Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Motorola Moto X Style 32GB White EU 176e [ΑΚΥΡΑ]


Red21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 338
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Το οτι δεν εχει στοκ ενα μαγαζι δεν σημαινει απολυτως τιποτα οταν σε αφηνει και το παραγγελνεις (δες public πχ που οταν δεν εχουν στοκ δεν μπορεις να βαλεις παραγγελια)...Σημαινει απλα πως θα παραλαβεις οταν ερθει νεο στοκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να διευκρινήσουμε δε, πως ακόμα και το υποτυπώδες πρόγραμμα διαχείρισης αποθήκης προσφέρει πολλούς τρόπους να ενημερώσει τον έμπορο όταν γίνεται παραγγελία ακόμα και εκτός ωραρίου καταστήματος. Θυμάμαι μάλιστα πριν κάποια χρόνια, είχα κάνει παραγγελία Σάββατο βράδυ ένα προϊόν (εκτός τεχνολογίας και σε κανονική τιμή) και ο μαγαζάτορας επικοινώνησε μαζί μου την Κυριακή το πρωί να με ενημερώσει για το λάθος στοκ που είχε περαστεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έβαλα το λινκ για να μπω στην ουσία του θέματος ή να κάνω εικασίες. Απλά ειπώθηκε ότι δεν το έβαλε out of stock και παρέθεσα ότι αυτό είχε γίνει, σύμφωνα με αυτό που παρατήρησε άλλο μέλος. Απλά για την πληρότητα της εικόνας. Τίποτα παραπέρα.

 

Θα παραλάβουν/δε θα παραλάβουν, υπομονή θέλει απλά. Πολλές από τις σελίδες που γράφονται σε τέτοιες περιπτώσεις είναι περιττά kb. Ο χρόνος θα δείξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά 99% είναι "λάθος" από αυτά που γίνονται επίτηδες.

Τυχαίνει χτες να χάλασε το κινητό μου και γι αυτό παρήγγειλα ένα, αλλιώς δεν θα έμπαινα καν στον κόπο.

Αν δεν το στείλουν, έχει φύγει αρνητική κριτική στο skroutz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά 99% είναι "λάθος" από αυτά που γίνονται επίτηδες.

Τυχαίνει χτες να χάλασε το κινητό μου και γι αυτό παρήγγειλα ένα, αλλιώς δεν θα έμπαινα καν στον κόπο.

Αν δεν το στείλουν, έχει φύγει αρνητική κριτική στο skroutz.

 

Μπορει να ειναι το κλασσικο ελληνικο "εγχειρημα" και τελος του χρονου να το κλεισει με το να βαρεσει πτωχευση και να ανοιξει αλλο, ετσι θα του μεινουν τα emails και ολα αυτα....Και φυσικα δεν θα τον νοιαξουν οι αρνητικες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μ'ενημέρωσαν ότι θα έχει διαθεσιμότητα σε κάνα μήνα...Αααα..Θα μου το στείλει μ' έναν κύριο παχουλό με λευκά γένια και κόκκινα ρούχα..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να το κατεβασαν 15 λεπτα μετα το τυπικο ανοιγμα που εχουν σαν καταστημα δεν πρεπει να ειχαν παρει πρεφα τι παιζει ολο το ΣΚ....ερχονται οι ακυρωσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να την ψαξει μεσω προμυθευτη του η αντιπροσωπιας αν μπορει να τα δωσει σε αυτη τη τιμη.....πρεπει να εχει καμια 1000αρα παραγγελιες αν κρινω απο τις εμφανισεις του θεματος!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...