Προς το περιεχόμενο

Θέμα με lg 23mp68vq


jobad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 2/9/2018 στις 7:24 ΜΜ, akoinonitos είπε

Παιδες καλησπερα , εγω μια dell p2717h και μου εχουν στειλει 3 αντικαταστασεις η μια ειχε ελεεινο bleeding και οι αλλες 2 εχουν ακριβως το ιδιο θεμα που περιγραφετε. Λετε να την κρατησω η να ξαναζητησω αντικατασταση μεχρι να μου στειλουν καποια της προκοπης, εχω τη μια με το bleeding και την αλλη με τις γραμμες στο πορτοκαλι και το μπλε και η διαφορα βγαζει ματια πραγμα που μου ειναι δυσκολο να το αποδεκτω.

Συγνωμη που γραφω σε λαθος θεμα.

δεν ξέρω για ποια χρήση την έχεις αλλα για να λές οτι φαίνεται είναι που είναι 27άρα σημαίνει οτι κάθεσαι και κοντά. Ή κάθεσαι πιο μακριά στο μέτρο+ οπου είναι και η λογική απόσταση ή πάρε 24άρι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 140
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, radiohead είπε

δεν ξέρω για ποια χρήση την έχεις αλλα για να λές οτι φαίνεται είναι που είναι 27άρα σημαίνει οτι κάθεσαι και κοντά. Ή κάθεσαι πιο μακριά στο μέτρο+ οπου είναι και η λογική απόσταση ή πάρε 24άρι :)

Γυρω στο μετρο καθομαι ,αλλα γτ το κανει μονο στο μπλε και στο πορτοκαλί ,και απο τις τεσσερεις που εχουν πεσει στα χερια μου το κανουν μονο οι δυο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα να κάνω μια ερώτηση; στην εν λόγω οθόνη έχω ένα θέμα.. Μου την βγάζει σαν συσκευή ήχου και δεν μου αναγνωρίζει καν το headset μου. 

Πατάει πάνω από το headset? Βέβαια συνδέοντας το headset ακούω μουσική κανονικά αλλά στο μικρόφωνο ακουγεται χάος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την ίδια οθόνη και αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα. 

Την πήγα στο service και ήμουν παρόν στον έλεγχο η οθόνη όντως δούλεψε κανονικά χωρίς κανένα πρόβλημα... την έχω δοκιμάσει σε τόσους υπολογιστές με διαφορετικά καλώδια και κάνει πάλι το ίδιο στα μπλε και πορτοκαλί χρώματα.... 

Δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 13/2/2018 στις 5:06 ΜΜ, PaRaNo1d είπε

Καλησπέρα να κάνω μια ερώτηση; στην εν λόγω οθόνη έχω ένα θέμα.. Μου την βγάζει σαν συσκευή ήχου και δεν μου αναγνωρίζει καν το headset μου. 

Πατάει πάνω από το headset? Βέβαια συνδέοντας το headset ακούω μουσική κανονικά αλλά στο μικρόφωνο ακουγεται χάος 

Δοκίμασε να την κάνεις disable και να ξαναπεράσεις drivers http://www.lg.com/gr/support/support-product/lg-23MP68VQ-P

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...