Προς το περιεχόμενο

Black friday - ξεκινησαν οι προσφορες


dieccast

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τσιμισκη παμπλικ περνώντας για δουλειά κωμικές καταστάσεις συνωστισμού 200 ατόμων... 3 κάμερες απ' έξω, οι καμεραμεν γελανε με την κατάντια τους!!!

Έλα στο Mall να δεις τι γινεται...

Παιδικο παρτυ...

Κινητα ξεχαστε τα, δεν θα μεινει τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα στο Mall να δεις τι γινεται...

Παιδικο παρτυ...

Μην ξεχνάς ότι μιλάμε για Θεσσαλονίκη, φτωχή πολη, καμία σχέση με Αθήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι μην με ανεβασει κανενα παιδακι στο fb ή tvκάναλο και με δει η γυναικα μου στην ουρα, και δεν το εχω πει ακομα, δεν με σωζει τιποτα απο τη γκρινια!!!

 

Lol :P

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Update από public κορυδαλλου

 

08:05 καμία 50αρια πιτσιρίκια απ έξω

 

08:30 που έφυγα είχαν σπρώξει αρκετό εμπόρευμα κυρίως ps4 + xbox και όλοι επαιρναν κ κάτι μουφοpower bank 1500mah στα 3€

 

Δεν πήρα τίποτα για 2 λόγους

 

Α) εσπρωχναν πολύ εκθεσιακο προϊόν ωραία συσκευασμένο και σφραγισμενο με δικιά τους ταινία.

 

Β) οι πωλητές ήταν σε φάση "έλα πάρε πάρε εεε έχω galaxy A5 τελευταίο τρεχτεεε φώναζε ένα παλικάρι πωλητής στην είσοδο δεξιά μολις μπεις (όσοι εισασταν θα τον ειδατε ;) )

 

Επίσεις από τιμές άξιζαν τα ps4 + xbox και είχε σε καλή τιμή θήκες ταμπλέτ 2-3€ και πολλά razer προϊόντα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι security παντελως αχρηστοι, καμια τηρηση για την ουρα... Απλα καθονται.

 

Αν διαβαζουν τα public, φροντιστε τις επομενες ημερες να ειστε πιο οργανωμενοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανικός και ξύλο στη Τσιμισκή για ένα σαμσουνκ!!! Και κάνα σαρανταλεπτο αναμονή στο ταμείο

Τι ώρα άνοιξαν; έχουν διαθέσιμα κομμάτια;

Update από public κορυδαλλου

 

08:05 καμία 50αρια πιτσιρίκια απ έξω

 

08:30 που έφυγα είχαν σπρώξει αρκετό εμπόρευμα κυρίως ps4 + xbox και όλοι επαιρναν κ κάτι μουφοpower bank 1500mah στα 3€

 

Δεν πήρα τίποτα για 2 λόγους

 

Α) εσπρωχναν πολύ εκθεσιακο προϊόν ωραία συσκευασμένο και σφραγισμενο με δικιά τους ταινία.

 

Β) οι πωλητές ήταν σε φάση "έλα πάρε πάρε εεε έχω galaxy A5 τελευταίο τρεχτεεε φώναζε ένα παλικάρι πωλητής στην είσοδο δεξιά μολις μπεις (όσοι εισασταν θα τον ειδατε ;) )

 

Επίσεις από τιμές άξιζαν τα ps4 + xbox και είχε σε καλή τιμή θήκες ταμπλέτ 2-3€ και πολλά razer προϊόντα

S7 είχε πολλά;

Update από public κορυδαλλου

 

08:05 καμία 50αρια πιτσιρίκια απ έξω

 

08:30 που έφυγα είχαν σπρώξει αρκετό εμπόρευμα κυρίως ps4 + xbox και όλοι επαιρναν κ κάτι μουφοpower bank 1500mah στα 3€

 

Δεν πήρα τίποτα για 2 λόγους

 

Α) εσπρωχναν πολύ εκθεσιακο προϊόν ωραία συσκευασμένο και σφραγισμενο με δικιά τους ταινία.

 

Β) οι πωλητές ήταν σε φάση "έλα πάρε πάρε εεε έχω galaxy A5 τελευταίο τρεχτεεε φώναζε ένα παλικάρι πωλητής στην είσοδο δεξιά μολις μπεις (όσοι εισασταν θα τον ειδατε ;) )

 

Επίσεις από τιμές άξιζαν τα ps4 + xbox και είχε σε καλή τιμή θήκες ταμπλέτ 2-3€ και πολλά razer προϊόντα

S7 είχε πολλά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

S7 μέχρι τις 08:30 που ήμουν είχε ακόμα 20-25 κομμάτια στοιβαγμένα

 

Τώρα ίσως να έχει 0 γιατί απ ότι ειδα λεφτά υπάρχουν

Άρα το απόγευμα που θα πάω δεν θα έχει τίποτα. Δεν πειράζει θα τα πάρουμε με καπέλο από εδώ.

 

Λεφτά υπάρχουν η λεφτά δανεικά; ιδού η απορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...