Προς το περιεχόμενο

Hellas direct Ασφαλειες αυτοκινητου


micha24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 15/7/2020 στις 9:50 ΜΜ, Γιάννης Platano είπε

Μεγαλη απαλλαγη  τα 750 ευρω

600+ τον χρονο αρα 50+ τον μηνα . Δεν ειναι και λιγα .

Για μένα η έννοια της μικτής είναι να με καλύψει σε κάτι που δεν θα μπορώ χωρίς ασφάλεια να ανταποκριθώ. 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Salvation81 είπε

Allianz η Allianz Direct?

Allianz.

Την ασφάλεια την είχα κάνει στην αντιπροσωπία, λίγες μέρες πριν παραλάβω.

Γενικά, δόξα το Θεό, δεν την έχω χρειαστεί, όμως μου έκανε εντύπωση ότι κατεβάζοντας την εφαρμογή και προσπαθώντας να κάνω εγγραφή, δεν μου αναγνώριζε το συμβόλαιο.

Η απάντηση από το call center της Allianz ήταν ότι επειδή η ασφάλεια έγινε από συνεργάτη τους (αντιπροσωπεία), δεν υπάρχει ακόμα η δυνατότητα να χρησιμοποιήσω την εφαρμογή.....

Το λες και κουλό... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά εγώ έκανα πρώτα συμβόλαιο για 4 μήνες και τώρα πάω για ανανέωση έχει κάποιος κάποιον κωδικό έκπτωσης γιατί από ότι φαίνεται κωδικός από άλλους χρήστες δεν πιάνει για παλιά συμβόλαια, επίσης αν ενδιαφέρεται κάποιος μπορώ να του δώσω το δικό μου κωδικό για νέο συμβόλαιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, okinakoto είπε

Παιδιά εγώ έκανα πρώτα συμβόλαιο για 4 μήνες και τώρα πάω για ανανέωση έχει κάποιος κάποιον κωδικό έκπτωσης γιατί από ότι φαίνεται κωδικός από άλλους χρήστες δεν πιάνει για παλιά συμβόλαια, επίσης αν ενδιαφέρεται κάποιος μπορώ να του δώσω το δικό μου κωδικό για νέο συμβόλαιο

LOYALTY DISCOUNT

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, okinakoto είπε

Τον έχω δοκιμάσει δίνει μόνο 5% έκπτωση ψάχνω μήπως υπάρχει κάτι καλύτερο

Υπάρχει. Αλλα σε αλλη εταιρεία! 😂

Επεξ/σία από paylidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, paylidis είπε

Υπάρχει. Αλλα σε αλλη εταιρεία! 😂

Σε ποια εταιρεία γιατί ενδιαφέρομαι αν δεν μπορείς να γράψεις εδώ στείλε π.μ. ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Την κανω και εγω απο hellas Direct.Μου ηρθε το νεο συμβολαιο 50 ευρω παραπανω.Ειμαι ασφαλισμενος σε αυτους πανω απο 3 χρονια και δεν τους εχω απασχολησει για τιποτα.Ουτε ζημιες ουτε οδικη βοηθεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα για οσους ειναι να ανανεωσουν ασφαλεια ας κανουν μια 2μηνη γιατι νομιζω 27/11 ειναι η Black Friday και θα υπαρχουν προσφορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως τώρα είμαι ευχαριστημένος από την συγκεκριμένη εταιρεία σε 2 αυτοκίνητα που έχω ασφαλίσει.

Ο κύριος λόγος είναι οι τιμές της, σε σχέση με τους ανταγωνιστές. Προτίμησα ετήσια λόγω της παραπάνω έκπτωσης.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα! Έχω ένα skoda kodiaq το οποίο σε λίγες μέρες κλείνει 1 χρονο. Την 1η ασφάλεια (μικτή) την είχα κάνει στην αντιπροσωπία από την οποία το πήρα. Allianz μέσω της volkswagen financial services. Η ανανέωση είναι στα 475 ευρώ. Φέτος είμαι αναπληρωτής σε νησί με κάκιστο οδικό δίκτυο, οπότε έχω φέρει το παλιό μου αυτοκίνητο. Το αυτοκίνητο θα μείνει στο γκαράζ εκτός από Χριστούγεννα, Πάσχα, Ιούλιο και Αύγουστο, οπότε θεωρώ ότι δεν υπάρχει λόγος να δώσω τα χρήματα της ανανέωσης. Η προσφορά της Hellas direct για ίδιες παροχές είναι αρκετά πιο κάτω, έτσι σκέφτομαι να μεταπηδήσω. Αυτό που θα ήθελα να μάθω είναι αν σε περίπτωση, πχ χτύπα ξύλο, μου χρειαστεί η μικτή, μπορώ να το πάω στην αντιπροσωπία ή Hellas direct συνεργάζεται με δικά της; Ανταλλακτικά γνήσια ή ιμιτασιόν? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να το πας οπου θελεις .Σε καινουργιο αυτοκινητο ολα καινουργια και γνησια .Κοιτα ομως και σε αλλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, WireFire είπε

Και γιατί δεν κάνεις μηνιαία?

Αν εννοείς να το ασφαλίζει μονο όταν το κινεί .................Γιατί χωρίς ασφάλεια δεν μπορεί να μείνει ούτε λεπτό το αμάξι.Αν θες να μην το έχεις ασφαλισμένο συνέχεια πρέπει να καταθέτεις πινακίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...