Προς το περιεχόμενο

Black friday - ξεκινησαν οι προσφορες


dieccast

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 577
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σε Ελλάδα όχι. εξω έπαιξε ssd mx300 750 και τώρα παίζει ακόμα mx300 500+

γίνε Prime Λοιπόν. 30 μέρες δωρεαν με δυνατότητα ακύρωσης  ;)

 

 

https://www.amazon.de/dp/B01FGRHM34/

 

Corsair Gaming 9000114 de K70 Performance Red LED Illumination Mechanical Gaming Keyboard Cherry MX Red De (Black)

 

θα μπει σε προσφορά στις 13.30 για prime Members για οποιον ενδιαφέρεται

Να πούμε ότι μπορείς να γίνεις prime για μια φορά δωρεάν για 30 μέρες

 

Νομίζω πως είναι καλύτερα να ΜΗ γραφόμαστε στο prime ούτε δοκιμαστικά αν μπορούμε. Όσο βλέπουν ότι αυτό το μοντέλο με το νταβατζιλίκι της εγγραφής είναι επιτυχημένο, τόσο θα το επεκτείνουν. Προσωπικά αρνούμαι να ρίξω νερό σε αυτόν το μύλο.

 

Άσε που Γερμανοί και Αυστριακοί κερδίζουν και δωρεάν μεταφορικά, ενώ οι άλλοι τίποτα. Αν και το θεωρώ δευτερεύον αυτό, μπροστά στη μεγάλη εικόνα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως είναι καλύτερα να ΜΗ γραφόμαστε στο prime ούτε δοκιμαστικά αν μπορούμε. Όσο βλέπουν ότι αυτό το μοντέλο με το νταβατζιλίκι της εγγραφής είναι επιτυχημένο, τόσο θα το επεκτείνουν. Προσωπικά αρνούμαι να ρίξω νερό σε αυτόν το μύλο.

 

Άσε που Γερμανοί και Αυστριακοί κερδίζουν και δωρεάν μεταφορικά, ενώ οι άλλοι τίποτα. Αν και το θεωρώ δευτερεύον αυτό, μπροστά στη μεγάλη εικόνα.

άποψη σου. σεβαστή αλλά δεν με πείθει και είναι και Off topic. πήρα και audiobooks κάποιες μουσικές που ήθελα digital σε καλή τιμή και μεθαυριο θα κοψω τη συνδρομή. Απλά και όμορφα... Νταβατζιλίκι πουλάει ο Έλληνας πάνω απο κάθε άλλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως είναι καλύτερα να ΜΗ γραφόμαστε στο prime ούτε δοκιμαστικά αν μπορούμε. Όσο βλέπουν ότι αυτό το μοντέλο με το νταβατζιλίκι της εγγραφής είναι επιτυχημένο, τόσο θα το επεκτείνουν. Προσωπικά αρνούμαι να ρίξω νερό σε αυτόν το μύλο.

 

Άσε που Γερμανοί και Αυστριακοί κερδίζουν και δωρεάν μεταφορικά, ενώ οι άλλοι τίποτα. Αν και το θεωρώ δευτερεύον αυτό, μπροστά στη μεγάλη εικόνα.

Το prime ειναι καλο για τους Γερμανούς αυστριακούς όχι για μας ,έχουν δωρεάν γρήγορα μεταφορικά ,cloud για φωτό απεριόριστα ,ταινειες ,μουσική
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως δεν βλεπω να σαλευει τπτ σχετικο με cyber monday

Αυτό αναρωτιέμαι και εγώ!! Γιατί ξεχάστηκε έτσι φέτος η Δευτέρα? Δεν θα δούμε τίποτα καλό στο αμαζον???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα βγάλει το Dropbox προσφορά τη Δευτέρα.

 

Ελπίζω να κάνει κάποια μεγάλη προσφορά, τουλάχιστον 40%, διότι οι τιμές του είναι στα ύψη σε σχέση με τον ανταγωνισμό.

 

Από headset, πέρα από steelseries που έχουν και αμφιλεγόμενες κριτικές, κοντά στο 40άρι δεν βγήκε τπτ; Τα kraken ας πούμε πουθενά;

Θα με ενδιέφερε και εμένα αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το έβαλα σαν θέμα στις προσφορές αλλά εδω απλά για να το δει κάποιος που κοιτάει εδώ. οπότε δεν καταλαβαίνω το Link σου ως σχόλιο

 

Οτι υπαρχει και θεμα για συζήτηση σε περιπτωση που καποιος ενδιαφερετε.

 

Μην τα βλεπετε ολα με καχυποψια και αρνητικοτητα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανένας αν θα βγει καμιά προσφορά σε σκληρους δίσκους ssshd (αυτοί που είναι hd με ολίγο ssd :) ) γιατι θέλω δυο τεμάχια από 1tr;

Ή έστω κανέναν ssd 240 - 480 gb

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οτι υπαρχει και θεμα για συζήτηση σε περιπτωση που καποιος ενδιαφερετε.

 

Μην τα βλεπετε ολα με καχυποψια και αρνητικοτητα.

 

Σωστο.

 

Αλλα και περα απο αυτο, ειναι περιττο να μπει εδω αφου υπαρχει ηδη θεμα. Οι ειδικοτεροι κανονες του madsc για την ενοτητα τους οποιους υπενθυμιζουμε συνεχως, ειναι σαφεις: Καθε νεα προσφορα σε νεο θεμα. Το οτι εχουμε το παρον τοπικ ανοικτο ειναι μια... παραχωρηση προς χαριν ευκολιας λογο μαζεμενων-γρηγορων προσφορων τις ημερες αυτες μονο στα πλαισια του BF. Οταν καποια προσφορα βγαινει σωστα ομως με νεο θεμα, δεν υπαρχει λογος να αναφερεται και εδω μεσα.

 

Οποτε φευγει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To θεμα ειναι ομως φιλε Γιαννη οτι καποια σουπερ προσφορα μπορει να χαθει εδω μεσα.....ενω σε δικο της θεμα οχι μιας και μας ερχεται μαιλ σε οσους παρακολουθουμε το φορουμ!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...