Προς το περιεχόμενο

[Reebok] Extra 30% σε προιόντα Outlet


kristosfm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

νομικα πρεπει να μου επιστρεψουν το ποσο που πληρωσα πριν ενα μηνα συν ενα μικρο τοκο ισως δηλαδη 80 ευρω ...ηθικα ομως πρεπει να μου επιστρεψουν τοσα οσα να μπορω να αγορασω tα ιδια προιοντα με σημερινες τιμες δηλαδη 160. Το οτι μου δεσμευσαν τα χρηματα black friday για την αγoρα μου ειχε ως αποτελεσμα να χασω αλλες προσφορες. Εγω δεν θα το αφησω ετσι . εχω απειρα στοιχεια κοροιδιας και τους εχω ενημερωσει ηδη

Δεν γίνονται αυτά τα πράγματα που γράφεις, ασχέτως του αν έχεις δίκιο ή άδικο.

Θα σου επιστραφεί το ποσό που έδωσες, και εκεί τελειώνει η ιστορία.

Τα υπόλοιπα θυμίζουν ρομαντικό μυθιστόρημα ή κάποια σουρεαλιστική Βαρουφειάδα, όπως τη ζήσαμε πέρυσι στο πετσί μας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 354
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν γίνονται αυτά τα πράγματα που γράφεις, ασχέτως του αν έχεις δίκιο ή άδικο.

Θα σου επιστραφεί το ποσό που έδωσες, και εκεί τελειώνει η ιστορία.

Τα υπόλοιπα θυμίζουν ρομαντικό μυθιστόρημα ή κάποια σουρεαλιστική Βαρουφειάδα, όπως τη ζήσαμε πέρυσι στο πετσί μας.

μα δεν λεω κατι αλλο ...νομικα 80 ...ηθικα 160 . τους πιεζω απλα να μου δωσουν τα προιοντα με αυτο τον τροπο + κατι για την ταλαιπωρια ...ηδη μου εχουν δωσει αλλο ενα 40% σε επομενες αγορες και βλεπουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Και πάλι μέχρι 50% σε προϊόντα της Reebok

 

Γυναικεία και Ανδρικά .

 

Ευτυχώς αυτή τη φορά υπάρχουν μόνο τα sawcut 4.0 gtx στα 100€...τα sawcut 3.0 gtx δεν υπάρχουν, τα ξεκληρίσατε την προηγούμενη φορά!

 

2bb8ba5d286c025c2db11382f6b8832b.jpg8a7eec0abf0749c5fffaad3f8bf0c125.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήγα μόνο μου στην DHL στα Χανιά σήμερα και τα παρέλαβα, λέει οτι ήταν πάρα πολύ καιρό εκεί και δεν είχαν τηλέφωνο επικοινωνίας. Αν είναι κανένα άλλος από Χανιά εδώ, μου είπε οτι υπάρχουν πολλές παραγγελίες από reebok και adidas εκεί που δεν έχουν επίσης τηλέφωνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λιακαδες εγώ τουλάχιστον δεν παρέλαβα και κάποιοι άλλοι φίλοι τους τράβηξε αρκετό καιρό,τωρα με τα χιόνια άστα να πάνε ......μόνο παντόφλες καλοκαιρινές παραγγελία για να είμαστε μέσα ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πάλι μέχρι 50% σε προϊόντα της Reebok

 

Γυναικεία και Ανδρικά .

 

Ευτυχώς αυτή τη φορά υπάρχουν μόνο τα sawcut 4.0 gtx στα 100€...τα sawcut 3.0 gtx δεν υπάρχουν, τα ξεκληρίσατε την προηγούμενη φορά!

 

 

 

Τι εννοεις δεν υπαρχουν τα sawcut 3....?

Αυτα ποιά ειναι? (Ψοφανε ορε τα σοκατια...?  και σε αντρικο νουμερο)

 

http://www.reebok.com/gr/reebok-sawcut-3.0-gtx/V65982.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοεις δεν υπαρχουν τα sawcut 3....?

