Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Motorola Moto X Style 32GB White EU 176e [ΑΚΥΡΑ]


Red21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 338
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτο δεν ειναι δικαιολογια φιλε μου για να το αφησεις διαθεσιμο για παραγγελιες δυο μερες και δεν πρεπει να μενει ετσι!!!

 

Κανεις λαθος??

 

Οκ και τι επειδη ειναι ΣΚ δεν μπαινεις να δεις τι παραγγελιες εχεις ανα τακτα χρονικα διαστηματα και να το διορθωσεις??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εριξα μια αλλά

 

ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟΣ ΕΥΘΥΝΗΣ

Δεδομένης της φύσης και του όγκου του Διαδικτύου, υπό οποιεσδήποτε συνθήκες, συμπεριλαμβανομένης και της περίπτωσης αμέλειας, το mdstore.gr δεν ευθύνεται για οποιασδήποτε μορφής ζημία υποστεί ο χρήστης των σελίδων, υπηρεσιών, επιλογών και περιεχομένων του mdstore.gr. Τα περιεχόμενα του mdstore .gr παρέχονται οπως ακριβώς είναι χωρίς καμία εγγύηση ρητή ή τεκμαιρόμενη με οποιοδήποτε τρόπο, σχετικά με την εμπορευσιμότητα και την καταλληλότητα τους για συγκεκριμένο σκοπό. Οι χρήστες επισκέπτονται τις σελίδες περιεχομένου και υπηρεσιών με αποκλειστικά δική τους πρωτοβουλία και ευθύνη. Το mdstore.gr δεν παρέχει καμία ρητή εγγύηση, ότι οι σελίδες, οι υπηρεσίες, οι λειτουργίες, οι επιλογές και τα περιεχόμενα θα παρέχονται χωρίς διακοπή, χωρίς σφάλματα και ότι τα λάθη θα διορθώνονται. Επίσης το mdstore.gr δεν εγγυάται ότι το ίδιο ή οποιοδήποτε άλλο συνεργαζόμενο site ή οι εξυπηρετητές (servers) μέσω των οποίων αυτά τίθενται στη διάθεσή των χρηστών δεν περιέχουν "ιούς" ή άλλα επιζήμια συστατικά.

Σίγουρα νομίζουν οτι μπούρδα και αν γράψουν υπερβαίνει το νομο

 

 

Αν πέσουν άκυρα παρακαλούντε οι Μαρουσιώτες να διευθετήσουν το ζήτημα. Δίνεται αμοιβή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λολ

 

Κοίτα, το Redmi 3s ήταν η συμβατική "συνετή" επιλογή...δεν περίμενα σπουδαία πράγματα από την τοπική αγορά.

 

Έγιναν όμως προσφορές σε κινητά με προσόντα στον μόνο τομέα που μπορεί να με παρακινήσει να ξοδέψω παραπάνω χρήματα για κινητό...τη φωτογραφική...

 

...δεν υπολόγιζα ότι θα έφταναν ποτέ εντός βεληνεκούς, με συνήθεις τιμές πολλαπλάσιες από το ποσό που θα ήμουν πρόθυμος να ξοδέψω...

 

Κι από τις δύο επιπλέον παραγγελίες (με αντικαταβολή), του lumia 950 xl και του Motorola MotoX style, μόνο η πρώτη μετράει ουσιαστικά, γιατί γι αυτήν δεν ξέρουμε καθόλου τί θα γίνει...

 

Οπότε έχουμε το κινητό με τη καλή κάμερα σε WP και εκείνο με Android κι αυτή ήταν η λογική της παραγγελίας...το δίλημμα πρακτικά μπορεί να μην τεθεί όμως...

 

Από αυτή την άποψη, "καπάρωμα" έχουμε μόνο για το 950ΧΛ προς το παρόν.

έχεις ξεπαραδιαστεί αγαπητε... λθμια 950xl, moto x και redmi3s... θα χεις να δινεισ δωρα αν είναι ολοι συνεπεις φαντάζεσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξαναείπα καμιά 10αριά φορές....

 

μόνο το Xiaomi Redmi 3s Prime έχω πληρώσει κι αυτό "δεν το ένιωσα" επειδή αγοράστηκε με χρήματα από επιστροφή ελαττωματικής ταμπλέτας που είχε αγοραστεί τον περασμένο Ιούνιο...

