Προς το περιεχόμενο

S7/S7 edge nougat


mgee

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Α ρε Samsung. Τι να τις κάνουμε τις αναβαθμίσεις αν τις παίρνουμε και είναι έτσι?

Τόσα προβλήματα, έχει βγει κανείς να πει ότι το γνωρίζει και ότι θα διορθωθούν με μελλοντικά updates? H απλά την έβγαλαν έτσι και την αφήνουν στη μοίρα της?
Αν είναι να είναι έτσι οι αναβαθμίσεις να μου λείπει. Καλύτερα να μας άφηναν στην 6.0.1 που ήταν κομμένη και ραμμένη πάνω στο τηλέφωνο και απροβλημάτιστη.


Όχι τίποτα, αλλά σε διάφορα VS που υπάρχουν κατά καιρούς ανάμεσα σε Samsung και Apple πχ, λένε όλοι "μα και το Samsung θα πάρει αναβαθμίσεις για 2 χρόνια ακόμα". Χαίρω πολύ αν είναι έτσι οι αναβαθμίσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 159
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γεια σας παιδιά είναι κάτοχος Samsung s7 όταν πήρα το κινητό δεν είχα κανένα θέμα με το android 6 όταν έκανε την αναβάθμιση σε 7 nougat μετα απο λίγο καιρό παρατήρησα να χάνεται ο ήχος πχ στο YouTube σε μουσική του κινητού ακόμη κ όταν κάποιος με παίρνει τηλ... όταν συνδέω ακουστικά έχω κανονικά φωνή.... αν το κλείσω κάποιες φορές επανέρχεται κανονικά ο ήχος κ δεν υπάρχει θέμα μπορεί κ για όλη την μέρα.... Αλλά την άλλη μέρα παλι το ίδιο πρόβλημα έκανα ένα hard reset Αλλά τσάμπα το έκανα το πρόβλημα δεν λύθηκε... αν κάποιος έχει κάποια λύση ας μου πει Ευχαριστώ κ τον προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα  το δικο μου (S7 - S7 Edge) το πειρα στην τελευταια εκδοση (Κυπρου) 6.0.1 Δεκεμβριου και ησυχασα κανενα προβλημα ουτε και θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι να ναι.. Ενώ το είχα ένα μήνα μια χαρά όλα με nougat, ξαφνικά άρχισε laggarei , γράφω μήνυμα σε μια εφαρμογή και κάνει πόση ώρα να τα γράφει, πατάω το κουμπί να βγω τελείως έξω κ μένει το πληκτρολόγιο 3 δεύτερα τουλάχιστον κολλημένο στην οθόνη.. ώρα θα πράγματα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις μου ήρθε firmware update 175ΜΒ.

Το πρώτο που θα δοκιμάσω καταρχήν είναι αν δουλεύει το gmail που μου το είχε αχρηστεύσει η αναβάθμιση σε nougat.

Update: Μου διόρθωσε το πρόβλημα που είχα με το Gmail Και δεν συγχρόνιζε αυτόματα.

Μπράβο σο φαρ :P

Επεξ/σία από petran91
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμενα με S6 κολλαγε πολυ οταν του εβαλα καποια apps για status και notification bar.μολις τα εσβησα μια χαρα.βεβαια σαν την 6.01 δεν ειναι.τωρα αν βγει καποιο update δεν ξερω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...