Προς το περιεχόμενο

Black friday - ξεκινησαν οι προσφορες


dieccast

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 577
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η αληθεια ειναι οτι δεν υπαρχει μυαλο ,καθονται σαν τα ζωα να ταλαιπωρηθουν αφανταστα για να παρουν κατι που τις περισσοτερες φορες δεν ειναι καν καλη προσφορα και που δεν χρειαζονται ετσι επειδη αμυαλα ακουσαν για την black friday στο εξωτερικο που γινεται χαμος κ σαν καλοι πιθηκες δεν αξιολογησαν τπτ κ ετρεξαν

 

εν τω μεταξυ μεχρι τα χριστουγεννα συνεχεια προσφορες θα παιζουν ,ειναι γνωστα αυτα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αλήθεια είναι ότι μπορούσαν να κάνουν και καλύτερες προσφορές.

Καλύτερες προσφορές δύσκολο στην Ελλάδα γιατι θεωρώ, σίγουρα καποια προιοντα ειναι στο κόστος. Πχ το λενοβο S1 στα public στα 139 ευρω οταν σκρουτζ πωλειται 200. Αντε να βγαζουν κερδος τα 9 ευρω αν βαλεις μεσα και το φόρο 26%.

Ισως ομως θα μπορουσαν να γινουν προσφορες σε περισσοτερα ποιοτικά προιοντα και οχι λόγου χαρη στα καταπτυστα Turbo-x smartphone του πλαισιου, που χαλανε ακομα και τα εκθεσιακα τους και τα βρισκεις με κολλημενη οθονη να τσουρουφλανε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά υπέκυψα και πήρα ένα ps4 με 2 χειριστήρια και 1tb σκληρό από MEDIA MARKT στο ρεντη στα 249€ :) το τελευταίο παρακαλώ ήταν.

 

Ήταν ή μοίρα του να το αγοράσω εγω :)

 

το καλυτερο πακετακι αυτο ,καλα εκανες

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου πιο πίσω είδα μια αναφορά για έναν sandisk ssd 240GB στο πλαίσιο στα €60

http://www.plaisio.gr/anavathmisi-diktia/apothikeusi/ssd-skliros-diskos/SanDisk-SSD-Plus-240GB-SDSSDA-240G-G26.htm

και έβαλα μια παραγγελία για παραλαβή από το κοντινό κατάστημα.  Για ένα laptop παλαιό νομίζω καλά είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα public πρόσεξα αυτό εδω σε προιόντα Logitech

 

Εχει προιόντα black friday με πολύ μικρές μειώσεις και αριστερά γράφει 1+1

 

http://www.public.gr/cat/black-friday/gaming/logitech-promo/

 

Δεν έχει τις χθεσινοβραδυνές φοβερές τιμές του mediamarkt αλλά για κάποιον που δεν πρόλαβε είναι ευκαιρία

 

Να υποθέσω οτι η τιμή αυτή είναι για 2τεμάχια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά υπέκυψα και πήρα ένα ps4 με 2 χειριστήρια και 1tb σκληρό από MEDIA MARKT στο ρεντη στα 249€ :) το τελευταίο παρακαλώ ήταν.

 

Ήταν ή μοίρα του να το αγοράσω εγω :)

 

Στο τσακ ήμουν να ακυρώσω το Xbox για αυτή τη προσφορά, αλλά σκέφτηκα μετά οτι είναι σκέτο και μετά ποιος δίνει 70άρια για αξιοπρεπή παιχνίδια;! 

 

Τουλάχιστον στο xbox παίζεις και τα παλιά, παίζεις και τα games with gold χωρίς να τα σκάς ασύστολα. Αλλά το mortal kombat με δεύτερο χειριστηριάκι είναι λόγος να πάρεις το δεύτερο gamepad πραγματικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο τσακ ήμουν να ακυρώσω το Xbox για αυτή τη προσφορά, αλλά σκέφτηκα μετά οτι είναι σκέτο και μετά ποιος δίνει 70άρια για αξιοπρεπή παιχνίδια;! 

 

Τουλάχιστον στο xbox παίζεις και τα παλιά, παίζεις και τα games with gold χωρίς να τα σκάς ασύστολα. Αλλά το mortal kombat με δεύτερο χειριστηριάκι είναι λόγος να πάρεις το δεύτερο gamepad πραγματικά.

 

νομιζω το ps4 εχει γινει jailbreak ενω το xbox one οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο τσακ ήμουν να ακυρώσω το Xbox για αυτή τη προσφορά, αλλά σκέφτηκα μετά οτι είναι σκέτο και μετά ποιος δίνει 70άρια για αξιοπρεπή παιχνίδια;!

 

Τουλάχιστον στο xbox παίζεις και τα παλιά, παίζεις και τα games with gold χωρίς να τα σκάς ασύστολα. Αλλά το mortal kombat με δεύτερο χειριστηριάκι είναι λόγος να πάρεις το δεύτερο gamepad πραγματικά.

Τσίμπησα αυτή την προσφορά για τον λόγω ότι παιχνίδια πήρα προχθες από αγγελίες πολύ φθηνά ;)

 

Οπότε τσαμπα την εβγαλα σε αυτό τον τομεα

 

Ενώ το εχτρα χειριστήριο θα μ έβγαινε λίγο πιο ακριβα,ασε που θέλω να είναι τα περιφερειακά καινούργια πάντα σε κονσόλα :)

 

Έχω την λοξά μου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καταναλωτισμός που εχει οδηγησει πολυ κοσμο να συνδεεις με scart dvd στις FULL HD τηλεορασεις, ενω η HD READY κοστιζε τα μισα χρηματα και φοβηθηκε μην τον κοροιδευει ο γειτονας.

 

Με scart γιατί δε βρίσκει τρόπο να συνδέσει το video με rf....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως που ηθελα να παρω την Samsung KS7000 , τωρα βγαινει στα 1099-250=849 € !! Καλη φαση ....Παμε για την KS8000 τωρα χαχαχα! 

 

Υ.Γ Να χαμε και τα φραγκα τωρα καλα θα ταν !

 

http://www.public.gr/cat/black-friday/tileoraseis/?addFacet=557106%253A55%2522+-+64%2522%253A557107%253ASAMSUNG&sortOrder=ascending&sortMode=&sortProperty=childSKUs.publicActualPrice&parentCategoryId=cat7840074pp&fso=557107:557106

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα PUBLIC στο Mall έχουν ξεπουλήσει παιδιά... μιλάμε για ορδές Ορκ... Το μαγαζί full, και οι ουρές στα ταμία τεράστιες. Τέτοιο χαμό δεν έχω ξαναδεί ποτέ, ούτε Χριστούγεννα.

 

Κυρίως κινητά πάντως από ότι κατάλαβα, και tablets. Που και που έβλεπες και καμία τηλεόραση ή laptop. Εξυπηρέτηση μηδενική από υπαλλήλους στην τεχνολογία όπως καταλαβαίνετε, λόγω του άπειρου κόσμου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...