το astrobot. Moss, bllood and truth,  resident evil 7  σε αυτά ζαλάδα μόνο στο resident θα νιώσεις κάπως μέχρι να το συνηθίσεις  είναι κ άλλα παιχνίδια  π.χ. αν δοκιμάσεις κάτι με αυτοκίνητα θα σ έρθει τρελή ναυτία...  Η σε κάνα διαστημόπλοιο μέσα... Τα παιχνίδια του vr τα περισσότερα είναι μικρά σε διαρκεί 4 με 7 ώρες ..   Αν βγούνε παιχνίδια κ reyman η κρας  η παιχνίδι με γραφικά call od duty αυτά λογικά θα γίνουν στα επόμενα vr θα πέσουν σαγόνια.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, leonidas_fs είπε

Καλημέρα παιδιά, με ενδιαφέρει και μενα η αγορά του PS4 Pro + VR Headset, υπάρχουν παιχνίδια καλά που να υποστηρίζουν το VR?

Το μονο που θα με προβληματιζε λιγο ειναι αν θα επαιρνα τωρα ps4pro η θα περιμενα το ps5 σε 1.5 χρονο(θα υποστηριζει το PSVR1 αλλα και θα ειναι πιθανοτατα BC με τα VR παιχνιδια του Ps4).

 

ΥΓ.Yπαρχουν 10δες καλα παιχνιδια πλεον. Και ερχονται τα Iron Man και No mans sky VR.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπερα . Το ειχα αγορασει με 4 παιχνιδια μαζι τα οποια εβαζα ενα κωδικο (τον οποιο και εχασα(πεταξα)) και κατεβεναν αυτοματα στο δικο μου Ps4 , τωρα εγω που πουλησα το VR (το οποιο ειναι και εντος εγγυησης ) τι κανω ρε παιδια τωρα που θα το βαλει καποιος στην δικια του κονσολα ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει καμια σχεση το VR Headset/Camera κλπ hardware με τους κωδικούς που έκανες redeem στο PS Store στο δικό σου account. Εσύ θα συνεχίσεις να είσαι ο κάτοχος των παιχνιδιών και ο αγοραστής θα συνεχίσει να είναι κάτοχος του VR Hardware που του πούλησες και θα πάει να αγοράσει τα δικά του παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Snolly είπε

δεν εχει καμια σχεση το VR Headset/Camera κλπ hardware με τους κωδικούς που έκανες redeem στο PS Store στο δικό σου account. Εσύ θα συνεχίσεις να είσαι ο κάτοχος των παιχνιδιών και ο αγοραστής θα συνεχίσει να είναι κάτοχος του VR Hardware που του πούλησες και θα πάει να αγοράσει τα δικά του παιχνίδια.

Καλησπερα σε ευχαριστω για την βοηθεοα τα παιχνιδια ειναι ηλεκτρονικα .Δεν ειναι σε DVD .  Εφοσον εγω δεν θα εχω το vr μου ειναι αχρηστα (MONO με  vr παιζουν )  . . Ειχα αγορασει το παρακατω 

20181217091311_sony_playstation_vr_mega_pack_headset_camera_v2_vr_worlds_4_games.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...