Προς το περιεχόμενο

Mini PC Pipo X1S - Z8300-2Gb-32Gb - 58 Euro @ Banggood [ΤΕΛΟΣ]


baskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν νομιζω να μπορουν να πουν το οτιδηποτε. προγραμμα αναπαραγωγης ειναι που φαινεται το προβλημα μου. δεν μπορουν να στηριχθουν οτι ειναι παρανομο λογισμικο. δεν τροποποιησα πχ τα windows.

 

edit. τροποποιησα το βιντεο κ εκοψα το κομμάτι που φαινεται ποιο plugin φορτωνει την ταινια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσα από το banggood απαντάν πολύ καθυστερημένα και προσπαθούν να κερδίσουν χρόνο, ρωτώντας πόσο είναι τα μεταφορικά της επιστροφής, πιθανές λύσεις διόρθωσης του pipo κλπ. 

 

Ανοίξτε case στο paypal και μάλιστα με Escalation ώστε να μην χάνεται πολύτιμος χρόνος. Έχουν 10 μέρες να απαντήσουν στο paypal. 

Μετά αποφασίζει το paypal τι θα γίνει. Ήδη πέρασαν 4 μέρες και δεν ανταποκρίθηκαν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το συμπερασμα ειναι οτι για να μειωσουν το κοστος κατασκευης χρησιμοποιουν υλικα της λουτσας που οσο αντεξουν

και τα ρομποτ συγκολισης μαλλον πινουν φραπε την ωρα των κολισεων:D

αρα η προσφορα δεν ηταν καν προσφορα αλλα η κανονικη τιμη, μη πουμε και παραπανω απο οσο αξιζει η ποιοτητα του!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη αν θυμαμαι καλα η συγκεκριμενη προσφορα ηταν προωθητικη ενεργεια της pipo 

 

εικαζω οτι ηταν λαμογια της pipo για να ξεφορτωθουν συγκεκριμενη πρoβληματικοτατη παρτιδα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατσε πρωτα να δουμε τι θα αποφανθει το paypal (κ το κοστος των μεταφορικων πισω για το pipo)

 

προσωπικα δεν ξαναβαζω μπελα στο κεφαλι μου με το συγκεκριμενο μηχανακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι σε αυτό στις κριτικές έχει τα ιδια τερτιπια με το δικό μας: random reboots..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα έγινε επιστροφή το πόσο  συν τα μεταφορικά (με Ελτα  συστημενο )χρειάζεται απλώς υπομονή και να συνεργαστείς με το αργο service του banggod , παντως απατεωνες δεν ειναι .

Το εστειλα 17 ιαν. αφου με ειχανε καμια βδομαδα σε αμυντικο παιχνιδι  :D , βαλε εκεινους τους drivers κανε video , ρωτα για εταιρεια  μεταφοαρας κλπ

 

τελος καλο αλλα ξανα απο κινεζοπιπ@  μακρυα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα έγινε επιστροφή το πόσο  συν τα μεταφορικά (με Ελτα  συστημενο )χρειάζεται απλώς υπομονή και να συνεργαστείς με το αργο service του banggod , παντως απατεωνες δεν ειναι .

Το εστειλα 17 ιαν. αφου με ειχανε καμια βδομαδα σε αμυντικο παιχνιδι  :D , βαλε εκεινους τους drivers κανε video , ρωτα για εταιρεια  μεταφοαρας κλπ

 

τελος καλο αλλα ξανα απο κινεζοπιπ@  μακρυα

 

ποσο σου κοστισε η επιστροφη?

 

στο καλυψανε το ποσο της επιστροφης η κανανε το κοροιδο?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον.. πουλανε τρελα οι κινεζοι. Τους ζητησα να μου στειλουν τον στοκ charger της pipo και μου ζητησαν video. τους το εστειλα κ σμρ μου απαντησαν οτι μπορουν να μου το στειλουν αλλα θα τον εχουν σε στοκ σε κανα 15μερο. οποτε μιλησα στο live chat τους, ρωτωντας τι στοκ εχουν και αν μπορουν να το στειλουν με τον στοκ pipo charger και το εχουν!

 

οποτε τους εστειλα ενα πολυ ωραιο email λεγοντας τους οτι αν δεν μου στειλουν τον stock pipo charger μεχρι τις 23/2 μαζι με tracking number, θα ανοιξω case στο paypal. Πραγμα που ετσι κ αλλιως θα κανω βεβαια για να εχω καλυμενο τον κωλο μου πριν ληξει η 3μηνη προθεσμια του paypal που μπορουμε να κανουμε open case.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...