Προς το περιεχόμενο

[ΤΕΛΟΣ]MICROSOFT Lumia 950 XL Λευκό 199€ @cosmote.gr [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


soik85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις παρέλαβα το tablet μου με Ελτα courier στην επαρχια, μιαμιση μερα μετά την παραγγελία που εκανα. Τελική τιμη 102 ευρώ με τα μεταφορικά (299 αρχικη τιμή)..Θα πω επιτέλους ενα μπράβο στην cosmote για τη στάση της και θα ευχηθώ καλα ξεμπερδεματα σε οσους παιδευονται ακόμη...Μην τους αφήσετε, συνεχίστε να ενοχλειτε για να πάρετε αυτο που υποσχεθηκαν για την πατατα που εκαναν..Α να αναφερω επίσης πως ακομη δεν μου αποδεσμευσαν τα χρήματα και απο την Alpha Bank μου είπαν ότι δεν έχουν σχετικό αίτημα απο το Γερμανό, μου είπαν ωστοσο οτι στις 25 εργασιμες θα τα αποδεσμευσει η τράπεζα από μονη της. Η παραγγελία εγινε 25 Νοεμβριου,οπότε αρχες νεου έτους θα μου επιστραφούν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 567
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

κριμα παιδια δεν σας ειχα διαβασει νωριτερα και ξεμεινα με το iphone που θα ηταν το μανα εξ ουρανου αλλα το πηρα πριν λιγους μηνες στα 350!

εμενα δεν μου προτειναν καν να διαλεξω λες κ χαρη μου κανανε με το se!

η πλακα ειναι οτι ηθελα το lumia λογω καμερας το πηρε η φιλη μου και ειναι καταπληκτικο, ελαφρυ και καθολου ενοχλητικο το windows

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα χρηματα αποδεσμευτηκαν απο την καρτα σημερα και τελικα πηγα και πηρα ενα P9 Lite απο τον Γερμανο...

Το αστειο ειναι πως παω κατα τις 2 στο καταστημα απεναντι απο το γραφειο και λεω ηρθα να παραλαβω ενα P9 Lite....Και απο εκει αρχισαν τα παρατραγουδα:
1) Δυστυχως μου λεει δεν μπορω να σας το δωσω γιατι ο Υπευθυνος εχει βγει σε εξωτερικη δουλεια και δεν ξερω τι ωρα θα γυρισει, να σας καλεσω? Λεω οκ αφηνω το κινητο και παω να κανω καποιες δουλειες που ειχα.
2) Φτανει 5 και ακομα τπτ....Ξαναπαω απο εκει, μου λεει ακομα να ερθει....
3) Αρχιζω την φασαρια και πεταγεται ενας πωλητης και μου λεει κινητα απο Service δεν μπορουμε να δωσουμε εμεις, πρεπει να ειναι αυτος εδω....Πιο Service λεω ρε παιδα ? Εγω ειπα απλα πως ηρθα να παραλαβω ενα κινητο απο παραγγελια.....Ααα τοτε λαθος μου λεει η κοπελα που ειχα μιλησει αλλα μου λεει πως εγω της ειπα Service (η χθες το βραδυ ειχε περασει καλα η εν λογω κοπελα και ειχε χασει το μυαλο της η το εντελως αντιθετο).
4) Παει ο πωλητης, πιανει ενα P9 Lite το παει στον υπολογιστη, 269ε μου λεει....Λεω ρε παιδια το εκανα παραγγελια με κουπονι και ειναι στα 69ε (εδω δεν ηξεραν καν πως δουλευουν τα κουπονια ποιος τα δινει κλπ κλπ)...Μου λεει εχετε φερει καποιο χαρτι μαζι σας κατι; Λεω ρε παιδια ποτε δεν εκτυπωνω την παραγγελια για να παω σε καταστημα,, με το ονομα παω και ποτε δεν ειχα θεμα....Τελικα βλεπει ενα καφε κουτι που τους ειχαν παραδωσει, το ανοιγει και μεσα ηταν το κινητο και τα σχετικα χαρτια....
5) Μετα απο 10 λεπτα ερχεται και ο τεχνικος με το σκυλακι του (ναι ο ιδιος που ηταν εξω για εξωτερικες δουλειες).....Πραγματικα αν τον εβλεπα να ερχοταν με φραπε στο χερι θα ειχα παρει τα κεντρικα τους για παραπονο εκεινη την στιγμη.....

