Προς το περιεχόμενο

[ΤΕΛΟΣ]MICROSOFT Lumia 950 XL Λευκό 199€ @cosmote.gr [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


soik85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 567
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδιά... Μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε τις επιταγές σε κατάστημα???? Στο νήμα του Iphone λένε πως γίνεται... δοκίμασε κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά... Μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε τις επιταγές σε κατάστημα???? Στο νήμα του Iphone λένε πως γίνεται... δοκίμασε κανείς?

Μα οι επιταγές αυτές είναι μόνο για αγορές στο κατάστημα. Εγώ τις εξαργύρωσα ήδη με αγορά λαπτοπ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πηγα σημερα μολις τις παρελαβα και μου εριξαν ακυρο,μου λενε μονο απο ιντερνετ! Παιρνω τηλ στα κεντρικα μου λενε μονο καταστημα! Στην τελικη εδωσα τα στοιχεια μου και περιμενω να με καλεσουν αυριο να δουμε τι θα γινει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι λες βρε παιδι μου!!!οκ και ο αγιος φοβερα θελει..αλλα εσυ δεν ησουνα που κατηγορουσες τωρα σε καλεσε ολοκληρος διευθυντης ποιος στην χαρη σου,φανταζομαι απεσυρες την καταγγελια και ολα καλα...παντως χωρις να θελω να υποστηριξω κανεναν φερθηκαν πολυ σωστα ,μπορουσαν ανετα να ριξουν ακυρο και ομως μοιρασαν διακοσαρια σε καμποσους τυχερους...αντε καλα χριστουγεννα και παντα τετοια...χο χο χο

Οι προσωπικές επιθέσεις σε αυτό το thread έχουν ξεπεράσει κάθε όριο..ANYWAY...Επίσης δεν ήθελα να αναφέρω αναλυτικα το πως και τι, για να μη κουρασω, αλλά με αναγκάζουν κάποιοι τύποι σαν και σένα..

 

Μου εκατσε και όταν κάλεσα, η κα που πέτυχα ήταν σε στυλ τι θελεις εσυ πάλι και μας ενοχλείς, με ειρωνικό στυλάκι (ακριβώς σαν το δικό σου τώρα..).

Οπότε είχα που είχα το πρόβλημα, εκνευρίστηκα, και ξέροντας πως δουλεύουν τα τηλεφωνικά κέντρα, τους ζήτησα με γραπτό αίτημα,  την ηχογραφημένη συνομιλία με την κα ταδε, η οποία μου μίλησε ειρωνικά και υποτιμητικά για να κινηθώ περαιτέρω..

 

Για αυτό και μόνο το λόγο με κάλεσε ο διευθυντης του e-shop τους- ή ετσι ισχυρίστηκε, μου ζήτησε συγνώμη για το περιστατικό και μου εστάλει η δωροεπιταγή μέσα στο επόμενο εικοσάλεπτο...

Οποιος ξέρει πως λειτουργούν τα τηλεφωνικά κέντρα καταλαβαίνει.. Όποιος όχι ας κάτσει να ειρωνεύεται..

Και ναι κατηγορούσα και ακόμα κατηγορώ ότι είναι ανοργάνωτοι. Πήγαν να κάνουν ένα καλό και αυτό δε τους έκατσε επίσης πολύ καλά.. Αν δε μου ειχαν δώσει την αφορμή και το πάτημα να κινηθώ, ακόμα θα περίμενα όπως και οι υπόλοιποι..

 

Το σκηνικό το ανέφερα για να καταλάβουν οι φίλοι που ακόμα περιμένουν, ότι το όλο θέμα είναι υπόθεση μισης ώρας να ξαναβγάλουν δωροεπιταγή..

 

PS: Καταγγελία δεν έχω αποσύρει, αλλά δε το κυνηγάω πλέον αφού για τη δική μου περίπτωση το θέμα λύθηκε..

Επίσης αν κάποιος μου πει αν θα μπορούσε να γίνει χειρότερα, ναι θα μπορούσε η εταιρία να το παίξει κινέζος, ή να πει πάρτε επιταγή 10 ευρώ για αποζημίωση και τέλος.. Οπότε η γενική σκέψη ήταν καλή για το πρόβλημα και μπράβο στην εταιρία, η υλοποίηση προβληματική όμως και πάλι.. Λίγο οργάνωση δε βλάπτει..

Επεξ/σία από baskon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας πω τώρα ένα κουλό; Λοιπόν, είμαι από αυτούς τους δυστυχείς που είχα λάβει το κουπόνι και μόλις πήγα να κάνω sign in για να ολοκληρώσω την παραγγελία μου κόλλησε το σύστημα, έκανα ανανέωση και μετά μου έβγαζε το κουπόνι άκυρο...

Παρά τα 4 mails που έστειλα και τα 3 τηλέφωνα δεν έχω λάβει ακόμη νέο κουπόνι. Πριν λίγο λοιπόν ενώ έψαχνα στο site του Γερμανού για να δω τελικά τι θα παραγγείλω αν και οταν παραλαβω νέο κουπόνι, αφού lumia δεν πήραμε, έκανα sign in και έβαλα στο καλάθι ένα tablet έτσι για να τα χω στο wishlist ας πουμε όταν θα ερχόταν το κουπόνι...Δεν μπορώ να σας περιγράψω την έκπληξή μου όταν πηγαίνοντας στο καλάθι μου έγραφε με κόκκινα γράμματα "Εκπτώσεις -200 ευρώ"!!!!! Ακολούθησα κανονικά όλα τα βήματα και η παραγγελία μου ολοκληρώθηκε..αναμένω πλέον την παραλαβή για να πω ότι όλα πήγαν καλα...Για δοκιμάστε ρε παιδιά κανείς με καμένο κουπόνι που είχε ήδη κάνει sign in μπας και του βγει το ίδιο...

15591787_10154295189917648_832541262_n.p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως πολλοι αγορασαν P9 Lite + Smartband με τις επιταγες αφου πλεον δειχνει μη διαθεσιμο σε μαυρο και χρυσο....Εγω απο την αλλη περιμενω μπας και βαλουν καμια καλη προσφορα μεχρι τελος του μηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως πολλοι αγορασαν P9 Lite + Smartband με τις επιταγες αφου πλεον δειχνει μη διαθεσιμο σε μαυρο και χρυσο....Εγω απο την αλλη περιμενω μπας και βαλουν καμια καλη προσφορα μεχρι τελος του μηνα.

δες τα xbox με 199€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικά χτύπησα 2 iphones στα 200€(μόνο για τις αναβαθμίσεις της apple η τιμη αυτή δεν υπάρχει) με καθυστέρηση μέν και αρκετά τηλέφωνα αλλά τα πήρα... είμαι υπέρευχαριστημένος εννοείται και γω έχω αποσύρει την καταγγελία όλα καλά ... και του χρόνου πάλι!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...