Προς το περιεχόμενο

Αυτά είναι τα specs του επερχόμενου Xiaomi Mi Note 2


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αξιόλογη πρόταση, όμως θα συμφωνήσω κι εγώ ότι χωρίς επίσημο service που να το στέλνεις πίσω στη Κίνα...

 

επίσης συμφωνώ και με το iris scanner, πραγματικά περίεργο το ότι θα αρχίσουν να το βάζουν όλοι σιγά σιγά...

Έχω αγοράσει συνολικά 5 Xiaomi για τα μέλη της οικογένειας συν καμμιά δεκαριά άλλα για φίλους.

Δεν χρειάστηκα ποτέ σέρβις.

Ότι λαλακία τυχόν κάνεις σε φλασάρισμα διορθώνεται εύκολα.

 

Τα Xiaomi είναι πολύ σκληρά για να πεθάνουν!!!!!

Επεξ/σία από giorgoslouk
  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω αγοράσει συνολικά 5 Xiaomi για τα μέλη της οικογένειας συν καμμιά δεκαριά άλλα για φίλους.

Δεν χρειάστηκα ποτέ σέρβις.

Ότι λαλακία τυχόν κάνεις σε φλασάρισμα διορθώνεται εύκολα.

 

Τα Xiaomi είναι πολύ σκληρά για να πεθάνουν!!!!!

 

Φιλε απο development πλευρα πως παν?

Δλδ, εχουν roms kernels etc και γενικα ειναι active το development τους? Διοτι το σκεπτομαι για ενα αλλα μου αρεσει γενικα, να τα πειραζω τα κινητα μου, για αυτο εχω και nexus.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν χρησιμοποιω τπτ απο αυτα τα βιομετρικα γκιμικς που σου κλεβουν ταυτοποιητικα στοιχεια κ τα πληρωνεις κ απο πανω

 

φροντιζω να μην εχω τπτ επικινδυνο στο κινητο απο την στιγμη που μπορει να το χασω ανα παση στιγμη

 

κ χρησιμοποιω ανλοκ χωρις καν κωδικο

 

αν χαθει μπλοκαρεις την sim σου με ενα τηλ κ κλειδωνεις την συσκευη απο μακρυα μεσω google k πας για αλλα

 

φυσικα ποτε μα ποτε πανακριβο κινητο 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποστηριξει για AOSP roms εχουνε τα xiaomi? Μπορω να το πειραζω συνεχεια να φλασαρω roms, recoveries κτλ? Αν σε δενει με το MIUI θα ναι αχρηστο για εμενα .

 

Σκεφτομουνα για oneplus 3 αλλα αυτο εδω ειναι βελτιωμενο σε πολλα σημεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποστηριξει για AOSP roms εχουνε τα xiaomi? Μπορω να το πειραζω συνεχεια να φλασαρω roms, recoveries κτλ? Αν σε δενει με το MIUI θα ναι αχρηστο για εμενα .

 

Σκεφτομουνα για oneplus 3 αλλα αυτο εδω ειναι βελτιωμενο σε πολλα σημεια.

 

το xda βρωμαει κ απο aosp κ απο τις γνωστες cm based σχεδον για τα περισσοτερα xiaomi

 

κ ηταν ο κυριος λογος που δοκιμασα xiaomi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποιότητα κατασκευης είναι πραγματικα κορυφαια. Επειδη αλλαζα οθονες σε xiaomi ...ειναι καλυτερα απο lg και σε σχεδιασμο πλαισιου αλλα και σε υλοποιηση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kινεζικο με αστραφτερή εξωτερική εμφάνιση αλλά χωρίς σέρβις ακόμα στην χώρα μας είναι από τα σημεία που εστιάζουμε, κατά τα άλλα είναι αρκετά δυνατο..η μπαταρία του όμως να ξέρουμε..

Μαλλον δεν εχεις παραγγειλει απο αξιοπιστο καταστημα ακομα. Ο Κινεζος πλεον στελνει αεροπορικος και σε 2 μερες απο τη στιγμη της παραγγελιας ειναι Ευρωπη, απο κει θελει 1,5 εβδομαδα να σου ερθει η συσκευη στα χερια σου. Ισχυει επισης το αντιστροφο σε περιπτωση αντικαταστασης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kινεζικο με αστραφτερή εξωτερική εμφάνιση αλλά χωρίς σέρβις ακόμα στην χώρα μας είναι από τα σημεία που εστιάζουμε, κατά τα άλλα είναι αρκετά δυνατο..η μπαταρία του όμως να ξέρουμε..

 

 

τα xiaomi δεν χαλανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...