 

Με λιγα λογια προσπαθω εδω και εβδομαδες να καταλαβω ποιος και γιατι πιεσε την Cosmote να αγορασει το μπουρδελο που λεγεται Γερμανος.......Δεν δικαιολογειται πραγματικα, αμφιβαλλω αν υπαρχει χειροτερη αλυσιδα στην Ελλαδα αυτη την στιγμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που να δεις σε κατάστημα Δυτικής Αττικής από τους 6 υπαλλήλους μέσα οι 4 αραχτοί λες και είναι σπίτι τους,και οι περισσότεροι ειρωνικοι με τους πελάτες και βαριουνται να μιλήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που να δεις σε κατάστημα Δυτικής Αττικής από τους 6 υπαλλήλους μέσα οι 4 αραχτοί λες και είναι σπίτι τους,και οι περισσότεροι ειρωνικοι με τους πελάτες και βαριουνται να μιλήσουν.

Δυτικη Αττικη ειναι το γραφειο οποτε μπορει να λεμε για το ιδιο.....Τραγικα πραγματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω αφου με ειχαν για μπαλακι για κανα 6ωρο πηγαινε γερμανο,παρε τηλεφωνο κλπ Μου ειπαν οτι οι δωροεπιταγες μου ειναι στην κατηγορια *promotion* και ειναι ΜΟΝΟ για το καταστημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα

 

Απλά τραγικοί

 

Αυτοί παίζουν με τον κόσμο. Ε ρε και μου έκαναν κάτι τέτοια εμένα,θα είχα κάνει σαματαδες.

 

Χαρά στο κουράγιο σας τόσο καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα πρωινο ολοκληρο ο ενας μου ελεγε καταστημα και ο αλλος μου ελεγε ιντερνετ. Στο τελος πηγα μεσα στο Γερμανο και λεω θελω αυτο με αυτες τις δωροεπιταγες,δεν γινεται να τρεχω εγω για σας! Τους ειπα αν δεν μπορουν να με εξυπηρετησουν θα καλεσω απο το καταστημα στα κεντρικα και εκεινη την ωρα λες και τους εβαλα στη μπριζα,ολα κυλισαν μια χαρα! Δεν ξερω τι γινεται πραγματικα..

Το αλλο κουλο ηταν την προηγουμενη μερα που μου ειπαν οτι δεν μπορουν να παραγγειλουν οτι θελω (ηθελα ενα ipad 16GB Wifi) παρα μονο ipad wifi + cellular γιατι μονο γι αυτα ειναι για το καταστημα,δεν φερνουν wifi απλα. Τα ατομα ειναι ΜΟΓΓΟΛΑ κανονικα  :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα το βρηκα το ατιμο το lumia σφραγισμενο απο κ#$%φαρδο ατομο που το παρελαβε!

εντελως νεκρο απο μπαταρια κ τωρα φορτιζει.

με γειες μας παιδια οτι κ αν ψωνισαμε καλα Χριστουγεννα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ειχα κανει 2 παραγγελιες lumia, πιο πολύ γιατί φοβήθηκα μην κολλησε το σύστημα και δεν δεχόταν την πρώτη...Εσάς που θέλατε το 950xl  δεν κατάλαβα ποτέ πρώτον γιατί πήρατε το se και οχι μια δωροεπιταγη, να αγοράσετε ό,τι θέλετε και να το πουλήσετε εδώ στο insomnia,ώστε να πάρετε το 950xl από αλλού και να σας μείνουν κ λεφτά...εγω πγρα ενα  xbox τζαμπα,το πουλησα 150€ εδώ και πηρα galaxy s7 με gear VR με τα ιδια που θα έπαιρνα το 950xl...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σου εδωσαν 2 δωροεπιταγες ή μια;εισαι με διαφορα ο αρχοντας εδω μεσα  :shock:  :-D

 

για μενα το τσογ#@$ μου ανεφερε μονο το se ως εναλλακτικη δεν μου ειπε για δωροεπιταγη.αν δεν το ειχα παρει πριν λιγους μηνες σαν κορακι θα επεφτα!αλλα πανικοβληθηκα η χαζη ειπα μη τρεχω με καταγγελιες κ μου εμεινε για δωσιμο το se.

 

ευτυχως βρηκα τυχαια το lumia στα 260 σφραγισμενο οποτε ειμαι οκ. θα δωσω το se και θα παρω μια mirrorless αν κ δεν χρειαζεται πλεον λογω lumia. :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 πηρα κ 2 xbox...με τα αλλα 150 πηρα αφυγραντηρα που χρειαζόμασταν...ειπα να μην το πω μην φαω βρισιμο... :-D  :-D

 

Γενικα δεν συμφωνω με την καταχρηση αλλα σε αυτη την περιπτωση καλα τους εκανες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...