 

Lumia - παραλαβή/πληρωμή σε κατάστημα

MotoX - αντικαταβολή (πιστεύω ΟΤΕ - ΑΝ σταλεί θα έχει ήδη κριθεί ποιό θα πάρω/κρατήσω).

 

Οπότε καθόλου δεν έχω ξεπαραδιαστεί...και το Xiaomi θα πωληθεί πάραυτα αν αποφασίσω τελικά να τα σκάσω για κάποιο από τα ακριβότερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξαναείπα καμιά 10αριά φορές....

 

μόνο το Xiaomi Redmi 3s Prime έχω πληρώσει κι αυτό "δεν το ένιωσα" επειδή αγοράστηκε με χρήματα από επιστροφή ελαττωματικής ταμπλέτας που είχε αγοραστεί τον περασμένο Ιούνιο...

 

Lumia - παραλαβή/πληρωμή σε κατάστημα

MotoX - αντικαταβολή (πιστεύω ΟΤΕ - ΑΝ σταλεί θα έχει ήδη κριθεί ποιό θα πάρω/κρατήσω).

 

Οπότε καθόλου δεν έχω ξεπαραδιαστεί...και το Xiaomi θα πωληθεί πάραυτα αν αποφασίσω τελικά να τα σκάσω για κάποιο από τα ακριβότερα...

με χιουμοριστική διάθεση στο είπα :-)\

 

Νομίζω πως θα κοιτάς μια την οθόνη του Lumia μια το store του MotoX και θα λες δεν γίνεται να βάλω το ένα μεσα στο άλλο γμτ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε αν δεν ήσουν εσύ να υπερασπίζεσαι στο 950xl ούτε αυτό θα είχα παραγγείλει...οπότε άσε τα αστειάκα...λέμε φέρεις ευθύνη στους ώμους σου...

χαχαχαχαχα

 

off topic έβλεπα videakia για το κινητο σημερα αλλά όλοι ήταν κακούλιδες. Αλλα τελικά μίλησα με μερικούς σε forum και με τιμή στα 199 όλοι με μια φωνή είπαν ότι αξίζει με τα μπούνια... τα review έγιναν με τιμή στα 500€, επίσης πήρα και το moto x... αν πάρω και το redmi κερνάω καφέ να κλάψουμε στα γέλια

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@vgiozo

καλα μην κοιτας μονο σπεκς, παιζει ρολο και το software διαχειρισης στο τελικο οπτικο αποτελεσμα. Με βαση αυτα, ναι η μονη ρεαλιστικη λυση για αξιοπρεπεις φωτος ειναι by far το 950xl,οπως ηταν και το 1020 παλιοτερα οταν ειχε μπει σε προσφορα, αν και κανενα τους δεν ξεπερνα το 808pureview.

 

Koίτα να δεις τώρα...

 

Κοιτάζω στο gsmarena συγκριτικά τος φωτογραφίες των δύο κινητών και μου φαίνεται πως το Motorola υπερέχει σημαντικά στα περισσότερα σημεία, σε ορισμένα ειδικά (όπως στον "τυράκι" πώς λέγεται δεν ξέρω και στα χαρτονομίσματα) κάνει το lumia να φαίνεται κατώτερης κατηγορίας...

http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=5&idPhone1=7263&idPhone2=7555&idPhone3=6849

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Koίτα να δεις τώρα...

 

Κοιτάζω στο gsmarena συγκριτικά τος φωτογραφίες των δύο κινητών και μου φαίνεται πως το Motorola υπερέχει σημαντικά στα περισσότερα σημεία, σε ορισμένα ειδικά (όπως στον "τυράκι" πώς λέγεται δεν ξέρω και στα χαρτονομίσματα) κάνει το lumia να φαίνεται κατώτερης κατηγορίας...

http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=5&idPhone1=7263&idPhone2=7555&idPhone3=6849

ελα μωρέ δεν θα κοιτάμε τις φωτο και με μεγενθυντικό φακό. Απο αυτό που έβαλες υπερέχει το motox αλλα σε γενική φωτογράφιση πιστευω είναι πολύ καλά και τα δυο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...