Προς το περιεχόμενο

ps4 slim 1TB + horizon zero dawn + ps plus 90 days 299€ [ΞΑΝΑ]


logistoulis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από αύριο και στον Γερμανό η συγκεκριμένη προσφορά. Σε συνδυασμό με το 20% επιστροφή από Eurobank, βγαίνει περίπου 239€ αν δεν κάνω λάθος. Τώρα μάλιστα.. :)

 

Θα υπάρχει όμως ή θα είναι εξαρχής εξαντλημένο όπως συμβαίνει στο 90% των "προσφορών" από Γερμανό ? :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 122
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χωρίς να θέλω να βγω off topic, δεν είναι 239 παιδιά. 299 θα πληρώσετε πάλι, απλά αυτά τα 60 θα μπουν σε ένα ηλεκτρονικό πορτοφόλι για να τα ξοδέψετε κάπου αλλου. Ποτέ δεν θα τα πάρετε στα χέρια σας τα 60 ευρώ.

 

On topic, γνωρίζει κανείς από κωτσόβολο αν γίνονται δόσεις με χρεωστική?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

On topic, γνωρίζει κανείς από κωτσόβολο αν γίνονται δόσεις με χρεωστική

 

 

 

η χρεωστικη σαν καρτα δεν παιρνει δοσεις πουθενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ναι, πρακτικά δεν τα έχεις.. αλλά τα 60€ που μαζεύεις, κάνε τα βενζίνη ξέρω γω σε άλλο κατάστημα. Το θέμα είναι πως δεν τα χάνεις.. οπότε νομίζω αξίζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η χρεωστικη σαν καρτα δεν παιρνει δοσεις πουθενα

Μόλις μπήκα στους τρόπους πληρωμής και λέει εξόφληση μέσω χρεωστικής ή πιστωτικής με δόσεις. Λογικά γίνεται, κρίμα που δεν μπορώ να πάρω τηλέφωνο να ρωτήσω για να σιγουρευτώ.

 

EDIT: Τελικά νομίζω έχεις δίκιο, άκυρο. Κρίμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά πρέπει να καθορίζεται από την αντιπροσωπεία, άρα όλα​ τα μεγάλα μαγαζιά λογικά θα το βγάλουν

 

Ο κωτσος πρέπει να έχει τα περισσότερα κομμάτια

 

Αλλά δε ξέρω πόσες μέρες θα το κρατήσουν, αν δηλαδή θα πάει μέχρι να φύγουν όσα έχουν ή απλά για κάποιες μέρες

 

Από την άλλη δε νομίζω να ορμηξουν και πολλοί με τα μούτρα, καλή τιμουλα είναι τίμια, αλλά δεν είναι να σκίζεις και τα ρούχα σου.

 

Για όποιον σκέφτεται να πάρει τη κονσόλα όπως εγώ είναι καλή ευκαιρία, αλλά να τρέξεις να τη πάρεις για τη χαρά της προσφοράς δε νομίζω..

 

Αν ήταν στα 280-270 ναι θα ήταν σούπερ προσφορά, τώρα είναι απλά καλή, το βασικό κέρδος είναι το δωρεάν φρέσκο παιχνίδι που δύσκολα βρίσκεις φθηνά (πόσο μάλλον τζάμπα) λίγες μέρες μετά τη κυκλοφορία του.

 

Αλλά είναι αξιόλογος τίτλος, οπότε γιατί όχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...