Προς το περιεχόμενο

NES Classic Edition: μια χαριτωμενιά με περιθώριο κέρδους 200%


Ocelote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πόσο κοροϊδάρα μπορεί να είναι κάποιος για να δώσει 5απλή τιμή για κάτι μόνο και μόνο για να μην περιμένει 1 μήνα την επόμενη παραλαβή.

 

Δεν καταλαβα. Βιαζονται ολοι να το αγορασουν για το hype?

Και το αγοραζουν λογω ελλειψης απο πωλητες του ebay σε υπερογκες τιμες;

 

καποιοι ναι βιαζονται να το παρουν και δινουν 200 για να το παρουν αντι να περιμενουν ενα μηνα.no comment απλα.

υπάρχουν και χειρότερα.

Someone paid $1,300 to play No Man’s Sky two weeks early

http://www.polygon.com/2016/7/29/12327786/no-mans-sky-early-copy-leak-gameplay-spoilers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα κάνει προπαραγγελία από την ημέρα που άνοιξε η σχετική φόρμα στο public με δήλωση παραλαβής από public Ζωγράφου. Περίμενα προχτές να παραλάβω και μου στέλνουν email πως λόγω μεγάλης ζήτησης δεν υπάρχει διαθεσιμότητα. Δεσμευτηκαν πως σε επόμενη παραλαβή θα με ενημερώσουν. Τραγικό φάουλ από τέτοια εταιρεία την στιγμή που έχω προπαραγγελια μήνες πίσω. Από εμένα έφαγαν άκυρο. Δεν ξαναψωνιζω τίποτα από εκεί. Υπάρχει το σχετικό email για όποιον έχει ενδιαφέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε παιδια εχω κανει προπαραγγελια απο public στις 25/7 (απο τους πρωτους......σχεδον το ειχα ξεχασει ))))  ) ακομα λεει εκτεταμηνη αναζητηση ...... καποιο το εχετε ήδη παρει ??????

 

Μας δουλεύουν στα public. Εμένα μου έστειλαν mail μη διαθεσιμότητας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι μικρός και δεν μεγάλωσα με αυτές τις κονσόλες!

Όμως επειδή τα "παλιά" τα "καλά" τα χρονιά η οικογένεια μου είχε παιχνιδάδικο ο πατέρας είχε και κράτησε όλες τις εμπορικές κονσόλες του 80' 90' σε λειτουργική κατάσταση.

Έτσι και εγώ μεγαλώνοντας, βρίσκοντας πράγματα στην αποθήκη ξυπνούσα αναμνήσεις στον πατερά μου και ξανά πορωνόμασταν σε απαρχαιωμένα παιχνίδια όπως λεν κάποιοι!

Δεν μπορείς να βάλεις ούτε μετρό ούτε κριτήριο στα συναισθήματα κάποιου.

Δεν θα καταλάβετε δεν ξέρετε.

Για κάποιον που έχει αυτά τα χρήματα και έζησε αυτές τις εποχές τα 60-70ε που στοιχίζει η κονσόλα είναι ένα καλό ποσό, οι αναμνήσεις είναι ανεκτίμητες.

Ναι παίζει μια χαρά σε FHD οθόνες, έχει HDMI.
Ναι τα ΣΚ όταν γυρνάω στην πόλη μ το λιώνω!

Ναι μαλώνω με τον πατερά μ για το ποιος θα παίξει πρώτος.

ΟΧΙ δεν μπορείτε να τα ισοπεδώνετε όλα με τις απόψεις σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nintendo πόσο γραφική γινεσε θεωρώ αυτή τη μίνι πατάτα μία κακόγουστη φάρσα για ποιο λόγο δεν παίζει της κασέτες ? Και μόνο 30 παιχνίδια ούτε τρόπος να κατεβάσουμε αλλά ή τιμή τού είναι υπερβολική με αυτά τα λεφτά σε λίγο θα βρίσκουμε will u αρπαχτη κάνει απλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...