Προς το περιεχόμενο

Days Gone [PS4]


Θανος Δρακος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 523
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, Πανος999 είπε

Μια απ τα ιδια.. Το εχω ξεχωρισει απ το πρωτο τρειλερ κ το περιμενω πως κ πως.. 

Μακαρι να μας δικαιωσει!! 

Ναι οντως εκεινο το πρωτο τραιλερ ητανε τοσο καλο που λεω ενταξει δεν παει αλλο τοσες παιχνιδαρες εχει το ps4 θα βγει και αυτο οποτε ειναι καιρος να τσιμπησω κονσολα. Στο ιντερνετ που βρηκα λεει 22 φεβρουαριου 19 για release η εχει φαει κανα delay και δεν το προσεξα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, icenex είπε

Εντωμεταξυ καιρο ηθελα να παρω ps απο την εποχη του 3 τοτε με το last of us. Και το παιχνιδι αυτο μαζι με τα αλλα exclusive επη με επεισε μετα απο τοσα χρονια να τσιμπησω κονσολα. Ελπιζω μην φαμε καμια πατατα στο τελος αν και ερχονται κ αλλες παιχνιδαρες απλα εχω μεγαλες προσδοκιες απο αυτο το παιχνιδι.

ξεκινα τις αλλες παιχνιδαρες που εχουν πεσει αρκετα σε τιμη μεχρι στιγμης και μεχρι να τις τελειωσεις θα χουμε φτασει Φλεβαρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κάποιο μεγάλο site είχα διαβάσει ότι έπαιξαν δοκιμαστικό build και έπασχε από ασθένεια Ubisoftίτιδα : μονότονο, επανάληψη αποστολών, ανούσιος ανοιχτός κόσμος.

Να τονίσουμε ότι πρώτη φορά το bend studio κάνει τίτλο για σταθερή κονσόλα και αν βασιστούμε στην Ready at Dawn (The Order 1886) που ήταν αντίστοιχη περίπτωση, το αποτέλεσμα το ξέρετε οι περισσότεροι. Μακάρι βέβαια να είναι η εξαίρεση, αν και με Anthem + Metro Exodus να βγαίνουν ίδια μέρα, δεν ξέρω κατά πόσο θα καταφέρει να τραβήξει κόσμο, πέρα από πολύ συγκεκριμένο κοινό..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 7/9/2018 στις 1:52 ΜΜ, Alastor192 είπε

ξεκινα τις αλλες παιχνιδαρες που εχουν πεσει αρκετα σε τιμη μεχρι στιγμης και μεχρι να τις τελειωσεις θα χουμε φτασει Φλεβαρη

Την εχω την κονσολα κανα χρονο πλατινα στο last of us, shadow of colossus, uncharted 1,2, αυτα τα ηθελα να τα παρω σερι μεχρι το 4 και το lost legacy αλλα βαρεθηκα και μετα πηρα το horizon και κολλησα εκει το εκανα πλατινα, και τωρα επιασα το infamous second son και μετα μαλλον θα πιασω παλι το Uncharted η κανα ratchet. εχω και το bloodborne ακομη σε ζελατινα, οταν με καλο τελειωσω αυτα θα τσιμπησω και το god of war που λογικα μεχρι τοτε θα εχει πεσει η τιμη του.Εχω και το pc που κολλαω με παιχνιδια εκει και αυτος ειναι ο λογος που εχω τελειωσει λιγους τιτλους περα απο το γεγονος οτι μου αρεσει να τα ψαχνω και κανω ολα εξου και οι πλατινες στα τελειωμενα παιχνιδια.

 

Στις 7/9/2018 στις 2:15 ΜΜ, JohnVani18 είπε

Σε κάποιο μεγάλο site είχα διαβάσει ότι έπαιξαν δοκιμαστικό build και έπασχε από ασθένεια Ubisoftίτιδα : μονότονο, επανάληψη αποστολών, ανούσιος ανοιχτός κόσμος.

Να τονίσουμε ότι πρώτη φορά το bend studio κάνει τίτλο για σταθερή κονσόλα και αν βασιστούμε στην Ready at Dawn (The Order 1886) που ήταν αντίστοιχη περίπτωση, το αποτέλεσμα το ξέρετε οι περισσότεροι. Μακάρι βέβαια να είναι η εξαίρεση, αν και με Anthem + Metro Exodus να βγαίνουν ίδια μέρα, δεν ξέρω κατά πόσο θα καταφέρει να τραβήξει κόσμο, πέρα από πολύ συγκεκριμένο κοινό..

ΛΙγο πολυ ολα τα Open world για να γεμισουν τον κοσμο βαζουν επαναλαμβανομενα πραγματα ακομη και αποστολες που μοιαζουν μεταξυ τους ελπιζω ομως να μην ειναι οπως λες στο επιπεδο ubisoft και να ειναι απλα λαθος φημη.Παντως το να με κυνηγανε οι ορδες απο ζομπι και να εχω στησει παγιδες κτλ ετσι οπως το εχω δει ειναι κατι που θελω να παιξω ασχετως ολα τα υπολοιπα.

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Γτ φοβαμαι για το παιχνιδι ρε παιδια?? Πολυ βιντεο παιζει κ μου κανει οτι προσπαθει να κερδισει(κτ που εχει κανει!)κοσμο με τον ενθουσιασμό κ την αναμονη.. Προπαραγγελιες κλπ.. Για να δουμε.. Πραγματικα θελω να δω τι θα παιξει! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε αφου θα εχει μπουσα-chopper-dirt bike κωλοφτιαγμενη με νιτρομπουκαλα θα το κανω preorder 😂

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρά τα 'προβλήματα' που φαίνεται να έχει όσο πάει αρχίζει να μου αρέσει περισσότερο, ελπίζω να την κάνει τελικά την έκπληξη.

Για day one αγορά πάντως δεν νομίζω.. :P

Επεξ/σία από aggelos87
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εμένα μου φέρνει κάτι σε Far Cry το τελευταίο τρέϊλερ - προχωράς, σκοτώνεις αυτούς που σου επιτίθενται, φτάνεις σε έναν σταθμό και τον κατακτάς για να σου ανοίξει μεγαλύτερη περιοχή και ενδιάμεσα φαντάζομαι κάνεις και καμία αποστολή. Δε λέω, μ'αρέσει το Far cry και αν αυτό πετύχει την ατμόσφαιρα μπορεί να είναι πολύ καλό. Γενικά δεν το συμπάθησα στην αρχή, νόμιζα θα είναι ένα απλό shooter, τώρα σαν να μου κίνησε το ενδιαφέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...