Προς το περιεχόμενο

Men's PU Leather Short Plaid Soft Surface Matte Wallet 0.28€ [ΑΚΥΡΑ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κ εμένα το έστειλαν ενώ με είχαν κάνει refund (1 κομμάτι είχα πάρει). Απλά κάποιο λογιστικό πρόβλημα θα έχουν γιατί μου έχει συμβεί ξανά απο το banggood αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Σήμερα το παρέλαβα. Είχα παραγγείλει 1 τεμάχιο και τους είχα ζητήσει (στο γνωστό e-mail που έστειλαν) να το στείλουν όταν θα έχουν στοκ. Το έστειλαν 01/03 και μου ήρθε σήμερα (Κρήτη). 

 

Δεν είναι άσχημο (κάνει και 0,28 ευρά...). Άντε, να αλλάξουμε τις ταυτότητες να βάλουμε την καινούρια στη θήκη που έχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ιδιο πορτοφολι αυτη την στιγμη εχει σχεδον 8€.. Και promo να ηταν η τιμη των 0,28€ μιλαμε για απιστευτο κερδος.

 

 

ps

Ακομα περιμενω το ενα που τελικα εστειλαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηρθε και σε μενα ενα κομματι.

σαν κανονικο πορτοφολι ειναι στο παχος (νομιζα οτι ειναι πολυ λεπτο μονο για καρτες)

για τα λεφτα που το πηραμε τζαμπα ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οσοι δεν ακυρωθηκατε, πηρατε αυτο το "δωρακι" καλο/κακο ο,τι και αν ειναι! Μεγεια σας! Χαιρομαστε και εμεις γι αυτο

.

Οι υπολοιποι που ακυρωθηκαμε κερδισαμε ως δωρακι την εμπειρια μας για την  σοβαροτητα (ή μη) του μαγαζιου. Απο τοτε δεν εχω ψωνισει τιποτα απο αυτους, βρηκαν αλλο δρομο και άλλα κινεζομαγαζα που ειναι σοβαροτερα τελικα, τα ευρω που ειναι στις καρτες. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι δεν ακυρωθηκατε, πηρατε αυτο το "δωρακι" καλο/κακο ο,τι και αν ειναι! Μεγεια σας! Χαιρομαστε και εμεις γι αυτο

.

Οι υπολοιποι που ακυρωθηκαμε κερδισαμε ως δωρακι την εμπειρια μας για την σοβαροτητα (ή μη) του μαγαζιου. Απο τοτε δεν εχω ψωνισει τιποτα απο αυτους, βρηκαν αλλο δρομο και άλλα κινεζομαγαζα που ειναι σοβαροτερα τελικα, τα ευρω που ειναι στις καρτες. :)

Έτσι είναι δυστυχώς, δεν είναι για το ποσό, αλλά η όλη εμπειρία δεν μου άφησε και τις καλύτερες εντυπώσεις. Η αλήθεια είναι ότι έχω στραβώσει κι εγώ από τότε.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το θεωρώ αξιόπιστο κατάστημα. Αρκετές φορές χρειάστηκα βοήθεια απαντάνε γρήγορα με έχουν στείλει 3 φορές ξανά το ίδιο προϊόν λόγο προβλήματος του προηγούμενου η επειδή έλειπε πχ ένα αξεσουάρ η επειδή άργησε να έρθει το δέμα. Μαζί με το gearbest από τα καλύτερα κινέζικα καταστήματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το πρωί παρέλαβα και εγώ το πορτοφολάκι.Με είχαν ρωτήσει τότε αν ήθελα να ακυρώσω ή να περιμένω μέχρι το Μάρτιο και τους είχα γράψει ότι θα περιμένω να μου το στείλουν όταν θα έχουν διαθεσιμότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το πηρα και εγω, δεν εινα καφε / προς πρασινο/κιτρινο φερνει αλλα για 0.28 μια χαρα , backup πορτοφολι :)

 

edit: εγω πρωτη φορα αγορασα και απο 5(νομιζω) που ζητησα μου εστειλαν ενα τελικα

Επεξ/σία από sotiriadisc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...