Αυτα ποιά ειναι? (Ψοφανε ορε τα σοκατια...?  και σε αντρικο νουμερο)

 

http://www.reebok.com/gr/reebok-sawcut-3.0-gtx/V65982.html

Χαχα!Ή εγώ χρειάζομαι οφθαλμίατρο ή χθες που έψαχνα δεν τα είχε!Μόνο 41 και 43 από νούμερα,ορμάτε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα!Ή εγώ χρειάζομαι οφθαλμίατρο ή χθες που έψαχνα δεν τα είχε!Μόνο 41 και 43 από νούμερα,ορμάτε!

Δεν έχουν 35€ που τα πρόλαβαν οι προηγούμενοι όμως.. Αξίζουν πιστεύω πάντως.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρατήστε τα χρήματα σας για τα camper!!!

Αφού τα αδειάσατε τα νουμερα των sawcut ήρθε η ώρα για τα beetle!!!

Μολις απο χθες τρεχει εκπτωση 30% αλλά εξακολουθούν να είναι ακριβά μιας και η αρχική τους τιμή είναι ιδιαιτέρως υψηλή.

Θέλω να πιστεύω οτι σε λίγο καιρό θα πάει στο 50% όπως είχε γίνει το περασμένο καλοκαίρι και γέμισα απο παπόύτσι.

https://www.camper.com/en_GR

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρατήστε τα χρήματα σας για τα camper!!!

Αφού τα αδειάσατε τα νουμερα των sawcut ήρθε η ώρα για τα beetle!!!

Μολις απο χθες τρεχει εκπτωση 30% αλλά εξακολουθούν να είναι ακριβά μιας και η αρχική τους τιμή είναι ιδιαιτέρως υψηλή.

Θέλω να πιστεύω οτι σε λίγο καιρό θα πάει στο 50% όπως είχε γίνει το περασμένο καλοκαίρι και γέμισα απο παπόύτσι.

https://www.camper.com/en_GR

 

Πολύ καλά παπούτσια τα camper με μεγάλη αντοχή και άνεση, αλλά οι τιμές του τώρα πια έχουν φτάσει πολύ ψηλά!! Εγώ παλιά αγόραζα camper με 60€ τα παλιά μοντέλα από ίντερνετ αλλα και από φυσικά καταστήματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια απλα προσοχη με την reebok  . εγω εχω παραγγειλει απο αυτους απο black friday και ακομα δεν εχω παραλαβει . μετα απο μεγαλο τσακωμο και κοροιδια (μεχρι και tracking number της dhl μου δωσανε που δεν υπαρχει ) τωρα μου λενε οτι μαλλον καπου χαθηκε η παραγγελια μου και μιλανε για refund...κατι το οποιο ειναι απαραδεκτο διοτι εγω αγορασα σε τιμες black friday απο αυτους και πλεον δεν ειναι black friday ...αρα η αξια των χρηματων που θα μου επιστρεψουν αν αυτο κανουν ειναι η μιση απο οτι ηταν εκεινη την ημερα ...

τελικα μετα απο 20 email σημερα μιλησα τηλεφωνικα μαζι τους και μου ειπαν οτι η παραγγελια μου χαθηκε και εχει ξεκινησει διαδικασια refund που θα ολοκληρωθει μεσα στον επομενο μηνα . Συνολικα δηλαδη 70 μερες απο black friday για να παρω τα χρηματα μου πισω . Μιλαμε για την απολυτως απαρδεκτη εταιρια . Καποιοι βλεπω παραλαβανε καποιοι οχι. σου δινουν 50% εκπτωσεις αλλα και 50% πιθανοτητα να παραλαβεις . ΓΙΑ ΤΟΝ Π..... ΚΑΒΑΛΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν μέχρι αύριο 20% έκπτωση, επιπλέον του 50%. Συν 5 ευρώ κόστος αποστολής. Τα Sawcut 3 βγαίνουν 45€ πχ., με νούμερα 41, 44, 45 διαθέσιμα αυτή τη στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν μέχρι αύριο 20% έκπτωση, επιπλέον του 50%. Συν 5 ευρώ κόστος αποστολής. Τα Sawcut 3 βγαίνουν 45€ πχ., με νούμερα 41, 44, 45 διαθέσιμα αυτή τη στιγμή.

Με κωδικο ειναι το επιπλεον 20%?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...