Προς το περιεχόμενο

Lexman Powerbank 10.000mah 8.90€ απο leroy merlin [ΤΕΛΟΣ]


iaiwannis2005

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 251
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πειραιως αυτα;

Ναι ξέχασα να το γράψω, ήμουν κοντά και είπα να δοκιμάσω τη τύχη μου :)

Πάντως μου φαίνεται ποιο ελαφρύ απο το αντίστοιχο xiaomi, ίσως κάνω λάθος γιατί αυτή τη στιγμή δεν το έχω εύκαιρο να το συγκρίνω, κλασικά κάποιος το έχει καβαντζώσει πάλι  :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ευχαριστήσω το μέλος spy94 που είδε ότι ήθελα αλλά ειμαι μακριά και προσφέρθηκε να μου στείλει. Ευτυχώς βολεύτηκα αλλιώς και δεν χρειάζεται να μπει στον κόπο αλλά η χειρονομία μετράει και μπραβο του.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν και στο κατάστημα Λάρισας όπου τα είδα χθες και μάλλον έκανα χαζομάρα που δεν πήρα (πάντα είχε αρκετά)

Το βλέπω τώρα να είναι με κάποια ψιλό πατεντα επάνω στο ποδήλατο με ένα xiaomi led επάνω για τα βραδάκια ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω είχα πάρει μια λάμπα οικονομίας lexman για το υπνοδωμάτιό μου (πάνω από το κρεβάτι μου)

 

Αυτή με σβηστό φως την νύχτα στο απόλυτο σκοτάδι έκανε μια μικρή λάμψη ανα 2-3 λεπτά (κατι σαν flash)

 

Προφανώς μάζευε ένα απειρο-ελάχιστο επαγωγικό ρεύμα .

 

Με άλλη μάρκα δεν είχα τέτοια θέματα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή με σβηστό φως την νύχτα στο απόλυτο σκοτάδι έκανε μια μικρή λάμψη ανα 2-3 λεπτά (κατι σαν flash)

 

Προφανώς μάζευε ένα απειρο-ελάχιστο επαγωγικό ρεύμα .

 

Με άλλη μάρκα δεν είχα τέτοια θέματα....

Παρόμοιο θέμα είχα με επώνυμη λάμπα Sylvania ενώ με άλλες που χρησιμοποίησα μετά δεν παρουσίασαν κάτι ανάλογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόμοιο θέμα είχα με επώνυμη λάμπα Sylvania ενώ με άλλες που χρησιμοποίησα μετά δεν παρουσίασαν κάτι ανάλογο.

Δεν τη λες και καλή μάρκα την Sylvania...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τη λες και καλή μάρκα την Sylvania...

Τότε ήταν και οι λάμπες κατασκευάζονταν στην Αγγλία. Μετά έπεσαν σε ποιότητα και σε τιμή όταν έγιναν made in India ή κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...