Προς το περιεχόμενο

ps4 slim 1TB + horizon zero dawn + ps plus 90 days 299€ [ΞΑΝΑ]


logistoulis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σαν σκετη κονσολα, η αντε με δευτερο χειριστηριο πιστευω θα παιξει καποια προσφορα.

μακαρι αλλα μην ξεχνας τα χριστουγεννα τα χτυπησαν πανω απο 300 και πακετα της πλακας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε όσους πήραν το bundle:

  • το game έχει και σε εσάς Ιταλικό artwork? Περίμενα Αγγλικό αν όχι (και) Ελληνικό.
  • τις 90 μέρες PS+ που ακριβώς τις βρίσκουμε? Που είναι ο κωδικός που θα κάνουμε redeem?
Ιταλικό artwork? Πού;

 

Μέσα στο κουτί της κονσόλας πάντως έχει κάρτα με κωδικό για plus

 

Βάλε αρχικά τις 14 μέρες trial και μετά κάνε redeem το κωδικό στο store ώστε να έχεις 3.5 μήνες συνολικά plus

 

Θα έχεις και μεγαλύτερες εκπτώσεις σε digital τίτλους γιατί αυτή τη στιγμή παίζουν πολύ καλές εκπτώσεις στο store

 

Όποιος πάρει κονσόλα αυτές τις μέρες μπορεί να στοκαρει αρκετούς ΑΑΑ τίτλους να παίζει τον επόμενο καιρό αφού έχει πολύ φθηνά πραγματα, οπότε πέρα από τη προσφορά της κονσόλας είναι γενικά καλή εποχή για όποιον θέλει PS4 και σκοπεύει να παίξει exclusive τίτλους

 

Δείτε και ψηθειτε

 

http://www.gameshopper.gr/item/13070-ananeothikan-oi-prosfores-sto-playstation-store

 

Εγω πρόλαβα και τη λάθος τιμή το ffxv στα 14€ πριν το διορθώσουν :P

 

Με κάνα 50αρικο επιπλέον σίγουρα μπορείς να πάρεις 3 καλά παιχνίδια πέρα από το horizon που είναι πολύ καινούριο για έκπτωση και αν ξοδέψεις τουλάχιστον 50€ σου δίνουν άλλα 10€ τον άλλο μήνα δώρο στο πορτοφόλι σου

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μακαρι αλλα μην ξεχνας τα χριστουγεννα τα χτυπησαν πανω απο 300 και πακετα της πλακας.

Στα black friday πήρα slim d chassis 1tb με δεύτερο χειριστήριο στα 249€ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι χαλάστηκα τόσο έτσι ώστε να το πουλήσω σε φίλο :/

Μόνο σε εμένα έκατσε το λαχείο?

εμένα πίσω γράφει αγγλικά, ελληνικά και εβραϊκά (? νομίζω εβραϊκά) 

 

έχει πιο συμπτυγμένο το κείμενο για να χωράει και τις 3 γλώσσες, αλλά τα ίδια λέει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι χαλάστηκα τόσο έτσι ώστε να το πουλήσω σε φίλο :/

Μόνο σε εμένα έκατσε το λαχείο?

Απο που εγινε η αγορα?Ειχες δικαιωμα επιστροφης φυσικα αν δεν στο ειπε το καταστημα ή δεν το εγραφε και εννοειται οτι το παιχνιδι δεν ειναι στα Ιταλικα.

Απο Κωτσοβολο εγινε η αγορα?

 

Εχω το Killzone Shadowfall Γαλλικο που το παιδι που μου το εδωσε μου ειπε οτι το πηρε απο Amazon Γαλλιας,αρα φανταζομαι οτι κατι αντιστοιχο εγινε και στην περιπτωση σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα πίσω γράφει αγγλικά, ελληνικά και εβραϊκά (? νομίζω εβραϊκά) 

 

έχει πιο συμπτυγμένο το κείμενο για να χωράει και τις 3 γλώσσες, αλλά τα ίδια λέει 

 

Από ποιο κατάστημα αγόρασες? Εγώ από you.gr. Εν τω μεταξύ ήταν όλο το πακέτο στα Ιταλικά! Μέχρι και η κάρτα του PS+ για 90 μέρες στα Ιταλικά ήταν!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ποιο κατάστημα αγόρασες? Εγώ από you.gr. Εν τω μεταξύ ήταν όλο το πακέτο στα Ιταλικά! Μέχρι και η κάρτα του PS+ για 90 μέρες στα Ιταλικά ήταν!!!!

 

 

Η κάρτα plus που είναι στα Ιταλικά μπήκε κανονικά σε Ελληνικό λογαριασμό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...