Προς το περιεχόμενο

[Reebok] Extra 30% σε προιόντα Outlet


kristosfm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 354
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απ' ότι βλέπω χρεώνει μεταφορικά όμως. :/

Δυστυχώς ναι, και είχα και ένα κωδικό που μου είχαν στείλει μετά από προηγούμενη αγορά για δωρεάν μεταφορικά στην επόμενη αλλά δυστυχώς δεν γίνεται να χρησιμοποιήσεις δύο κωδικούς.. Αν και τελικά παρήγγειλα και ένα άλλο ζευγάρι για τον πατέρα μου και πήγε πάνω από 75€ η παραγγελία, οπότε ήταν δωρεάν τα μεταφορικά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ παίδες αλλα επειδή το thread εχει αρκετές σελίδες θελω 2-3 πληροφορίες αν μπορείτε αν κι Εχω διαβάσει γενικά ..

Αρχικά ποσο ειναι τα μεταφορικά για Ελλάδα ;

Αν ειναι απο κάποιο ποσο και πανω έχουμε δωρεάν μεταφορικά ;

Τελος , με τα νούμερα τι παιζει ; δηλαδή τελευταία εχω πάρει αρκετά ζευγάρια roshe run / flyknit της Nike και ειμαι στο 43, στα reebok πως ειμαι;

Είδα οτι εχει size guide αλλα δεν ειναι μονο τα cm στην πατούσα μας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ παίδες αλλα επειδή το thread εχει αρκετές σελίδες θελω 2-3 πληροφορίες αν μπορείτε αν κι Εχω διαβάσει γενικά ..

Αρχικά ποσο ειναι τα μεταφορικά για Ελλάδα ;

Αν ειναι απο κάποιο ποσο και πανω έχουμε δωρεάν μεταφορικά ;

Τελος , με τα νούμερα τι παιζει ; δηλαδή τελευταία εχω πάρει αρκετά ζευγάρια roshe run / flyknit της Nike και ειμαι στο 43, στα reebok πως ειμαι;

Είδα οτι εχει size guide αλλα δεν ειναι μονο τα cm στην πατούσα μας..

Τα μεταφορικά για Ελλάδα είναι 5€ για παραγγελίες κάτω των 75€ και δωρεάν για παραγγελίες 75€ και πάνω..

Σχετικά με τα νούμερα δεν μπορώ να σου πω με σιγουριά, μπορείς ως ένα βαθμό όμως να συμβουλευτεις τις αξιολογήσεις, οπου εκτός από άνεση κλπ έχει και δύο μπάρες με το μέγεθος και το φαρδος που σου δείχνει κατά μέσο όρο πως το έχουν αξιολογήσει όσοι το αγόρασαν.. Αν δηλαδή το μέγεθος ήταν μεγαλύτερο, μικρότερο ή ακριβώς όπως το περίμεναν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελος , με τα νούμερα τι παιζει ; δηλαδή τελευταία εχω πάρει αρκετά ζευγάρια roshe run / flyknit της Nike και ειμαι στο 43, στα reebok πως ειμαι;

Είδα οτι εχει size guide αλλα δεν ειναι μονο τα cm στην πατούσα μας..

 

Εγω προσωπικα απο 45,5 που ειμαι στα Nike (για αθληση π.χ. ποδοσφαιρικα ή παπουτσια καθαρα για τρεξιμο -στα καθημερινα ειμαι στο 45), εδω πηρα 45 (σε αγγλικο νουμερο νομιζω ειναι τα ιδια reebok και nike, δηλαδη και στα 2 ειμαι στο 10.5).

Σε μαγαζι που δοκιμασα καποια reebok το 44,5 μου εμπαινε, ειχε μικρο κενο μπροστα μεν, αλλα ηταν στενο, γι' αυτο διαλεξα το 45αρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μεταφορικά για Ελλάδα είναι 5€ για παραγγελίες κάτω των 75€ και δωρεάν για παραγγελίες 75€ και πάνω..

