Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάπου πήρε το μάτι μου ότι ελληνικό site έπαιξε το Red Dead και σήμερα στις 21:00 θα έχει live εκπομπή στο Youtube όπου θα πουν την αποψή τους και θα απαντηθούν ερωτήσεις.

Δεν βάζω link για να μην θεωρηθεί διαφήμιση, το όνομα του site ξεκινά από G και τελειωνει σε -over.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

36 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Γιατί να θεωρείται διαφήμιση όταν αναφέρουμε ένα άρθρο κάποιου site; 

 

Δεν είμουν σίγουρος αν επιτρέπεται, για αυτό για να μην ξεκινώ φασαρίες (λέμε τώρα) είπα να μην βάλω link :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, CoderX99 είπε

Κάπου πήρε το μάτι μου ότι ελληνικό site έπαιξε το Red Dead και σήμερα στις 21:00 θα έχει live εκπομπή στο Youtube όπου θα πουν την αποψή τους και θα απαντηθούν ερωτήσεις.

Δεν βάζω link για να μην θεωρηθεί διαφήμιση, το όνομα του site ξεκινά από G και τελειωνει σε -over.

Ναι το ειδα και εγω το gameover.gr  ειναι και διοργανωνεται απο την  Rockstar   μεσω του εδω εκπροσωπου της cd media, στην Αθηνα με μονο 3 μεσα του χωρου αν δεν κανω λαθος  να εχουν προσκληθει .Θα το δω και εγω αν μπορεσω live.

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, CoderX99 είπε

Κάπου πήρε το μάτι μου ότι ελληνικό site έπαιξε το Red Dead και σήμερα στις 21:00 θα έχει live εκπομπή στο Youtube όπου θα πουν την αποψή τους και θα απαντηθούν ερωτήσεις.

Δεν βάζω link για να μην θεωρηθεί διαφήμιση, το όνομα του site ξεκινά από G και τελειωνει σε -over.

Δύσκολος γρίφος 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παρακολουθησα   το live   και πραγματικα οτι ακουσα ξεπερναει τις προσδοκιες μου που ηταν ιδιαιτερα υψηλες .ΘΑ  τολμησω μια προωρη εκτιμηση  πως θα   εχουμε το καλυτερο παιχνιδι της γενιας  και για μενα μια απο τις καλυτερες gaming εμπειριες   μαζι με το last of us  kai to Dark souls/BB .

Aυτα που ακουσα ειναι εκπληκτικα, ειχα πολλα χρονια να χαιπαριστω ετσι ,αλλα 1 μηνας μεχρι την κυκλοφορια ειναι πολυς ,προβλεπω μακελειο στις πωλησεις και βλεπω να παιρνουν day one  μονο οι προπαραγγελιες .

Εδω οι πρωτες εντυπωσεις  :

 

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το game θα συνδέεται σεναριακά με το προηγούμενο;

Άκυρο, τώρα έφτασα σε αυτό το σημείο του video, μου λύθηκε η απορία. :P

Επεξ/σία από Malthador
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Malthador είπε

Το game θα συνδέεται σεναριακά με το προηγούμενο;

Άκυρο, τώρα έφτασα σε αυτό το σημείο του video, μου λύθηκε η απορία. :P

Τελικά prequel θα είναι; Γιατί δεν έχω παίξει το πρώτο οπότε δεν θα ήθελα να φάει spoiler το σενάριο.

Δε θέλω να δω άλλο βίντεο, με έχει πείσει αρκετά.

Επεξ/σία από EverythingYouBelieve
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 minutes ago, EverythingYouBelieve said:

δεν έχω παίξει το πρώτο

Δεν ξέρω ποιό twin έχεις, αλλά θα πας να βρεις το πρώτο game και θα το παίξεις. Αν έχεις Χ1 θα αγοράσεις το Χ360 game, αν έχεις PS4 θα βάλεις PS Now (10 ευρώ έχει ο πρώτος μήνας) και θα το τερματίσεις.

Μόλις ΒΙΩΣΕΙΣ ένα από τα καλύτερα φινάλε που έχει υπάρξει ποτέ σε game/ταινία/βιβλίο/άνιμε, θα έρθεις και θα με ευχαριστήσεις που σου άνοιξα τα μάτια.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, EverythingYouBelieve είπε

Τελικά prequel θα είναι; Γιατί δεν έχω παίξει το πρώτο οπότε δεν θα ήθελα να φάει spoiler το σενάριο.

Δε θέλω να δω άλλο βίντεο, με έχει πείσει αρκετά.

Ναι διαδραματιζεται πριν το 1ο αυτο σημαινει prequel .Σποιλ θα φας λογικα και να μην το θες ειτε απο το διαδικτυο ειτε απο κανα φιλο γιατι εχει βουηξει ο τοπος με το 1ο και το τελος του.Οποτε καλο ειναι να μην το πολυψαχνεις στο internet.Τωρα αποτι εχω διαβασει θα εμφανιζει τον πρωταγωνιστη του 1ου και στο prequel αλλα δεν θα εχεχι πρωταγωνιστικο ρολο απλως για να υπαρχει θα ειναι κατι σαν side charater που θα τον συναντησεις καποια στιγμη στην ιστορια.Για εμενα παιξε πρωτα το prequeal και μετα το 1ο εαν δεν το εχεις κανει ακομη,επειδη στο 1ο θα δεθεις πολυ με τον πρωταγωνιστη μετεπειτα.

Επεξ/σία από jerry banana
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...