Προς το περιεχόμενο

Netflix - Ελληνικοί υπότιτλοι


domus71

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 1/1/2020 στις 2:08 ΜΜ, Kadaz είπε

Δηλαδη αν εισαι ελληνας γερμανια, δε βλεπεις με ελληνικους υποτιτλους τιποτα?

Το θεμα ειναι οτι του δουλευε κανονικα για 1 χρονο+, και τωρα ξαφνικα του αφαιρεσαν ολους τους ελληνικους ενω εχει ακομα τουρκικους κλπ. 

Υπαρχει τροπος να το επαναφερει χωρις να τον μπλεξω με vpn? Εγω βλεπω κανονικα με ελληνικους απ το προφιλ του. 

edit: αλλαξα τη γλωσσα στο μενου απο αγγλικα σε ελληνικα κ εμφανησε κανονικα τους υποτιτλους. Εντομεταξυ στο support o αλλος μου λεγε οτι ειναι location restricted και δε μπορει να δει ελληνικους υποτιτλους με τιποτα. Οτι να ναι. 

Γενικά θα πάρει την τοποθεσία που είσαι απ' όσο ξέρω. Σωστά άλλαξες τη γλώσσα στα Ελληνικά και σου τους έβγαλε. Κι εγώ όταν είχα πάει διακοπές Ισπανία μου έβγαζε Ισπανικά ! :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • Απαντ. 965
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Με Αγγλικο λογαριασμο(εχω αλλαξει την γλωσσα σε Ελληνικα) δεν μπορω να δω καποιες σειρες με Ελληνικους υποτιτλους που με Ελληνικο λογαριασμο παιζουν κανονικα. 

Υπαρχει κατι που μπορω να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, lakosta είπε

Με Αγγλικο λογαριασμο(εχω αλλαξει την γλωσσα σε Ελληνικα) δεν μπορω να δω καποιες σειρες με Ελληνικους υποτιτλους που με Ελληνικο λογαριασμο παιζουν κανονικα. 

Υπαρχει κατι που μπορω να κανω?

Είσαι Αγγλία φαντάζομαι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, lakosta είπε

Όχι εγώ η ανηψια μου η οποία δημιούργησε λογαριασμό εκεί και γύρισε Ελλάδα

Θα πρέπει να κάνει αυτό

If you are moving to a new country where Netflix is available, there are only a few things to remember:

  • Monthly price, billing currency and available payment methods may vary by country.

  • You will continue to be billed in the currency of the country you signed up in.

  • If you wish to be billed in the currency of the country you moved to, just cancel your account, wait until the remainder of your month is over, and restart your account in your new country.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...