Προς το περιεχόμενο

Steam Link 23.20€ (μαζί με μεταφορικά) απο Game.co.uk


fou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Αντε τωρα, ψαχνουμε και για powerline. Καμμια φτηνη και αξιοπιστη προταση απο χρηστη steamlink; (Malthador κ.α.)

 

Εγώ TP-Link έχω και είμαι ευχαριστημένος.

 

Παιδιά, στα €23,20 είναι κλεψιά το Steam Link γι' αυτά που προσφέρει. Αλλά σε κάθε περίπτωση να είστε προετοιμάσμενοι ότι θα χρειαστεί κάμποσο learning curve μέχρι να το κάνετε να δουλέψει σωστά.

 

 

Για streaming multimedia κάνει δουλειά?

 

Μπορείς να τρέξεις σχεδόν ότι θες (μέχρι και ολόκληρο το desktop σου), αλλά μόνο μέσα από το Steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21.99 ευρώ κι ένα νεφρό μεταφορικά.

xaxaxa σωστός.

Σε προηγούμενη προσφορά που είχα δοκιμάσει να το πάρω από steam μου έβγαλε αν δεν κάνω λάθος κοντά στα 25€ μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

΄Καλημέρα να ρωτήσω κάποιον που το έχει χρησιμοποιήσει ή ψάξει, είναι εύκολο αν έχω 2 pc με Steam στο ίδιο σπίτι και δίκτυο να τα εναλλάξω ή είναι μανούρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

΄Καλημέρα να ρωτήσω κάποιον που το έχει χρησιμοποιήσει ή ψάξει, είναι εύκολο αν έχω 2 pc με Steam στο ίδιο σπίτι και δίκτυο να τα εναλλάξω ή είναι μανούρα;

Και 25 πισί μπορείς να συνδέσεις. Όταν ξεκινάει επιλέγεις σε ποιο θα συνδεθείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που έχω περάσει στους τοίχους σε όλο το σπίτι ethernet, USB και HDMI καλώδια δεν το χρειάζομαι λογικά...

 

Η μήπως το χρειάζομαι σε αυτή την τιμή;  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω ολο το desktop σου κανεις stream κανονικα αν θες, το πηρα και εγω για την ευκολια, παιρνει και ds4 με buetooth οπως ειδα. Ενταξει περισσότερο couch co-op παιχνιδια θελω τα ΑΑΑ τα παιζω στο pc μου οποτε νομιζω θα κανει δουλεια.

 

Ειδικα σε αυτη την τιμη δεν υπαρχει κανενας λογος να μην το παρεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε δεν πάτε να χεστ.....

Ούστ

 

Το πήρα και εγώ τόσο καιρό το ήθελα thx TS και thx Malthador για την επιβεβαίωση και εγώ όπου κοίταγα έλεγε ότι με ασύρματα δεν παίζει καλά αλλά ότι με καλλώδιο είναι αρκετά καλά , και εγώ περισσότερο τις πλατφόρμες μου θέλω να παίζω :D

 

Άντε και ένα powerline , ξέρουμε αν υποστηρίζει τα νέα χειριστήρια του One S ?

 

Υ.Γ. 23,18 βγήκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...