Προς το περιεχόμενο

[ΤΕΛΟΣ]MICROSOFT Lumia 950 XL Λευκό 199€ @cosmote.gr [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


soik85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμενα συμφωνα με τα λεγομενα τους θα το παραλανω αυριο (1+ βδομαδα απο την τηλ εποκοινωνια) . Ειχα σκοπο να παω με το κουπουνι σε ενα καταστηνα γερμανος και να αγορασω απο εκει περα οτι θελω,δεν δουλευει ετσι το πραμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 567
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμενα συμφωνα με τα λεγομενα τους θα το παραλανω αυριο (1+ βδομαδα απο την τηλ εποκοινωνια) . Ειχα σκοπο να παω με το κουπουνι σε ενα καταστηνα γερμανος και να αγορασω απο εκει περα οτι θελω,δεν δουλευει ετσι το πραμα?

 

Θεωρητικα μονο online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα να παραλάβω το iphoseSE και λέω θα πληρώσω με κάρτα και μου λένε δεν γίνεται γιατί έχει μπει με μετρητά.

 

Τρομερά πράγματα στο Γερμανό. Το eshop ήταν κλειστά να μιλήσω και έτσι έφυγα από το κατάστημα χωρίς να πάρω το τηλέφωνο γιατί δεν είχα τόσα χρήματα πάνω μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ αν ήταν ανοιχτό θα είχες παραλάβει σίγουρα! :ph34r:  :ph34r:  :ph34r: 

Πιστευω για αλλαγή τρόπου πληρωμής πρέπει να χρειάζονται τουλάχιστον 1 εβδομάδα..Ισως σου πουν κιόλας α δε γινεται γιατί πρεπει να ακυρωθει η παραγγελία και έτσι θα χάσεις το κουπόνι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πατήσαν ότι είναι άλλο κατάστημα το eshop και έχει βάλει ως πληρωμή με μετρητά.

 

Χρεωστικη ή πιστωτική εμένα δε με ενδιέφερε γιατί είχα και απ τις δύο. Μετρητά δεν είχα εκείνη την ώρα

 

Μάλιστα ο υπεύθυνος μου λέει "γιατί δεν πάτε να φέρετε από το ΑΤΜ μετρητά. Μάλλον ζει εκτός Ελλάδας που το όριο είναι 840€ καθε 15 μέρες και έρχονται μέρες δύσκολες με που θα χρειαστώ μετρητά

 

Τα πράγματα στο Γερμανό έχουν ξεφύγει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παρει αντικατασταση καμμενης πολλες μερες πριν, και εχω παραλαβει κιολας τα πραγματα που παρηγγειλα. Αν δεν ειχε παιξει σκηνικο και πολυ πιεση απο μερους μου ακομα θα περιμενα..Με ειχε καλεσει ο διευθυντης ολοκληρου του eshop, και η δωροεπιταγη ηρθε μεσα σε εικοσι λεπτα απο οταν κλεισαμε.Αν δε φωναξεις δουλεια δε κανεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παρει αντικατασταση καμμενης πολλες μερες πριν, και εχω παραλαβει κιολας τα πραγματα που παρηγγειλα. Αν δεν ειχε παιξει σκηνικο και πολυ πιεση απο μερους μου ακομα θα περιμενα..Με ειχε καλεσει ο διευθυντης ολοκληρου του eshop, και η δωροεπιταγη ηρθε μεσα σε εικοσι λεπτα απο οταν κλεισαμε.Αν δε φωναξεις δουλεια δε κανεις..

Τι λες βρε παιδι μου!!!οκ και ο αγιος φοβερα θελει..αλλα εσυ δεν ησουνα που κατηγορουσες τωρα σε καλεσε ολοκληρος διευθυντης ποιος στην χαρη σου,φανταζομαι απεσυρες την καταγγελια και ολα καλα...παντως χωρις να θελω να υποστηριξω κανεναν φερθηκαν πολυ σωστα ,μπορουσαν ανετα να ριξουν ακυρο και ομως μοιρασαν διακοσαρια σε καμποσους τυχερους...αντε καλα χριστουγεννα και παντα τετοια...χο χο χο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...