Προς το περιεχόμενο

Απλή ερώτηση χωρίς ίχνος ρατσισμού ( ειλικρινά)


normal40

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προς τον εκκινητή του νήματος. Οι αρχαίοι πρόγονοι θεωρούσαν Ελληνα όποιον είχε ελληνική παιδεία και δημοκρατικά ιδεώδη. Σε εσένα, με τέτοιες χρυσαυγουλιστικες ρητορικές που υιοθετείς, η παιδεία και τα ιδεώδη αυτά φαίνεται οτι απουσιάζουν παντελώς. Οπότε μήπως να αρχίσεις να αναθεωρείς  για την Ελληνικότητα της καταγωγής σου?

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι να μην βρεθείς καταλάθος σε κανένα όργιο με μαύρες και σπάσει το προφυλακτικό. Θα κλαις τον μελλοντικό γιο σου που θα έχει φυσικό μαύρισμα.

Δηλαδή είναι σίγουρο άμα πάω με μαύρη ότι θα βγει μαύρο; δεν νομίζω ρε φίλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς τον εκκινητή του νήματος. Οι αρχαίοι πρόγονοι θεωρούσαν Ελληνα όποιον είχε ελληνική παιδεία και δημοκρατικά ιδεώδη. Σε εσένα, με τέτοιες χρυσαυγουλιστικες ρητορικές που υιοθετείς, η παιδεία και τα ιδεώδη αυτά φαίνεται οτι απουσιάζουν παντελώς. Οπότε μήπως να αρχίσεις να αναθεωρείς για την Ελληνικότητα της καταγωγής σου?

100% Έλληνας φιλαράκι και λεγε ότι θες,από κωμόπολη δίπλα στη Θεσσαλονίκη και μάλιστα στην Τουρκοκρατία κατοικούσαν μόνο χριστιανοί.

 

Ψάξε καλύτερα για εσένα από που είσαι εγώ γνωρίζω άριστα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

100% Έλληνας φιλαράκι και λεγε ότι θες,από κωμόπολη δίπλα στη Θεσσαλονίκη και μάλιστα στην Τουρκοκρατία κατοικούσαν μόνο χριστιανοί.

 

Ψάξε καλύτερα για εσένα από που είσαι εγώ γνωρίζω άριστα.

χαχα. τραγικος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, αυτήν την παραμύθα σου την είπαν στα τσικό της χρυσής αυγής. Μάθε και την αλήθεια τώρα ότι είσαι προϊόν επιμειξίας, και τράβα κλάψε σε καμιά γωνιά διαβάζοντας το "ο αγών μου"

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, αυτήν την παραμύθα σου την είπαν στα τσικό της χρυσής αυγής. Μάθε και την αλήθεια τώρα ότι είσαι προϊόν επιμειξίας, και τράβα κλάψε σε καμιά γωνιά διαβάζοντας το "ο αγών μου"

Εσύ δεν είσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

100% Έλληνας φιλαράκι και λεγε ότι θες,από κωμόπολη δίπλα στη Θεσσαλονίκη και μάλιστα στην Τουρκοκρατία κατοικούσαν μόνο χριστιανοί.

 

Ψάξε καλύτερα για εσένα από που είσαι εγώ γνωρίζω άριστα.

Το χωριό σου ηταν και κέντρο της Ελλάδας κατά του aids τοτε και οι Τούρκοι/Βούλγαροι τιμητικα φορούσαν προφυλακτικά, το ξέχασες το κομμάτι αυτό. Το είδα στην τηλεόραση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:-D

Παρεμπιπτοντως οταν λες μαυρο, τι ειδος μαυρο εννοεις? Μελαψος η μαυρος οπως οι αφρικανοι?

Σωστη ερώτηση, εννοώ αραπας, negro, όχι μαύρους που έχουμε στον ευοσμο Θεσσαλονίκης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χωριό σου ηταν και κέντρο της Ελλάδας κατά του aids τοτε και οι Τούρκοι/Βούλγαροι τιμητικα φορούσαν προφυλακτικά, το ξέχασες το κομμάτι αυτό. Το είδα στην τηλεόραση.

Σε απάντησα κουκλε, ο γάτος μου γεννήθηκε σε σταυλο, είναι άλογο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...