Σχετικά με τα νούμερα δεν μπορώ να σου πω με σιγουριά, μπορείς ως ένα βαθμό όμως να συμβουλευτεις τις αξιολογήσεις, οπου εκτός από άνεση κλπ έχει και δύο μπάρες με το μέγεθος και το φαρδος που σου δείχνει κατά μέσο όρο πως το έχουν αξιολογήσει όσοι το αγόρασαν.. Αν δηλαδή το μέγεθος ήταν μεγαλύτερο, μικρότερο ή ακριβώς όπως το περίμεναν..

 

ευχαριστω για την απαντηση φιλε μου .. Το καταλαβα αυτο με τα νουμερα , ισως μπορει να παω και σε κανα μαγαζι πρωτα κ να δοκιμασω 1-2 μοντελα πρωτα.

Οσο για τα μεταφορικα αν ειναι μονο 5 ευρω δεν ειναι και τιποτα γιατι οι τιμες ειναι αρκετα καλες σε σχεση με τα τοπικα μου μαγαζια ..

 

 

Εγω προσωπικα απο 45,5 που ειμαι στα Nike (για αθληση π.χ. ποδοσφαιρικα ή παπουτσια καθαρα για τρεξιμο -στα καθημερινα ειμαι στο 45), εδω πηρα 45 (σε αγγλικο νουμερο νομιζω ειναι τα ιδια reebok και nike, δηλαδη και στα 2 ειμαι στο 10.5).

Σε μαγαζι που δοκιμασα καποια reebok το 44,5 μου εμπαινε, ειχε μικρο κενο μπροστα μεν, αλλα ηταν στενο, γι' αυτο διαλεξα το 45αρι.

Σ ευχαριστω και σενα φιλε για την απαντηση ..

θα παρω ενα ζευγαρι εγω κ ενα ενας φιλςο ξερω γω για να τα δουμε με τα νουμερα αν ειναι.

 

 

Αλλες 2 αποριες εχω : επιστροφες δεχονται σε περιπτωση λαθους νουμερου? αν ναι τα χρεωνομαι παλι εγω αν ξερετε?

Επισης με τι πληρωνετε οσοι εχετε παραγγειλει?

Χρεωστικη χωρις φοβο ή να βαλω μια ψηφιακη προπληρωμενη ??

 

ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιστροφες φυσικα και γινονται, ειναι δωρεαν. Να ξερεις παντως οτι το customer care ειναι της υπομονης. Απαντουν πολυ αργα, σπαει λιγο μπαλες αν εισαι αγχωτικος/νευρικος.

 

Για την ερωτηση σχετικα με τον τροπο πληρωμης, μαλλον εσυ πρεπει να ρωτησεις (και να απαντησεις στον εαυτο σου): σε αλλες περιπτωσεις αγοραζεις με χρεωστικη απο το σουπερ μαρκετ ή απο σοβαρες πολυεθνικες;

 

Για νουμερα, προσπαθησε να δοκιμασεις πρωτα το παπουτσι που σου αρεσει. Καθε μοντελο εχει τη δικη του φορμα, εγω σε ο,τι εχω αγορασει απο την εταιρεια το πηρα σε μισο νουμερο μικροτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιστροφες φυσικα και γινονται, ειναι δωρεαν. Να ξερεις παντως οτι το customer care ειναι της υπομονης. Απαντουν πολυ αργα, σπαει λιγο μπαλες αν εισαι αγχωτικος/νευρικος.

 

Για την ερωτηση σχετικα με τον τροπο πληρωμης, μαλλον εσυ πρεπει να ρωτησεις (και να απαντησεις στον εαυτο σου): σε αλλες περιπτωσεις αγοραζεις με χρεωστικη απο το σουπερ μαρκετ ή απο σοβαρες πολυεθνικες;

 

Για νουμερα, προσπαθησε να δοκιμασεις πρωτα το παπουτσι που σου αρεσει. Καθε μοντελο εχει τη δικη του φορμα, εγω σε ο,τι εχω αγορασει απο την εταιρεια το πηρα σε μισο νουμερο μικροτερο.

