Προς το περιεχόμενο

Black friday - ξεκινησαν οι προσφορες


dieccast

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τσίμπησα αυτή την προσφορά για τον λόγω ότι παιχνίδια πήρα προχθες από αγγελίες πολύ φθηνά ;)

 

Οπότε τσαμπα την εβγαλα σε αυτό τον τομεα

 

Ενώ το εχτρα χειριστήριο θα μ έβγαινε λίγο πιο ακριβα,ασε που θέλω να είναι τα περιφερειακά καινούργια πάντα σε κονσόλα :)

 

Έχω την λοξά μου.

Με γιες!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανταπόκριση από Τρίκαλα (από συνάδελφο, είμαι στην δουλειά γκρρρρ), είχε λίγο κόσμο, καμία σχέση με με άλλες περιοχές!

Συμπέρασμα: οι Τρικαλινοί δεν έχουμε λεφτά :devil:

Το αντίθετο μάλλον, ΕΧΟΥΝ χρήμα και μπορούν να ψωνίσουν όποτε θέλουν, όχι σήμερα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλες 9μισι  που ειχα περασει απο Πλαισιο Κηφισιας ειχε κινηση(καθολου κοσμος απεξω) κυριως για κινητα αλλα σε καμια περιπτωση τα παραπανω''καρναβαλια'' να περιμενουν απεξω στις ουρες.

Και αυτο γιατι μονο το Public γεμιζε post και ανακοινωσεις περι black friday ποσες μερες τωρα και ετσι λιγοτερα ατομα γνωριζαν/πηγαιναν και απο Πλαισιο μερια που ειχε λιγοτερη διαφημιση.

Οσο για τα S7 που αναφερουν καποιοι σε μαυρο χρωμα παιζει να μην υπαρχει πλεον ουτε για δειγμα αλλα σε αλλα χρωματα ειδα ειχε μερικα τα οποια ομως μπορει να εχουν τελειωσει(μην παρω κανενα στο λαιμο μου τσαμπα).

 

Παντως δεν εβλεπα να κοιταζε ο κοσμος μονο για S7/s7 edge αλλα και Iphone(κλασσικα)ειδα να αγοραζουν και ακουσα και για P9 lite και ειδα και μερικοι και κοιταζαν στα ιδια χρηματα P9 και honor 8 επισης αλλα και Galaxy A5 αν θυμαμαι καλα.

 

Οσο για τα περι αλυσιδων,και εγω προφανως δεν ειμαι υπερ τους λογω των τιμων τους αλλα προσφερουν δυστηχως ή ευτυχως στα κινητα ενα μεγαλο καλο,που ειναι η αντικατασταση συσκευης κατι που δυστηχως απο σκρουτζομαγαζα δεν γινεται.

 

Για τα παραπανω σχολια του τυπου'' λεφτα υπαρχουν'' και λοιπες αηδιες ειναι κλασσικα αστεια και δεν βοηθανε σε τιποτα απολυτως

Εδω το S6 και ξεκιναει απο σκρουτζομαγαζα απο 367ευρω....

Ειδικα οποιος δεν αναβαθμιζει και καθε 3 και λιγο και χρησιμοποιει αρκετα το κινητο του,το βλεπει και σαν επενδυση(υπαρχουν αλλωστε και οι δοσεις)και στην τελικη ειναι που θελει να δωσει τα χρηματα του ο καθενας. Αλλοι τρεξανε και δωσανε 1000+ευρω στο νεο Iphone 7 plus,αλλοι δινουν πολυ μεγαλα ποσα σε ρουχα ή σε αξεσουαρ για τα αυτοκινητα τους και παει λεγοντας.

 

Λογος βεβαια για να στηθεις στην ουρα ετσι πρωινιατικα λες και πηγαινεις σε εκκλησια  δεν ειναι ,προφανως γιατι δεν ειναι ειδος πρωτης αναγκης και επισης οποιος θελει μπορει να περιμενει και τις Χειμωνιατικες εκπτωσεις(ειδικα οι πιτσιρικαδες που δεν πηγαν σχολειο το λιγοτερο απαραδεκτοι).

 

Πρωτη χρονια ειναι που εφαρμοζεται τετοιο πραγμα και μακαρι να υποστηριζεται και απο τις αλλες αλυσιδες για καλυτερη εξυπηρετιση του κοσμου.

Τελος αξιζει να αναφερθει οτι πριν απο μερικες εβδομαδες που ειχαμε το 10ημερο εκπτωσεων,ελαχιστες εως ανυπαρκτες ηταν οι εκπτωσεις ειδικα σε τεχνολογικα ειδη.

Και για τα περι παραγγελιας μεσω Internet που αναφερουν μερικοι,αλλα προιοντα απο Logitech που ηταν σε πολυ καλες τιμες απο γνωστη Γερμανικη αλυσιδα,εξαφανιστηκαν σε μερικα λεπτα τα περισσοτερα.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το γαμωσάιτ δε δουλεύει με τίποτα,μάταια προσπαθώ να μπω να δω, σε manga και βιβλία που έχει 50%, έχει αξιόλγους τίτλους; Η τσελεμεντέδες μόνο;  Πήγε κανείς να τσεκάρει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορεί τρολάρουνε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερουμε σιγουρα αν ειναι δωρο οι χάρτες; μην παω άδικα ως εκει..
  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

XAAXAXAXAX ΚΛΑΙΩ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Χαχαχαχαχ! Ειχα κινητο των 400 ευρω και δεν το ηξερα. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι ότι το αμαζον δεν έχει κάνει καμιά καλή προσφορά ως τώρα!!

 

Το τι κάνει ο καθένας με την τσέπη του είναι αποκλειστικά δικό του θέμα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

στο s2 εσφιξα τα δοντια να μην αγορασω αλλα στο s3 λυγισα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...