Προς το περιεχόμενο

Days Gone [PS4]


Θανος Δρακος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα games ερχονται παντα νωριτερα κυριως για να φυγουν οι παραγγελιες εξ αποστασεως στην ωρα τους.

Γιαυτο και αρκετα σκρουτζομαγαζα ανεκαθεν εφερναν τα παιχνιδια μια ή και παραπανω μερες νωριτερα.

Οπως και να εχει θα μαθουμε σε λιγες ωρες με τα πρωτα reviews για να ξερουμε τι να περιμενουμε.

Χτες παντως που το ειδα σε stream που το επαιζε καποιος το shooting του δεν με ενθουσιασε καθολου,ενω οπτικα ειναι ομορφο το παιχνιδι(ειδικα οταν εισαι πανω στην μηχανη).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 523
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, Mr_Terror είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

 

Μολις μου την εστειλε φιλος.

Τι θα επρεπε να δουμε?

Και μου αρεσει που πολλοι το σνομπαρατε το παιχνιδι και ξαφνικα θελετε να το παιξετε πριν την κυκλοφορια του?

Εγω δυστυχως λογω χρονου και αναποδιων θα το παρω-παιξω μολις τελειωσω το god of war οποτε θα παρακαλεσω να βαζετε σποιλερ σε θεματα στορυ οσοι το παρετε το παιχνιδι day one.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, icenex είπε

Τι θα επρεπε να δουμε?

Έλα ντε, προφανώς κάτι σε θηλυκό :D Τελικά ίσως προλάβω να παίξω το απόγευμα άμα ποτε γίνει το τεράστιο update ffs.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετριες οι εντυπωσεις για την την ωρα, τουλαχιστον για τα standarts που εχουν θεσει σε αυτη τη γενια τα sony exclusives.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν διαρκεια ειναι μεγαλο.Σιγουρα ομως οι τωρινες βαθμολογιες και η μεγαλη διαρκεια μαλλον θα αποτρεψουν μερικους να ασχοληθουν μαζι του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, firepc είπε

lets be real, το game ειναι για 5 αντε βαρια για 6

Για πες περισσοτερες εντυπωσεις αφου το τελειωσες.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, icenex είπε

Τι θα επρεπε να δουμε?

Και μου αρεσει που πολλοι το σνομπαρατε το παιχνιδι και ξαφνικα θελετε να το παιξετε πριν την κυκλοφορια του?

Εγω δυστυχως λογω χρονου και αναποδιων θα το παρω-παιξω μολις τελειωσω το god of war οποτε θα παρακαλεσω να βαζετε σποιλερ σε θεματα στορυ οσοι το παρετε το παιχνιδι day one.

φιλος καταφερε να εχει σημερα το παιχνιδι και ανεβασα φωτο.Φαινεται κατι πειραξα και το λινκ δεν φορτωνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, PDS13 είπε

Για πες περισσοτερες εντυπωσεις αφου το επαιξες.

αδερφε και με κλειστα ματια μπορω να σου πω τι αξιζει το καθε game

Τα Ελληνικα site αν δειτε του βαλαν ολα 8 (οπως βαζουν σε ολα τα games δλδ, αφου ειναι ο πιο safe βαθμος)

Αν τολμουσαν να του βαλουν πιο κατω, ξερουν πολυ καλα οτι δεν θα ξαναδουν κλειδακι ουτε στον υπνο τους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, firepc είπε

αδερφε και με κλειστα ματια μπορω να σου πω τι αξιζει το καθε game

Τα Ελληνικα site αν δειτε του βαλαν ολα 8 (οπως βαζουν σε ολα τα games δλδ, αφου ειναι ο πιο safe βαθμος)

Αν τολμουσαν να του βαλουν πιο κατω, ξερουν πολυ καλα οτι δεν θα ξαναδουν κλειδακι ουτε στον υπνο τους

Α οκ, οποτε ειναι wishful thinking, η τελος παντων επιθυμια σου. Ειναι κατι διαφορετικο αυτο.

Το παιχνιδι ειναι ενα average 7αρι, oτι βγαζει το metacritic.

ΥΓ. Δεν δουλευουν ετσι τα ''κλειδακια''. Και 0 να βαλεις παλι θα τα εχεις.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...