Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Motorola Moto X Style 32GB White EU 176e [ΑΚΥΡΑ]


Red21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως ειλικρινα.....ανεξαρτητως του τι θα γινει θελω να δω τι θα κανουν μολις δουν τις παραγγελιες!!!! :cry:

 

Αν δεν τα στειλουν οι τυποι ειναι για χιλιαδες αρνητικες στο σκρουτζ......να κλεισουν πριν καν ανοιξουν!!!

 

Το εχουν αφησει τοσες ωρες και απο οτι καταλαβαινω εχουν σκοπο να το αφησουν και σημερα....για να παρουν τηλεφωνο αυριο να μας πουν συγνωμη παιδια λαθος!!! :shock:  :shock:

Δεν ειναι στο skroutz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 338
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παλι τα ιδια!!!

 

Κανονικοτατα ειναι στον τσιγκουνη!!! :-)

το κινητό λέω. Δεν νομίζω να δεχτεί το skroutz για προιον που δεν εχει στον κατάλογο του. Το χα πάθει με αλλο μαγαζι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσα να έχουν 20-30; παραπάνω δεν νομίζω.

 

και πολλά λές.εγώ έβαλα παραλαβή από κατάστημα αφού με βολεύει, για να τους τα χώσω από κοντά. και γω πιστεύω πιθανότητα να παραλάβουμε κάτω από 10%

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ειλικρινα.....ανεξαρτητως του τι θα γινει θελω να δω τι θα κανουν μολις δουν τις παραγγελιες!!!! :cry:

 

Αν δεν τα στειλουν οι τυποι ειναι για χιλιαδες αρνητικες στο σκρουτζ......να κλεισουν πριν καν ανοιξουν!!!

 

Το εχουν αφησει τοσες ωρες και απο οτι καταλαβαινω εχουν σκοπο να το αφησουν και σημερα....για να παρουν τηλεφωνο αυριο να μας πουν συγνωμη παιδια λαθος!!! :shock:  :shock:

 

Σιγα μην παρουν καμια 300αρια τηλεφωνα....Mass Cancellation Email :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είδα από το πρώτο ποστ το θέμα και δεν έκανα παραγγελία γιατί έφαγα ένα άκυρο με ένα tplink τις προαλλες από άλλο μαγαζί βέβαια..

Αλλά μιας και μαζευτηκαμε τόσοι ε είπα τι ψυχή έχει ένα άκυρο ακόμη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή θέλω να αλλάξω το παλιό κινητό και για να σας συμπαρασταθώ το παρήγγειλα.   :D

 

 

Εχω κρατήσει μερικά screenshots γιατί μπορεί να πέσουν μηνννννύσεις!!! :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δειτε το email λεει

 

Η κατάσταση της παραγγελίας σας είναι Επιβεβαιωμένο από τον αγοραστή

 

Δευτερα θα εχει Η κατασταση της παραγγελιας σας ειναι τον μπ@@€λο απο τον πωλητη :)

Το οτι υπαρχει τετοια κατασταση τς λεει ολα για για ακυρο πανηγυρικο που θα φαμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...