Προς το περιεχόμενο

Han Solo: A Star Wars Story


nickarmy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, FCastor είπε

Εχω ενημερωθει σχετικα με αυτον τι γινεται μετα το Phantom Menace απλα ειναι κατι που μου τραβηξε το ενδιαφερον που υπαρχει μεσα στην ταινια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 252
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αναφορά σε κείμενο

 Στο TLJ μιλάμε το σούργελο ερωτεύτηκε ένα ψυχοπαθή serial killer μέσα σε δυο βδομάδες ενώ τον έχει δει μια φορά όλη κι όλη κι αυτή τη φορά ήταν που πλακώθηκαν στις μπουνιές.

this. και αν ισχυει και το σποιλερ για το EP9

Spoiler

κανουν και παιδι μαζι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πρεμιέρα Πέμπτης, σε 175 αίθουσες 5.753 εισιτήρια δηλαδή 33 θεατές ανά αίθουσα. Για τις άλλες μέρες ας μη το πολυψειρίζουμε.

http://freecinema.gr/greek-box-office-solo-bombs/

Επεξ/σία από Vangelis_D9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
15 λεπτά πριν, Vangelis_D9 είπε

Πρεμιέρα Πέμπτης, σε 175 αίθουσες 5.753 εισιτήρια δηλαδή 33 θεατές ανά αίθουσα. Για τις άλλες μέρες ας μη το πολυψειρίζουμε.

http://freecinema.gr/greek-box-office-solo-bombs/

Πάρα πολύ ενδιαφέρουσα ανάλυση. Δεν τον μπορώ τον Φραγκούλη στον προφορικό λόγο, αλλά δεν μπορεί να μην του αναγνωρίσει κάποιος ότι ασχολείται σοβαρά με τον χώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Snoob είπε

Πάρα πολύ ενδιαφέρουσα ανάλυση. Δεν τον μπορώ τον Φραγκούλη στον προφορικό λόγο, αλλά δεν μπορεί να μην του αναγνωρίσει κάποιος ότι ασχολείται σοβαρά με τον χώρο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Fulgore είπε

Εγω παντως την ταινια θα την δω μονο και μονο επειδη βλεπω οτι υπαρχει μεσα(πολυ ή λιγο δεν ξερω)ο

πολυ κακο που το ξερεις αυτο, εγω δεν ειχα ιδεα και εμεινα παγωτο, καθως κανει και τα δικα του 

ηταν παρα πολυ δυνατο μην πω επικο το cameo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

πολυ κακο που το ξερεις αυτο, εγω δεν ειχα ιδεα και εμεινα παγωτο, καθως κανει και τα δικα του 

ηταν παρα πολυ δυνατο μην πω επικο το cameo

Δυο σελιδες πιο πισω αναφερθηκε μια κριτικη ενος μελους που αφορα spoilers(μεταξυ αυτων και το παραπανω ονομα)αλλα κανεις δεν μπηκε στον κοπο να κανει παρατηρηση για αυτο και ηταν αργα οταν το εφαγα το spoiler....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Fulgore είπε

Δυο σελιδες πιο πισω αναφερθηκε μια κριτικη ενος μελους που αφορα spoilers(μεταξυ αυτων και το παραπανω ονομα)αλλα κανεις δεν μπηκε στον κοπο να κανει παρατηρηση για αυτο και ηταν αργα οταν το εφαγα το spoiler....

Πιθανότατα γιατί σχεδόν κανείς δεν ενδιαφέρεται για την ταινία και άρα spoilers περί αυτής. Έχεις δίκιο πάντως ότι έπρεπε ο poster να το καλύψει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/5/2018 στις 12:47 ΜΜ, Snoob είπε

Πάρα πολύ ενδιαφέρουσα ανάλυση. Δεν τον μπορώ τον Φραγκούλη στον προφορικό λόγο, αλλά δεν μπορεί να μην του αναγνωρίσει κάποιος ότι ασχολείται σοβαρά με τον χώρο.

Ο Φραγκούλης συνεχίζει να μοιράζει πόνο, βάζει σήμερα ένα πολύ ενδιαφέρον βίντεο.

http://freecinema.gr/solo-a-crisis-story/

 

.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενδιαφέρον όντως. Δεν το ήξερα αυτό για τα presales του Solo, ότι ήταν υποτίθεται διπλάσια από το Black Panther και πλησίαζαν μάλιστα το Avengers Infinity War.

 

Επίσης, άκουσα καλά; Αυτό που όλοι θέλουμε είναι να γίνουν recast ο Luke, η Leia και ο Han και μετά το Episode IX να βγουν ταινίες για το τι συνέβη μετά το Return of the Jedi...; Uh... no.

Επεξ/σία από FCastor
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 hours ago, FCastor said:

Επίσης, άκουσα καλά; Αυτό που όλοι θέλουμε είναι να γίνουν recast ο Luke, η Leia και ο Han και μετά το Episode IX να βγουν ταινίες για το τι συνέβη μετά το Return of the Jedi...; Uh... no.

Εγώ έχω μια καλύτερη ιδέα, να γυρίσουν το Episode IX για την τιμή των όπλων και μετά να βγει η Disney και να πει «κάναμε λάθος που έγινε ditch το EU, κάνουμε ditch τα episodes VII, IIX και IX και επαναφέρουμε ως canon το EU».

Και μετά ξεκινάνε να βγάζουν μία ταινία το χρόνο αρχίζοντας από την New Republic Era.

Επεξ/σία από Malthador
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σκεφτεί κανείς ότι η ταινία στοίχισε $250μύρια, σύν άλλα $150μύρια για διαφήμιση, θα έπρεπε να έχουν οι κινηματογράφοι εισπράξεις σχεδόν $850-900μύρια για να είναι κερδοφόρα η ταινία. 

Δυστυχώς δεν έχουν εισπράξει ούτε το 1/3 😕 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετά τις pc ροζέ feminist υποπαραγωγές το ενδιαφέρον μου για το SW έχει εξανεμιστεί. Πρώτη φορά ταινία SW με αφήνει εντελώς αδιάφορο. Ούτε το σενάριο γνωρίζω, ούτε ποιοι παίζουν, ούτε μ' ενδιαφέρει να μάθω. Όταν διαβάζω στις ειδήσεις ότι για πρώτη φορά ταινία star wars θα έχει ζημίες καταλαβαίνω ότι όπως εγώ έτσι και ο κόσμος κουράστηκε από την παρδαλή ατζέντα, την υποβάθμιση της σειράς και το άρμεγμα.  Η μεγάλη επιτυχία των infinity war και deadpool το δείχνει ξεκάθαρα

Επεξ/σία από Skylined
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...