Προς το περιεχόμενο

Black friday - ξεκινησαν οι προσφορες


dieccast

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 577
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το ποιο αστείο ; Το 83% απο αυτούς ή δεν εχει χρήματα πανω του ή δεν θα πάρει τίποτα

Και σηκωθηκαν να πανε πρωι πρωι να περιμενουν απεξω τοση ωρα και να φανε τοσο κοσμο στην μαπα για ποιο λογο ακριβως?

Δεν βγαζει καποιο νοημα αυτο που γραφεις ειδικα για το ποσοστο που αναφερεις.

Αλλωστε οχι δεν πηγαν ολοι για να παρουν ακριβα κινητα ή τα ακριβοτερα μοντελα τηλεορασεων. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά διαβάζουν οι εξωγήινοι και δεν έρχονται...

Άμα έρθουν σε βλέπω πρώτο πρώτο να πηγαίνεις μαζί τους :)

Και σηκωθηκαν να πανε πρωι πρωι να περιμενουν απεξω τοση ωρα και να φανε τοσο κοσμο στην μαπα για ποιο λογο ακριβως?

Δεν βγαζει καποιο νοημα αυτο που γραφεις ειδικα για το ποσοστο που αναφερεις.

Αλλωστε οχι δεν πηγαν ολοι για να παρουν ακριβα κινητα ή τα ακριβοτερα μοντελα τηλεορασεων.

Με κάρτα πάνε όλοι μετρητά ποιος έχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά είμαι άνεργος αλλά έχω δυο πιστωτικές με όριο 1500€ η καθεμία. Σήμερα ψώνισα PS4 με 2 χειριστήρια (250€), XBOX ONE με GOW 4 (190€), Crucial MX300 (125€), ηχεια Logitech (40€), rx480 (260€), 6S Plus (400€), ποντίκι Logitech (36€), 3DS XL (150€) και LG 49UH610V 4Κ (500€). Σύνολο 2000€ και μου μένει και 500€ υπόλοιπο για καμια καλή προσφορά που θα βγει μέχρι το απογευμα. Όλα τα έβαλα σε 12 άτοκες δόσεις και είμαι καλυμένος τεχνολογικά μέχρι το επόμενο Black Friday πρώτα ο Θεος.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκαναν κοπάνα λέει για το black friday

 

Το άκουσα που το έλεγαν στο public κορυδαλλου που ήταν κατά 90% από πιτσιρικαδες γεματο το πρωί.

Όλα τα παιδιά σήμερα είναι έξω και κυνηγούν προσφορες. Μιλάμε για μωρά 8 χρόνων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά δεν το θεωρώ και θάνατο της αξιοπρέπειας το να περιμένεις σε μια ουρά για κάτι που θεωρείς ότι είναι μια καλή ευκαιρία, χαλάρωσε λίγο.

 

Και εμένα με την σπάνε όταν είμαι στην εθνική με την Πορσε μου και πρέπει να φρενάρω για τα Φιατακια που πάνε με 150 αλλά δεν το ποσταρω κιόλας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα κρίνω από μια σύντομη βόλτα στο Κέντρο Θεσσαλονίκης ητανε μια εξαιρετική μέρα.

 

Οι καταναλωτές είναι ευχαριστημένοι, τα μαγαζιά το ίδιο, και εσείς που το κατακρινεται για κανεναν άλλο λόγω απλά και επειδή για κάποιον λόγο μια ουρά πρόσβαλει την αισθητική σας κοιταχτητε λίγο πρώτα καλά στον καθρέφτη.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πρώτη χρονιά δεν είναι άσχημες οι προσφορές...

 

Έχει και λίγα καλούδια που είναι πάνω από 30% off σε σχέση με τα αντίστοιχα στο Σκρούτζ.

Τόσο λαοθάλασσα στα public πάντως δεν περίμενα!  :-D  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα P9 lite έχω το πήρα 130 μτχ από φίλο μου.

 

Καλά κάνουν αλλά αυτά βλέπουν οι ξένοι και σου λένε έχουν λεφτά οι Έλληνες.

Ειναι δηλαδη παραλογο ο αλλος σε Χριστουγεννιατικη περιοδο πραγματικων εκπτωσεων(σε συγκεκριμενα προιοντα)να παει να αγορασει δηλαδη? Ουτως ή αλλως οι μεγαλες αλυσιδες μονο ετσι καταφερνουν να διωξουν μεγαλες ποσοτητες και αυτο γιατι τους εχουν παρει ολο τον κοσμο τα σκρουτζομαγαζα.

Επισης οπως αναφερθηκε υπαρχουν προιοντα για ολες τις τσεπες οπως τα P9 lite και A3 δεν αναγκαζει κανεις κανενα να παει να δινει παραπανω χρηματα απο οσα μπορει/εχει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά είμαι άνεργος αλλά έχω δυο πιστωτικές με όριο 1500€ η καθεμία. Σήμερα ψώνισα PS4 με 2 χειριστήρια (250€), XBOX ONE με GOW 4 (190€), Crucial MX300 (125€), ηχεια Logitech (40€), rx480 (260€), 6S Plus (400€), ποντίκι Logitech (36€), 3DS XL (150€) και LG 49UH610V 4Κ (500€). Σύνολο 2000€ και μου μένει και 500€ υπόλοιπο για καμια καλή προσφορά που θα βγει μέχρι το απογευμα. Όλα τα έβαλα σε 12 άτοκες δόσεις και είμαι καλυμένος τεχνολογικά μέχρι το επόμενο Black Friday πρώτα ο Θεος.

Θεος....

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...