Προς το περιεχόμενο

[Reebok] Extra 30% σε προιόντα Outlet


kristosfm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις μου απάντησαν αυτό:


Thank you for contacting Reebok.com.


I would like to apologize that you have not receive an email concerning your package After researching, the order never process. The transactions that you see are authorization holds. With you using it is going to take up to 30 business days for it to fall off. I hope that this has been helpful. Thank you for your patience and understanding.


 


Αν καταλαβαίνω καλά δεν θα έρθουν ποτε και θα αποδεσμευτεί το ποσό οπως λέει ο οζζο?


Και αυτο γιατί επειδή μπήκα απο το Αμερικάνικο? Το ευρωπαικό ποιο είναι ώστε να μην την ξαναπατήσω? Χρείαζεται να κάνω κατι? Ρε παίδες ευχαριστω


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 354
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ίδιο ακριβώς μου έβγαζε και μένα, φαινόταν ότι δεν έχει σταλεί, ενώ ήταν ήδη 5 μέρες στην Ελλάδα.

 

Θα πρότεινα να πάρεις στο τηλ της εξυπηρέτησης πελατών που έχει στο site τους και να τους δώσεις το order number, εγώ με αυτό τον τρόπο έβγαλα άκρη σε 5 λεπτά.

Συγγνώμη που δεν ενημέρωσα πιο πριν. Είχες δίκιο! Έβγαλα άκρη. Το συμπέρασμα η απαράδεκτη στάση της εταιρείας speedex που δεν επικοινώνησε καν ή δεν ήρθε ποτέ και τα είχε 10 μέρες στις αποθήκες της. Τέλος πάντων ευχαριστώ για τη βοήθεια και τον ts για την προσφορά Επεξ/σία από gnarkill
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελεια 10-12-2016 και παραλλαβα σημερα,σε αντιθεση με τους περισσοτερους ολα μια χαρα,το νουμερο 42 φοραω σε nike και εδω μια χαρα ευχαριστω τον t.s.!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ Που πλήρωσα με PayPal και αγόρασα μόνο κάλτσες να ανοίξω dispute να τελειώσει η υπόθεση γρήγορα?

Θα μου επιστραφούν τα χρήματα γρήγορα ή θα περιμένω 30 μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ Που πλήρωσα με PayPal και αγόρασα μόνο κάλτσες να ανοίξω dispute να τελειώσει η υπόθεση γρήγορα?

Θα μου επιστραφούν τα χρήματα γρήγορα ή θα περιμένω 30 μέρες.

Πάρε τηλέφωνο μεθαύριο και αν δεν τη βρουν σε πέντε μέρες την παραγγελία σου επιστρέφουν τα χρήματα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερει κανεις πως γινεται η διαδικασια επιστροφης και αλλαγης? δε μου κανει το νουμερο το θελω 1 νουμερο μικροτερο. πληρωνω κατι στα ελτα η βαζω εξοδα παραληπτη ? ευχαριστω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά και δεύτερη παραγγελία φίλου ξεχασμένη από τη speedex στις αποθήκες, με δικαιολογία ότι και καλά δεν είχε όνομα ενώ φυσικά είχε τα πάντα. Πάρτε μία το τοπικό κατάστημα και ρωτήστε ή πάτε από εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια πηρα το sawcut 3 νουμερο 45,5. αλλα μου ειναι λιγο μεγαλο. οποιος το θελει η θελει ανταλλαγη με νουμερο 45 ας στειλει ενα μηνυμα. 35 ευρω το δινω οσο το αγορασα με τη προσφορα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια απλα προσοχη με την reebok  . εγω εχω παραγγειλει απο αυτους απο black friday και ακομα δεν εχω παραλαβει . μετα απο μεγαλο τσακωμο και κοροιδια (μεχρι και tracking number της dhl μου δωσανε που δεν υπαρχει ) τωρα μου λενε οτι μαλλον καπου χαθηκε η παραγγελια μου και μιλανε για refund...κατι το οποιο ειναι απαραδεκτο διοτι εγω αγορασα σε τιμες black friday απο αυτους και πλεον δεν ειναι black friday ...αρα η αξια των χρηματων που θα μου επιστρεψουν αν αυτο κανουν ειναι η μιση απο οτι ηταν εκεινη την ημερα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 πλεον δεν ειναι black friday ...αρα η αξια των χρηματων που θα μου επιστρεψουν αν αυτο κανουν ειναι η μιση απο οτι ηταν εκεινη την ημερα ...

 

Αυτό το "άρα" είναι ένα 100% παράλογο συμπέρασμα (κυριολεκτική σκέψη μου μυρίζει, σχεδόν ΨΣ θα έλεγα).

Το full ποσό θα σου επιστρέψουν φυσικά.

Επεξ/σία από qwerty99
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην γραφω μονο τα θετικα (σε παλιοτερα ποστ), η τεταρτη παραγγελια φαινεται οτι θα παει άπατη. Παροτι εχω τρακινγκ και βλεπω οτι το πακετο ειναι στη Γερμανια, παρ' ολα αυτα εχει κολλησει εκει. Λογικα με βλεπω για επιστροφη χρηματων, εχω μιλησει δυο φορες τηλεφωνικα μαζι τους και περιμενω την "επικοινωνια του αντιστοιχου τμηματος με την μεταφορικη" για να δουμε τι θα γινει. Δεν σκαω, αλλα ειναι κριμα επειδη προκειται για πραγματικα φτηνη αγορα αξιολογου προϊοντος, που θα αργησω πολυ να ξαναδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό το "άρα" είναι ένα 100% παράλογο συμπέρασμα (κυριολεκτική σκέψη μου μυρίζει, σχεδόν ΨΣ θα έλεγα).

Το full ποσό θα σου επιστρέψουν φυσικά.

νομικα πρεπει να μου επιστρεψουν το ποσο που πληρωσα πριν ενα μηνα συν ενα μικρο τοκο ισως δηλαδη 80 ευρω ...ηθικα ομως πρεπει να μου επιστρεψουν τοσα οσα να μπορω να αγορασω tα ιδια προιοντα με σημερινες τιμες δηλαδη 160. Το οτι μου δεσμευσαν τα χρηματα black friday για την αγoρα μου ειχε ως αποτελεσμα να χασω αλλες προσφορες. Εγω δεν θα το αφησω ετσι . εχω απειρα στοιχεια κοροιδιας και τους εχω ενημερωσει ηδη

Επεξ/σία από dletkas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...