Προς το περιεχόμενο

Aλλαγή στο Nova GO και τη μετάδοση αγώνων Super League για όσους δεν βρίσκονται σε δίκτυο Forthnet


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είναι τραγικοί, όταν την υπηρεσία την δίνουν δωρεάν σε κινητά Κ σε ταμπλετ δεν θέλουν εσύ να στείλεις την εικόνα με το root κινητό σου στην τηλεόραση, τόσο απλό!

Ασχέτως πως υπάρχει τρόπος να το κάνεις.. Επίσης τόσο απλός..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 94
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

η γενική ποιότητα υπηρεσίας της Νοβάς είναι αντίστοιχη του πρωταθλήματος που καλύπτει.... 

΄το πρωταθλημα ειναι στην νοβα μεχρι το 2019

...με ποιότητα Hali Definition - ω πόσο θέλω να τους βάλω βέμβα στο Master τους να μην μείνει κολυμπυθρόξυλο με το θράσος να πασσάρουν τόσο συχνά για high definition κάτι που μοιάζει με PAL 16:9 1024x576 σε upscaled εκτέλεση προφανώς λόγω φτηνότερων Van - μα για στραβούς μας έχουν @%$^!!! και μέχρι πρότινος ζητάγανε και high definition διόδια για αυτό το χάλι να &^%& μέσ@!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...με ποιότητα Hali Definition - ω πόσο θέλω να τους βάλω βέμβα στο Master τους να μην μείνει κολυμπυθρόξυλο με το θράσος να πασσάρουν τόσο συχνά για high definition κάτι που μοιάζει με PAL 16:9 1024x576 σε upscaled εκτέλεση προφανώς λόγω φτηνότερων Van - μα για στραβούς μας έχουν @%$^!!! και μέχρι πρότινος ζητάγανε και high definition διόδια για αυτό το χάλι να &^%& μέσ@!!

δεν εχει σχεση με καναλια του εξωτερικου αλλα επειδη εχει λιγοτερα καναλια η νοβα το hd που εχει ειναι καλυτερο απο του οτε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει σχεση με καναλια του εξωτερικου αλλα επειδη εχει λιγοτερα καναλια η νοβα το hd που εχει ειναι καλυτερο απο του οτε 

 

δε με ενδιαφέρει τι κάνει ο πΟΤΕς αλλά η κοροϊδία του να παίζει κανάλι "HD" αγώνα σε HD κανάλι και να μην είναι ομάδες του πάτου της ΣούπερΝτούπερΛίγκας που έχουν καβατζωμένη και να βλέπω ότι η εικόνα πονάζει  "upscaled" και τα μάτια μου είναι καλά και αυτοί μου τα δείχνουν θολά ε νυσάφι - καλομάθαμε και με το υπερακριβής παραγωγής εγγλέζικο πρωτάθλημα βλέπεις αλλά μου ανάβει τα λαμπάκια το "καικαλάHD" που μοστράρουν για τα Sprotοκάναλα και είναι συνήθως, μούφα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...