Προς το περιεχόμενο

[Reebok] Extra 30% σε προιόντα Outlet


kristosfm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να ενημερωσω οτι αυτο ειναι υπεροχο παπουτσι παναλαφρο κ στυλατο!

http://www.reebok.com/gr/workout-plus-is/V69427.html

32 το πηρα αλλα ισως πεσει τα χριστουγεννα  :-D

 

να ενημερωσω οτι το sawcut που πηρα ειναι 41 νουμερο σε περιπτωση που καποιος θελει να το παρει αλλα μενω επαρχια κ μαλλον δεν τον συμφερει ουτως ή αλλως  :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 354
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελικα τα δικα μου ειχαν ερθει εδω και 10 μερες αλλα επειδη ειχα βαλει στην Παραγγελια Ελληνικα, το πακετο λεει ηρθε μονο με τον αριθμο του ταχυδρομικου κωδικα και τον αριθμο της οδου.

Τωρα πως γινεται αυτο δεν ξερω...

Μου απαντησαν με mail οτι τα εχει η DHL και πηγα και τα πηρα μονος μου.

Αφου ελεγξα τη συσκευασια ειδα κανονικα αυτοκολλητο με τα στοιχεια μου..Καποιος βαριοταν απ[οτιφαινεται..

Τεσπα η τιμη ηταν σκοτωμα οποτε χαλαλι. Ευχαριστω τον ts!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα τα δικα μου ειχαν ερθει εδω και 10 μερες αλλα επειδη ειχα βαλει στην Παραγγελια Ελληνικα, το πακετο λεει ηρθε μονο με τον αριθμο του ταχυδρομικου κωδικα και τον αριθμο της οδου.

Τωρα πως γινεται αυτο δεν ξερω...

Μου απαντησαν με mail οτι τα εχει η DHL και πηγα και τα πηρα μονος μου.

Αφου ελεγξα τη συσκευασια ειδα κανονικα αυτοκολλητο με τα στοιχεια μου..Καποιος βαριοταν απ[οτιφαινεται..

Τεσπα η τιμη ηταν σκοτωμα οποτε χαλαλι. Ευχαριστω τον ts!

 

Λες να κάνουν το ίδιο και σε εμένα ... Ελληνικά τα έβαλα όλα (dhl είπες .. να πάρω ένα τηλέφωνο αύριο να δω τι γίνεται ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες να κάνουν το ίδιο και σε εμένα ... Ελληνικά τα έβαλα όλα (dhl είπες .. να πάρω ένα τηλέφωνο αύριο να δω τι γίνεται ) 

Στειλε μειλ στη ριμποκ να σου πει τo tracking number. Μπορει να ειναι σε αλλη εταιρια.Και απο κει παιξε μπαλλιτσα.Λογικα το ιδιο επαθες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στειλε μειλ στη ριμποκ να σου πει τo tracking number. Μπορει να ειναι σε αλλη εταιρια.Και απο κει παιξε μπαλλιτσα.Λογικα το ιδιο επαθες.

 

Έχω στείλει αλλά δεν βλέπω απάντηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόμοια ιστορία με τον hayate13...

 

Στο site δείχνει ακόμη "Waiting to be packed". Tracking number δεν έχω πάρει.

 

Τηλεφώνησα σήμερα στο toll-free number και έδωσα τον αριθμό παραγγελίας.

 

Μου είπαν ότι έχουν έρθει Ελλάδα και μάλιστα η DHL δοκίμασε να τα παραδώσει αλλά είναι λάθος τα στοιχεία παράδοσης.

Μου τα διάβασε και είναι ολόσωστα...

 

Ζήτησα το tracking number, πήρα τη DHL και τους είπα να πάω αύριο να τα πάρω μόνος μου από ένα κατάστημά τους.

 

Λίγο μπάχαλο η όλη ιστορία αλλά anyway, δεν τρέχει μία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε οσες παραγγελιες εχω κανει, ποτε δεν εχει παει στο βημα 3. Ακομα και σε παραγγελιες που εχουν παραδοθει :D

 

Off topic, ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ παπουτσι. Το αγορασα καπου στις αρχες Σεπτεμβριου νομιζω, απλα φανταστικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα εγώ έβαλα την παραγγελία στο σαιτ και μου έβγαλε αυτό. Δηλαδή ακόμα δεν έχει σταλεί; Ευχαριστώ

Το ίδιο ακριβώς μου έβγαζε και μένα, φαινόταν ότι δεν έχει σταλεί, ενώ ήταν ήδη 5 μέρες στην Ελλάδα.

 

Θα πρότεινα να πάρεις στο τηλ της εξυπηρέτησης πελατών που έχει στο site τους και να τους δώσεις το order number, εγώ με αυτό τον τρόπο έβγαλα άκρη σε 5 λεπτά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβαν για μενα το δεμα! Δεν το πηρα στα χερια να δω αν ειναι ολα οκ. Μου εστειλαν και Mail για εκπτωση σε μελλοντικη αγορα επειτα απο παραπονο δικο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες ερώτηση. Έκανα μία παραγγελία μέσω paypal ευτυχώς ένα ζευγάρι παπούτσια της μικρής. Τώρα παρατήρησα ότι δεν μου έχει στείλει τίποτε η reebok παρα μόνο η paypal. Το email επικοινωνίας είναι [email protected]. Να φανταστώ οτι εκ παραδρομής παρήγγειλα από το Αμερικάνικο? Τηλεφωνά δεν απαντανε email όυτε για την ώρα άλλα έστειλα χθες. Τι να κάνω? Αν έρθει απο Αμερική μπορει να πληρώσω τελωνείο κάνουν 14,99 usd. Αυτά πάντως κατι αλλα που είχα πάρει ηρθαν κανονικά με dhl. Παντως τοσο .... site δεν εχω ξαναματαδει . 13 δεκεμβρη η παρραγελια. Τι να κανω να προστατευτω μην χασουμε και τα ευρουλακια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες ερώτηση. Έκανα μία παραγγελία μέσω paypal ευτυχώς ένα ζευγάρι παπούτσια της μικρής. Τώρα παρατήρησα ότι δεν μου έχει στείλει τίποτε η reebok παρα μόνο η paypal. Το email επικοινωνίας είναι [email protected]. Να φανταστώ οτι εκ παραδρομής παρήγγειλα από το Αμερικάνικο? Τηλεφωνά δεν απαντανε email όυτε για την ώρα άλλα έστειλα χθες. Τι να κάνω? Αν έρθει απο Αμερική μπορει να πληρώσω τελωνείο κάνουν 14,99 usd. Αυτά πάντως κατι αλλα που είχα πάρει ηρθαν κανονικά με dhl. Παντως τοσο .... site δεν εχω ξαναματαδει . 13 δεκεμβρη η παρραγελια. Τι να κανω να προστατευτω μην χασουμε και τα ευρουλακια?

Δε θα σου στειλουν τιποτα διοτι δεν αποδεχθηκαν την πληρωμη ...ετσι σε λιγο θα αποδεσμευθει το ποσο μονο του.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...