 

 

Απαντουν πολυ αργα, σπαει λιγο μπαλες αν εισαι αγχωτικος/νευρικος.

επεσες διανα ομως , χαχαχ!

οσο για την ερωτηση στον εαυτο μου που πρεπει να κανω , πλεον αγοραζω τα παντα με χρεωστικη γιατι πρεπει να χτισω το αφορολογητο με τα κολπα του Αλεξη !!

Απλα δεν ξερω αλλα πιστευω οτι το site ειναι αξιοπιστο αφου ειναι το επισημο!

Oσο για το νουμερο θα το ρισκαρω και θα παρω οπως παντα 43 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανταστηκα οτι αγχωνεσαι επειδη η ερωτηση σχετικα με φοβους αγορας με χρεωστικη εν ετει 2017 ειναι ακυρη (κατ' εμε). Συνεπως σκεφτηκα να σε προειδοποιησω. Το σαιτ ειναι αδυνατον να μην ειναι αξιοπιστο οταν ανηκει στην adidas group και ηδη εχει φτασει 340 μνμ εδω μεσα, με πολλους χρηστες να εχουν αγορασει (και εχουν επιστρεψει/βρισει/φαει ακυρα κλπ). Τελος, για νουμερακι κοιταξε το αγγλικο που εχουν τα παπουτσια σου, παρηγγειλε το ιδιο απο Reebok και λογικα θα εισαι οκ.

 

 

Αν και γενικα νομιζω οτι στα Reebok τα US νουμερα ειναι εκεινα που φερουν καλυτερη αντιστοιχια, αλλα δεν το εχω ψαξει διεξοδικα για να ειμαι ειλικρινης

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανταστηκα οτι αγχωνεσαι επειδη η ερωτηση σχετικα με φοβους αγορας με χρεωστικη εν ετει 2017 ειναι ακυρη (κατ' εμε). Συνεπως σκεφτηκα να σε προειδοποιησω. Το σαιτ ειναι αδυνατον να μην ειναι αξιοπιστο οταν ανηκει στην adidas group και ηδη εχει φτασει 340 μνμ εδω μεσα, με πολλους χρηστες να εχουν αγορασει (και εχουν επιστρεψει/βρισει/φαει ακυρα κλπ). Τελος, για νουμερακι κοιταξε το αγγλικο που εχουν τα παπουτσια σου, παρηγγειλε το ιδιο απο Reebok και λογικα θα εισαι οκ.

 

 

Αν και γενικα νομιζω οτι στα Reebok τα US νουμερα ειναι εκεινα που φερουν καλυτερη αντιστοιχια, αλλα δεν το εχω ψαξει διεξοδικα για να ειμαι ειλικρινης

 

χαχα με καταλαβες ε ? παντως εχεις δικιο ... πλεον εν ετει 2017 οι αγορες απο ''μεγαλα'' μαγαζια δεν εχουν φοβο!

σ ευχαριστω σχετικα με τα νουμερα θα δω αυτο που λες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χτυπησα 3 ζευγαρια που μαζι με την εκπτωση βγαινουν 76 ευρω (πεσανε διανα).2 αντρικα και 1 γυναικειο. Παντως και απο τιμες που τσεκαρα απο το skroutz δεν ειναι μεγαλη η αποκληση απο τα ελληνικα μαγαζια στις τιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος θελει δινω το παρακατω σε νουμερο 45,5 . 

 

http://www.skroutz.gr/s/7553308/Reebok-Sawcut-3-0-GTX-V65982.html

 

Πάντως εγώ που πήγα σε μια γνωστή αλυσίδα με αθλητικά το Sawcut 4.0 το βρήκα επίσης 60€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...