Προς το περιεχόμενο

PlayStation VR Topic [PS VR]


vste

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το aim controller αξίζει κατά την γνώμη σας για VR; Είμαι ανάμεσα σε αυτό και τα moves.

Υπάρχει μήπως κανείς εδώ που να πουλάει aim ή/και moves μεταχειρισμένα σε καλή τιμή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 698
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Cyberdemon87 είπε

Το aim controller αξίζει κατά την γνώμη σας για VR; Είμαι ανάμεσα σε αυτό και τα moves.

Υπάρχει μήπως κανείς εδώ που να πουλάει aim ή/και moves μεταχειρισμένα σε καλή τιμή;

Να σου πω τη γνώμη μου - καλύτερα τα move, καθώς είναι πολλά περισσότερα τα παιχνίδια που τα υποστηρίζουν. Δεν έχω το aim (θέλω να το πάρω), αλλά έχω ευχαριστηθεί πολλά παιχνίδια με τα move, τα οποία αλλιώς δεν θα μπορούσα να τα παίξω. Πάντως αν θα παίζεις shooters, θα σε βολέψει το aim πιο πολύ. Απλά κοίτα να υποστηρίζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
2 ώρες πριν, Leon Scott Kennedy είπε

Και να πει κανείς πως έμοιαζε λιγάκι σαν όπλο αυτό το  aim controller  βρε παιδιά...Σαν λυγισμένος σωλήνας είναι!!!!😋

Πιστεψε με, οταν παιζεις μονο οπλο βλεπεις, οχι σωληνα:p

Γινεται πολυ βολικο με τον τροπο που εχει σχεδιαστει παντως εφοσον εσυ εκει μεσα βλεπεις κατι αλλο. Δεν θα ειχε νοημα να σχεδιαστει ως οπλο δηλαδη.

 

Για τον φιλο παραπανω, θα συμφωνησω με την απαντηση του kiko33gr. Αν σκοπευεις να λιωσεις online το Firewall zero hour, το aim controller κανει την διαφορα. Αν οχι προτιμησε moves. Ειναι χειροτερα γενικα απο το οπλο, αλλα δουλευουν σε πολυ περισσοτερα παιχνιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νέο περιφερειακό! 

https://blog.eu.playstation.com/2019/04/04/an-in-depth-look-at-the-3drudder-motion-controller-for-playstation-vr-launching-this-summer/

Επεξ/σία από Cyberdemon87
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, savvasko είπε

καλησπερα εχω βρει για τα παιδια να παρω το astrobot ps4 και λεει οτι ειναι VR?????

ερωτηση......τα παιχνιδια αυτα παιζουν και χωρις?????

ευχαριστω

για να το παιξουν τα παιδια πρεπει να εχετε αγορασει τη μασκα του ps4 .Αλλιως οχι δεν παιζονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αξίζει η αγορά παιδιά μισό με ένα χρόνο πριν το ps5?  Ποια είναι η καλύτερη τιμή που έχει παίξει  σε vr μάσκα κ κάμερα μαζί;   τι πιστεύετε θα βγει vr2 για το ps5 αμέσως η μετά από κάνα 2 χρόνια;  να κατεβάσεις ταινία σε στικακι 3d δεν γίνεται με τίποτα;  επειδή η νέα μου tv δεν είναι 3d θέλω να δω καμία ταινία μου άρεσε πολύ το astro bot  που έπαιξα το demo σε σπίτι φίλου.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χα πάρει πριν λίγους μήνες ε μια προσφροά που χε βγει 200 ευρώ μαζί με 5 παιχνίδια. Για μένα αξίζει πολύ. Είναι φοβερή εμπειρία. Το resident Evil 7 με στοίχειωσε που το παιξα όλο σε vr. Για μένα το χω ξαναγράψει και πιο πάνω, το vr μου δημιούργησε μια αίσθηση σα να παίζω το πρώτο μου video game 20 χρόνια πριν. Δε φανταζόμουν ότι μπορεί να ξαναγίνει κάτι τέτοιο.   

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Aπο σημερινη συνεντευξη του Cerny φιλε Tresorikos για το PS5  :

New Virtual Reality platform strongly hinted at but also supports current PSVR. (απο resetera)

Η μια απο τις πιθανοτητες που εγραψα στο αλλο thread ισχυουν απο οτι φαινεται. Μενει να δουμε αν ισχυει και οτι θα βγει 21-23 το psvr2 ή μαζι με το ps5.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα λογικά πρέπει να κάτσω στα αυγά μ και Ναμη το πάρω εκτός κ βρω καμιά φοβερή προσφορά  γιατί τώρα το έχει 200 + τα παιχνίδια κάνα 50αρι  για αρχή.. 

Εγώ σκέφτομαι για Day one ps5 πρώτα ο Θεός οπότε τι κάνουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω στην θεση σου θα επαιρνα εστω μεταχειρισμενο τωρα. Γιατι αν περιμενεις να βγει το PS5, μετα θα ξαναμπεις στην λουπα ''χμ μηπως να περιμενω το psvr2, θα βγει το 21, το 22 η το 23?''

Για μενα δες τα παιχνιδια που υπαρχουν αν σου αρκουν και αποφασιζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...