Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Motorola Moto X Style 32GB White EU 176e [ΑΚΥΡΑ]


Red21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περιπτωση για να παραλαβει κοσμος υπαρχει παντα.Το προβλημα ειναι οτι αν οι παραγγελιες ειναι περισσοτερες απο οσες μπορει να αντεξει το καταστημα απο πλευρας προμηθευτη κιολας,τοτε θα πεσουν και πολλα ακυρα.

Γιαυτο ακριβως και ανεφεραν πολλα παιδια παραπανω οτι κακως δεν εχει κατεβει απο το site η εν λογω προσφορα νωριτερα αν δεν υπαρχει στην ουσια αποθεμα.

Λογικα αυριο μεθαυριο θα υπαρξει η οποια ενημερωση και μακαρι να ειναι οντως θετικη αν και οσον αφορα καινουργιο καταστημα ψιλο χλωμο να γινει κατι τετοιο.Μερικοι μπορει να παραλαβουν αλλα ολοι δεν το νομιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 338
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μονη πιθανοτητα που βλεπω εγω να παραλαβουμε ειναι να κανει την κλασσικη απατη με τα κινητα...αγοραζει χωρις φπα λογω ΕΕ τα πουλαει 175 δεν αποδιδει τον ΦΠΑ κλεινει το μαγαζι και ειμαστε ολοι κερδισμενοι (εκτος απο τον Τσακαλωτο)

 

Δεν παιζει ενα τοσο μικρο μαγαζι να εχει φερει ποσοτητα αν τα εχει κανει εισαγωγη οποτε αφενος η τιμη αγορας δεν θα ειναι πολυ χαμηλη για να δικαιολογει της πωλησης και αφετερου δεν θα μπορεσει να παραδωσει πανω απο 8-10 κομματια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο πιθανό είναι να ρίξει σε όλους άκυρο διότι:

 

1)Πολύ χαμηλή τιμή 2)Δεν το έβαλε out of stock 3)Δεν παραγγείλαμε μόνο εμείς αλλά συν μερικές δεκάδες η και εκατοντάδες που διαβάζουν το θέμα (Επισκέπτες)

 

Φαίνεται πως το έκανε για διαφήμιση και ίσως για να πουλήσει προσωπικά στοιχεία.Εχει υποχρεωτικό το πεδίο συμπλήρωσης σταθερού τηλεφώνου και αν δεν κάνεις εγγραφή στο site δεν βγάζει την επιλογή αποστολής αντικαταβολή με courier.

 

Θα το καταλάβουμε σε λίγες ημέρες αν θα μας πάρουν στο σταθερό διαφημιστικές εταιρίες.Το σταθερό μου το έχω απόρρητο να μην εμφανίζεται στους καταλόγους.

 

Ο αριθμός εμφανίσεων ενός θέματος μετράει και για τους επισκέπτες σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο πιθανό είναι να ρίξει σε όλους άκυρο διότι:

 

1)Πολύ χαμηλή τιμή 2)Δεν το έβαλε out of stock 3)Δεν παραγγείλαμε μόνο εμείς αλλά συν μερικές δεκάδες η και εκατοντάδες που διαβάζουν το θέμα (Επισκέπτες)

 

Φαίνεται πως το έκανε για διαφήμιση και ίσως για να πουλήσει προσωπικά στοιχεία.Εχει υποχρεωτικό το πεδίο συμπλήρωσης σταθερού τηλεφώνου και αν δεν κάνεις εγγραφή στο site δεν βγάζει την επιλογή αποστολής αντικαταβολή με courier.

 

Θα το καταλάβουμε σε λίγες ημέρες αν θα μας πάρουν στο σταθερό διαφημιστικές εταιρίες.Το σταθερό μου το έχω απόρρητο να μην εμφανίζεται στους καταλόγους.

 

Ο αριθμός εμφανίσεων ενός θέματος μετράει και για τους επισκέπτες σωστά;

 

Βασικα εχει θεση για τηλεφωνο, εγω εβαλα κινητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό μου διέφυγε.Εμένα δεν μου το εμφάνιζε αυτό στο PC.Μήπως το εμφανίζει όταν κλικάρεις πάνω στο εικονίδιο με το σήμα η αν αφήσεις το ποντίκι πάνω του;Στην αρχή δεν το εμφάνιζε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ωχ...Άρα..μάλλον όσοι παραγγείλαμε μετά τις 4.30 μέσω κινητού και δεν είδαμε τη συγκεκριμένη ένδειξη,θα φάμε νόμιμο άκυρο..

Επεξ/σία από shamrock1404
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ...Άρα..μάλλον όσοι παραγγείλαμε μετά τις 3.30 μέσω κινητού και δεν είδαμε τη συγκεκριμένη ένδειξη,θα φάμε νόμιμο άκυρο..

 

Η προσφορά αναρτήθηκε εδώ στις 02:53.Εγώ παρήγγειλα την ίδια ημέρα το απόγευμα της Κυριακής αρκετές ώρες μετά που ήμουν σπίτι στο PC.Το screenshot πιο πάνω αναρτήθηκε 07+ το πρωί.Οπότε πως γνωρίζεις οτι εξαντλήθηκε στις 03:30;

 

Δύσκολο απο κινητό να γίνει παραγγελία τόσο γρήγορα,ήμουν και στην δουλειά χωρίς να έχω την άνεση χρόνου.Ακόμα και στο σπίτι να ήμουν στο PC πιθανόν να μην προλάβαινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...